"Hikvision" supaprastina įvažiavimo ir išvažiavimo valdymą su E&E sprendimu

Paskelbta 2021-11-08

Šiame straipsnyje "Hikvision" vyresnysis produktų vadybininkas Wicky Wei aptaria, kaip bendrovės įvažiavimo ir išvažiavimo (E&E) sprendimas padeda mažinti išlaidas, didinti valdymo efektyvumą ir užtikrinti geresnę patirtį vairuotojams. Šis sprendimas jau sėkmingai įgyvendintas visoje Kinijoje, o dabar "Hikvision" orientuojasi į užsienį, kur pažangūs įvažiavimo ir išvažiavimo sprendimai turi didelę paklausą.
Įvažiavimo ir išvažiavimo (E&E) valdymas yra svarbi galutinio vartotojo organizacijos kasdienės veiklos dalis tiek dėl saugumo, tiek dėl su saugumu nesusijusių priežasčių. Reikia neleisti įvažiuoti įtartinoms transporto priemonėms arba transporto priemonėms, kurios nepriklauso objektui. Laikinai pastatytos transporto priemonės turi būti apskaitomos, kad būtų išvengta nemokėjimo ar kitų ginčų. Transporto priemonių duomenys taip pat gali padėti optimizuoti išteklius ir planuoti ateitį.
 
Kad atitiktų galutinių naudotojų įvažiavimo ir išvažiavimo reikalavimus, "Hikvision Digital Technology", pirmaujanti vaizdo kameromis pagrįstų daiktų interneto sprendimų tiekėja, pristatė išsamų E&E sprendimą, kuris yra gerai integruotas, gerokai sutrumpina įrengimo laiką ir išlaidas bei užtikrina sklandų vairuotojų įvažiavimą ir išvažiavimą.
 
"Tikimės didelės šio sprendimo paklausos rinkoje. Pirmiausia dėl to, kad šis sprendimas išsprendė operatorių ir automobilių savininkų įvažiavimo ir išvažiavimo skaudulius", - sakė "Hikvision Digital Technology" vyresnysis produktų vadybininkas Wicky Wei. "Operatoriams integruota sistema labai sumažina darbo sąnaudas ir padidina veiklos efektyvumą. Automobilių savininkams automatizavimas pagerina įvažiavimo ir išvažiavimo vietoje pravažiuojančių transporto priemonių efektyvumą ir suteikia geresnę patirtį."
 
Kuo išsiskiria "Hikvision" sprendimas
 
Su E&E taikomosiomis programomis susiję tam tikri iššūkiai. Toliau pateikiami kai kurie bendri skauduliai, su kuriais susiduria galutiniai naudotojai, ir kaip juos galima išspręsti naudojant "Hikvision" sprendimą.
 
Integravimas ir diegimas
 
Pirmiausia, E&E sprendimą sudaro atskiri komponentai, pavyzdžiui, kameros, užtvaros, ritės, ekranai ir balso domofono įrenginiai, kurie paprastai yra skirtingų tiekėjų ir nėra gerai integruoti. Įrengimas taip pat gali būti gana sudėtingas - pavyzdžiui, indukcinės ritės atveju reikia kasti žemę, o tai sukelia nepatogumų ir estetinių problemų.
 
Kita vertus, "Hikvision" sprendimas sujungia "Hikvison" teikiamus komponentus, pavyzdžiui, ANRP kamerą, papildomą apšvietimą, radarą, apsaugantį nuo kritimo, lauko LED ekrano skydelį ir barjerus, į vieną sistemą. Ji taip pat palaiko trečiųjų šalių integracijos metodus, tokius kaip ISAPI ir SDK, jei naudotojas pageidauja tokios integracijos.
 
Kitas privalumas - lengvas diegimas, palengvinantis integratorių ir montuotojų darbą. Pavyzdžiui, ekrano funkcija ir balso transliavimo funkcija yra integruotos į vieną įrenginį; jų nereikia montuoti atskirai. Be to, sprendime naudojamas radaras, kuris aptinka artėjančią transporto priemonę ir įjungia ANPR kamerą. Dėl to nebereikia naudoti indukcinių ričių ir nebereikia kasti žemės.
 
Vaizdo įrašais pagrįstas išmanusis aptikimas
 
Daugelio rinkoje esančių E&E sprendimų, ypač grindžiamų bilietais, įvažiavimo efektyvumas yra mažas, todėl sulaukiama eilėje laukiančių vairuotojų nusiskundimų. "Hikvision" sprendimas pirmiausia pagrįstas vaizdo įrašais ir leidžia dvigubai sekti transporto priemonę ir jos valstybinį numerį. Registracijos numerio atpažinimas leidžia užtvarą piko valandomis palikti atidarytą, kad transporto priemonės galėtų pravažiuoti, taip padidinant įvažiavimo efektyvumą. Naudojant vaizdo įrašus, sprendimas taip pat gali pateikti struktūrizuotus duomenis, pavyzdžiui, transporto priemonės tipą, modelį ir spalvą, kuriuos vėliau galima naudoti būsimiems planavimo ir valdymo tikslams.
 
Puiki vaizdo eksponavimo technologija
 
Be to, sprendime naudojama "Hikvision" ANPR kamera turi įvairių pažangių funkcijų ir gali fiksuoti numerius įvairiais kampais. Ji taip pat tiksliai fiksuoja lenteles esant sudėtingam apšvietimui dėl "Hikvision" "Dark Fighter" ir WDR technologijų. Jos nuo atspindžių apsauganti funkcija dar labiau užtikrina naktinio vaizdo kokybę, nepaisant to, kad šviesoforas yra stipriai apšviestas. Visa tai kartu su "Hikvision" gilaus mokymosi ANPR algoritmu užtikrina aukštą užfiksavimo ir atpažinimo lygį.
 
Privalumai po pandemijos
 
Be to, sprendimas, kuris yra bekontaktis ir padeda sumažinti sąveiką su personalu, gali patenkinti ir naudotojo poreikius po pandemijos. "Hikvision" integruotame įėjimo ir išėjimo sprendime integruotos balso domofono funkcijos, kad būtų galima palaikyti nuotolinį ryšį ir per vieną sekundę patvirtinti vartus, o tai labai reikalinga neprižiūrimiems įėjimo ir išėjimo scenarijams ir padeda sumažinti kontaktus su personalu", - sakė Wei. "Ateityje tokia integruota įranga bus labiau mėgstama rinkoje."
 
Užsienio rinkos ir ateities planai
 
Sprendimas tinka bet kuriai naudotojo struktūrai, kuriai reikia E&E valdymo. Tai gyvenamųjų namų bendrijos, mokyklos, valstybinės įstaigos, pramonės parkai, prekybos centrai, ligoninės, oro uostai, geležinkelio stotys ir stadionai. Iš tiesų, sprendimas jau yra gerai įdiegtas Kinijoje, kur sėkmingai įgyvendinta daugybė projektų.

"Anksčiau įvažiavimai ir išvažiavimai į užsienį daugiausia buvo grindžiami kortelių ir bilietų rinkimu. Ateityje išmaniosioms vaizdo priemonėmis pagrįstoms programoms bus keliami didesni reikalavimai dėl paprasto produkto naudojimo ir konfigūravimo", - sakė Wei. "Todėl planuojame pradėti gaminti užsienyje integruotą įrangą, kurioje integruoti barjerai, LCD ekranas, šviesos papildymas ir fiksavimas. Tikimasi, kad ji bus pristatyta birželio pabaigoje ir liepos pradžioje".
 
Pasak Wei, integracija, intelektas ir automatizavimas ateityje apibrėš E&E sprendimus. Esant didelėms darbo sąnaudoms, integracija ir automatizavimas gali padėti sumažinti išlaidas ir padidinti valdymo efektyvumą. Ateityje "Hikvision", atsižvelgdama į šias tendencijas ir tenkindama naudotojų integracijos ir automatizavimo poreikius, kurs E&E produktus.
 
"Automatizavimas taip pat yra svarbi ateities įėjimų ir išėjimų tendencija. Ateityje mūsų produktai gali būti labiau automatizuoti, pavyzdžiui, integruojant RFID į šį integruotą sprendimą, kad automobilių savininkams būtų lengviau įvažiuoti ir išvažiuoti", - sakė Wei. "Be to, Kinijos vidaus rinkoje atsiskaitymas negrynaisiais pinigais jau yra labai išvystytas, o užsienio rinkos pamažu įsibėgėja. Ateityje tikimės, kad mūsų produktai ir užsienio mokėjimo platformos pradės daugiau bendradarbiauti."
 
Išvada
 
Galutiniams naudotojams teikiant vis didesnę reikšmę savo svetainių saugumui, įėjimo ir išėjimo valdymas tapo dar svarbesnis. Džiugu matyti, kad "Hikvision" stengiasi spręsti galutinių naudotojų skaudulius savo E&E sprendimu, kuris padeda sumažinti išlaidas, padidinti valdymo efektyvumą ir užtikrinti puikią vairuotojų patirtį. Ateityje galime tikėtis, kad "Hikvision" ir toliau sėkmingai taikys savo E&E sprendimą tiek Kinijoje, tiek užsienio rinkose, kad patenkintų naudotojų poreikius ir reikalavimus.

 

www.eurodigital.lt/vaizdo-stebejimas/hikvision-ip-kameros

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5506Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį