"Dahua Technology" išleido 2 laidų IP vaizdo domofonų produktų seriją

Paskelbta 2021-11-10

 

Bendrovė "Dahua Technology" Šiaurės Amerikos rinkai pristato naują išplečiamų 2 laidų IP vaizdo domofonų sprendimų liniją. Naujasis 2 laidų IP vaizdo domofonas yra pažangesnis, ekonomiškesnis ir skirtas padėti įmonėms padidinti jų saugumą.

"Dauguma 2 laidų domofonų sistemų palaiko tik garsą, todėl norint pridėti vaizdo sprendimus dažnai reikia brangiai kainuojančių ir daug laiko reikalaujančių laidų permontavimo", - sako Damonas Chou, "Dahua USA" sprendimų produktų vadybininkas. "Dahua" 2 laidų IP vaizdo domofonų sprendimai pašalina šią kliūtį, todėl naudojant esamus laidus galima padidinti saugumą naudojant vaizdo įrašus ir papildomas funkcijas."

Daugiabučiams komerciniams ir gyvenamiesiems pastatams, taip pat švietimo ir medicinos įstaigoms skirta "Dahua" 2 laidų IP vaizdo domofonų sistema leidžia nuomininkams, turto valdytojams ir savininkams valdyti įėjimą be raktų ir realiuoju laiku vizualiai bendrauti su lankytojais.

Dahua door station

Kiekvienoje lauko stotyje yra 2 MP kamera su iki 1080p raiška, sklandžiai veikianti infraraudonaisiais spinduliais ir pasižyminti plačiu vertikaliu ir horizontaliu matymo lauku. Nepoliarizuota 2 laidų kabelių sistema su visiškai nauja magistrale pagrįsta kaskadine technologija labai pagerina kabelių panaudojimo rodiklį, sumažina maitinimo laidų skaičių.

Kadangi ją galima įrengti naudojant esamus laidus, 2 laidų domofono sprendimas taip pat pasižymi lankstumu ir ekonomiškumu. Dėl to naudotojai gali įdiegti sistemą, kad ji palaikytų kelis ryšio kelius ir technologijas, nepertvarkydami laidų, todėl ji idealiai tinka tiek naujiems įrenginiams, tiek esamoms sistemoms atnaujinti. Ši nauja sistema taip pat palaiko standartinį eternetą, kad būtų galima lanksčiai naudotis, jei nėra galimybės naudoti 2 laidų. Šiuos domofonų sprendimus galima labai lengvai pritaikyti pagal projekto reikalavimus, pavyzdžiui, naudojant tokias parinktis kaip rinkimo mygtukai, pirštų atspaudų skaitytuvas, "Mifare" kortelių skaitytuvas, LED indikatoriai ir kt., kad sistema atitiktų konkrečius galutinių naudotojų poreikius.

Dar vienas naujųjų 2 laidų vaizdo domofonų sprendimų skiriamasis bruožas - mastelio keitimas. Vartotojai gali pradėti nuo vienos stotelės ir, keičiantis poreikiams, lengvai pridėti lauko stotelių ir vidaus monitorių, todėl jų sistema gali būti lengvai plečiama kartu su jų verslu.

"Dahua Intercom" įrenginiai suderinami su SIP 2.0 protokolu, skirtu interneto konferencijoms, telefonijai, pranešimams apie įvykius ir tiesioginėms žinutėms. SIP plačiai naudojamas balso per interneto protokolą (VOIP) skambučiams inicijuoti ir nutraukti, taip pat fiziniams įrenginiams sujungti su mobiliosiomis programomis, taip sukuriant stiprias trečiųjų šalių integracijos galimybes.   

 

https://www.eurodigital.lt/vaizdo-stebejimas/dahua-domofonai-.html

 

 

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5506Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį