"Ajax Systems" skelbia naują specialųjį renginį gruodžio 2 d.

Paskelbta 2021-11-12


Bendrovė "Ajax Systems" surengs naujų produktų ir programinės įrangos pristatymą internetu. Partneriai ir naudotojai iš daugiau nei 120 pasaulio šalių turės galimybę susipažinti su įrenginiais ir atnaujinimais, prie kurių bendrovė dirbo pastaruoju metu ir kurie bus išleisti netrukus.

Pristatymas vyks gruodžio 2 d. 13:00 (UTC+2) ir bus transliuojamas 14 kalbų: anglų, ispanų, italų, ukrainiečių, ukrainiečių, rusų, prancūzų, vokiečių, olandų, arabų, portugalų, lenkų, turkų, rumunų, graikų. Žiūrovai galės pasirinkti laidos kalbą prieš jai prasidedant.

Tai bus trečiasis "Ajax Systems" specialusis renginys. Ankstesnis iš viso sulaukė daugiau nei 500 000 peržiūrų visame pasaulyje. Įmonė pristatė galingus lauko detektorių "MotionCam Outdoor" ir "DualCurtain Outdoor" linijos papildymus, pavyzdinę klaviatūrą "KeyPad Plus", naują programinę įrangą "PRO Desktop 3.0", taip pat kasdien su "Ajax" apsaugos sistemomis dirbantiems specialistams skirtus internetinius įrankius, t. y. akumuliatoriaus veikimo trukmės skaičiuoklę ir juvelyro vadovą.

Registruotis galima "Ajax" interneto svetainėje http://https//ajax.systems/special-event/

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5506Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį