"Hikvision" su pažangiais vaizdavimo sprendimais leidžia matyti tamsoje lengviau nei bet kada anksčiau

Paskelbta 2021-11-16

Galutiniai naudotojai vis dažniau reikalauja vaizdo apsaugos sprendimų, pasižyminčių puikiomis fiksavimo ir vaizdavimo galimybėmis sudėtingomis apšvietimo sąlygomis. Šiame straipsnyje Maxas Fangas, "Hikvision" vaizdo apsaugos produktų direktorius, aiškina apie įvairias bendrovės vaizdo technologijas, kurios suteikia ramybę naudotojams, kurie gali būti tikri, kad jų objektai yra gerai apsaugoti nepriklausomai nuo paros laiko ar oro sąlygų.

Silpno apšvietimo fiksavimas yra labai svarbi vaizdo apsaugos dalis. Vartotojams ypač reikia kokybiško vaizdo naktį, kai nusikalstama veikla yra labiau tikėtina: JAV Nepilnamečių teisingumo ir nusikalstamumo prevencijos biuro duomenimis, suaugusiųjų įvykdomų smurtinių nusikaltimų skaičius pasiekia piką 21.00 val. vakaro.
 
Tuomet taip pat svarbu stebėti esant nepalankioms oro sąlygoms. Ką daryti, jei vaizdo apsaugos reikia per sniego audrą ar pūgą, kai matomumas sumažėja iki nulio? Ką daryti, jei dėl rūko ar rūko vaizdo įrašo neįmanoma naudoti? Reikalingos pažangios technologijos, užtikrinančios, kad sudėtingomis oro sąlygomis ar esant tamsiam paros metui filmuota medžiaga būtų kokybiška ir suprantama.
 
"Saugumo pažeidimai nepriklauso nei nuo metų laikų, nei nuo oro sąlygų, ir tikrai ne nuo paros laiko. Jie gali įvykti bet kuriuo metu ir dažnai po tamsos skraiste. Labai svarbu turėti apsaugos kameras, galinčias įrašyti kokybišką ir įskaitomą medžiagą įvairiomis apšvietimo sąlygomis, ypač beveik visiškoje tamsoje", - sakė "Hikvision" vaizdo apsaugos produktų direktorius Maksas Fangas.

 

Max Fang, Director of Video Security Products at Hikvision
 
Ką siūlo "Hikvision
 
Būdama pasaulyje pirmaujanti vaizdo priemonėmis pagrįstų daiktų interneto sprendimų tiekėja, "Hikvision" supranta klientų poreikius fiksuoti kokybišką vaizdą įvairiomis apšvietimo sąlygomis. Siekdama patenkinti vartotojų poreikius ir reikalavimus šiuo atžvilgiu, "Hikvision" sukūrė kelias pažangias vaizdo technologijas, įskaitant "ColorVu", "DarkFighterX" ir "HeatPro". Jos aptariamos toliau.
 
ColorVu
 
ColorVu yra pažangi technologija, leidžianti puikiai fiksuoti spalvas esant silpnam apšvietimui, o tai labai svarbu nustatant objektų (pvz., automobilių) ir asmenų požymius. Šią technologiją įgalina du svarbūs techninės įrangos pasiekimai - F1.0 superapertūros konstrukcija ir pažangus jutiklis, kurie abu užtikrina aukštos kokybės spalvotus vaizdus sudėtingomis apšvietimo sąlygomis. "F1.0 super diafragma ir pažangus jutiklis leidžia šioms išmaniosioms akims pritraukti keturis kartus daugiau šviesos nei įprastinis fotoaparatas, todėl prasto apšvietimo sąlygomis gaunami spalvoti vaizdai, primenantys dienos šviesą. Jei šviesos lygis nukristų iki nulio, įmontuotas šiltas papildomas apšvietimas užtikrina, kad fotoaparatas vis dar gali fiksuoti ryškius spalvotus vaizdus iki 40 metrų atstumu", - sakė Fangas, pridurdamas, kad fotoaparatai su "ColorVu" technologija gali būti naudingi visiems, kuriems reikia fiksuoti vaizdus esant prastam apšvietimui, ypač gyvenamųjų namų, mažų įmonių, automobilių stovėjimo aikštelių ir parkų naudotojams.
 
DarkFighterX
 
"Hikvision" "DarkFighterX" yra proveržis vaizdo vaizdavimo technologijų srityje. Palyginti su įprastinėmis dienos ir nakties vaizdo kameromis, kurios turi infraraudonosios spinduliuotės šviestuvus, kad naktį būtų gaunami juodai balti vaizdai, "DarkFighterX" sukuria puikius spalvotus vaizdus, nes turi du jutiklius: vieną - infraraudonosios spinduliuotės - užtikrinantį, kad vaizdo medžiaga būtų ryški ir aiški, o kitą - matomos šviesos - leidžiantį atkurti vaizdo vaizdus pilnomis ir ryškiomis spalvomis.
 
"DarkFighterX", pagrįsta žmogaus akies bionika, naudoja du jutiklius, imituojančius žmogaus akies lazdelių ir kūgelių ląsteles, vienu metu priimančius regimąją ir infraraudonąją šviesą, kad būtų surinkti atitinkamai spalvų duomenys ir ryškumo detalės. DarkFighterX taip pat naudoja "Hikvision SpecEX" vaizdo ir šiluminio vaizdo sintezės technologiją, kad sujungtų scenos spalvų duomenis ir ryškumo detales, taip perteikdama tikrus ir detalius didelės raiškos spalvotus vaizdus esant vos 0,0005 liukso apšvietimui", - sakė Fangas. "Kameras su "DarkFighterX" galima naudoti įvairiuose saugumo scenarijuose, pavyzdžiui, gatvėse, geležinkeliuose, uostuose, aikštėse, vandens pakrantėse, parkuose ir miškuose, ir visur, kur visą parą reikia spalvingų, didelės raiškos vaizdų."
 
HeatPro
 
Tais atvejais, kai vaizdo apsauga reikalinga visiškoje tamsoje arba esant nepalankioms oro sąlygoms, šiluminė technologija yra idealus - jei ne vienintelis - sprendimas. "Užuot naudojusios šviesą, šiluminės kameros matuoja šilumą - arba šiluminį spinduliavimą - ir taip generuoja vaizdus savo matymo lauke. Tokiu būdu atvaizdui kur kas mažiau įtakos turi lietus, sniegas, rūkas, smogas ar bet kas, kas gali užstoti šviesą", - sakė Fangas.
 
Todėl "Hikvision" pristatė "HeatPro" serijos šilumines kameras, skirtas perimetro aptikimui ir temperatūros matavimui. Šiose kamerose įdiegta pažangi vaizdo analizė, kuri, pavyzdžiui, gali atskirti asmenis nuo transporto priemonių ir taip sumažinti klaidingų pavojaus signalų skaičių. Jos taip pat gali matuoti temperatūrą, aptikti liepsnas ir užkirsti kelią gaisrui nuo pat jo pradžios.
 
"HeatPro" kameros "mato" taip, kad gali labai tiksliai fiksuoti judesius, todėl apsaugos darbuotojai gali stebėti objektus, transporto priemones ir įsibrovėlius", - sakė Fangas. "HeatPro" kameros kartu su vaizdo turinio analizės technologija gali pasiūlyti įvairius perimetro apsaugos sprendimus, pavyzdžiui, linijos kirtimo aptikimą ir įsilaužimo aptikimą. Tai reiškia, kad jos gali lengvai aptikti pažeidėjus, judančius per krūmus arba prisidengus visiška tamsa."
 
Lengvai įdiegiama
 
Pasak Fang, "HeatPro" serijoje yra daug skirtingų modelių ir parinkčių, kurias galima integruoti į įvairius sprendimus, pavyzdžiui, sklandžiai dirbti su NVR, AX PRO signalizacijos sistemomis ir net "Hik-Connect", kad būtų galima realiuoju laiku gauti mobiliuosius perspėjimus telefonu. Kameras taip pat galima lengvai sumontuoti, todėl montuotojai gali sutelkti dėmesį į svarbesnius darbus.
 
"HeatPro" serija sukurta taip, kad ją būtų galima efektyviai ir greitai įrengti, o paprastas trijų žingsnių diegimas sutrumpina įrengimo laiką iki 30 sekundžių", - sakė Fangas. "Tradiciškai termovizoriams konfigūruoti ir pakartotinai tikrinti reikia specialistų inžinierių, o tai atima ir papildomo laiko, ir energijos. "HeatPro" kameros buvo sukurtos atsižvelgiant į montavimo laiką ir pastangas - jas įdiegti paprasčiau, todėl montuotojai gali daugiau laiko skirti teisingam konfigūravimui, kad būtų užtikrintas optimalus veikimas ir kuo mažesnis klaidingų pavojaus signalų skaičius."
 
Daugiau naujovių su dirbtinio intelekto technologijomis
 
Paprasčiausia prasme vaizdo apsauga yra stebėjimo veiksmai, kuriais siekiama apsaugoti gyvybes ir turtą. Tačiau dabar naudotojų poreikiai tapo sudėtingesni, ypač kai reikia užfiksuoti naudingą vaizdo informaciją esant sudėtingoms apšvietimo sąlygoms. Siekdama užtikrinti, kad tokiomis sąlygomis naudotojai galėtų gauti geriausią ir efektyviausią vaizdo medžiagą, "Hikvision" sukūrė daugybę sprendimų, kuriuose derinami prasto apšvietimo vaizdai ir dirbtinio intelekto technologijos.
 
Pavyzdžiui, į kameras su "ColorVu" galima integruoti pažangiausią "Hikvision" technologiją "AcuSense", kad naudotojai galėtų sutelkti dėmesį tik į saugumui svarbius įvykius. Pasitelkusios gilaus mokymosi algoritmus, kameros gali atskirti žmones ir transporto priemones nuo kitų judančių objektų, tokių kaip lietus, lapai ir gyvūnai, esant prastam apšvietimui. Pavojaus signalai suveikia tik tada, kai įvyksta iš anksto nustatytas įsilaužimo tipas. Naudojant šį sprendimą vaizdo įrašai rūšiuojami pagal žmonių ir transporto priemonių kategorijas, o objektų klasifikavimas gerokai padidina paieškos efektyvumą.
 
Ir, kaip minėta, "HeatPro" serijos kamerose įdiegta gilaus mokymosi terminė vaizdo analizė, skirta perimetro apsaugai, ir objektų temperatūros matavimas bei gaisro aptikimas su pavojaus signalais realiuoju laiku. Tokios funkcijos, kaip tiksli žmonių ir transporto priemonių klasifikacija, vizualiniai ir garsiniai pavojaus signalai perimetro apsaugai ir greiti temperatūros išimčių pavojaus signalai gaisro prevencijai, idealiai tinka mažoms ir vidutinėms įmonėms.
 
Todėl galime tikėtis, kad "Hikvision" pateiks daugiau pažangių produktų ir sprendimų su dirbtinio intelekto funkcijomis, kad patenkintų naudotojų poreikį fiksuoti silpną šviesą.

https://www.eurodigital.lt/vaizdo-stebejimas/hikvision-ip-kameros--.html

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5506Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį