"Essence Group" pristato naują "WeR@Home+" išmaniųjų namų apsaugos sprendimą

Paskelbta 2021-11-08


Bendrovė "Essence Group", teikianti daiktų interneto sprendimus pasaulinėms saugumo ir priežiūros rinkoms, paskelbė (2021 m. gegužės 5 d.), kad pristato naujos kartos saugumo ir namų valdymo platformą "WeR@Home+".

 

Siekdama išbandyti naująjį pasiūlymą, "Essence" bendradarbiauja su Europos apsaugos paslaugų teikėjais, įskaitant "Securitas Direct Switzerland". Programoje "WeR@Home+" panaudotos naujausios daiktų interneto technologijos, kad būtų išplėstas esamas "Essence Group" išmaniųjų namų valdymo pasiūlymas "WeR@Home", įskaitant galimybę prisijungti prie LTE tinklų, naują prijungtų apsaugos įrenginių šeimą ir gausų ataskaitų bei analizės priemonių rinkinį paslaugų teikėjams.

 

"WeR@Home+" - tai mūsų įsipareigojimas masiškai diegti išmaniosios gyvensenos sprendimus, užtikrinančius vartotojų ramybę ir leidžiančius jiems paprastai ir nebrangiai valdyti prijungtus namus nuotoliniu būdu, iš bet kurios vietos ir bet kuriuo metu", - sakė "Essence Group" saugumo padalinio COO ir vadovas Hagai Enochas. "Siūlydami visapusišką išmaniųjų namų valdymo sistemą, kuri yra visiškai išplečiama ir modulinė, pritaikyta bet kokiai namų aplinkai, savarankiškai įdiegiama ir nuotoliniu būdu prižiūrima bei konfigūruojama, suteikiame galimybę įvairių pramonės šakų paslaugų teikėjams, įskaitant telekomunikacijas, draudimą ir nekilnojamąjį turtą, siūlyti įvairias pridėtinės vertės paslaugas, atitinkančias konkrečius klientų poreikius, ir gauti didesnę investicijų grąžą bei lankstesnius verslo modelius."

 

"WeR@Home+" pasižymi įvairiomis naujomis galimybėmis, įskaitant atnaujintą centrinį mazgą su įvairiomis ryšio galimybėmis. Naujajame koncentratoriuje, be "Wi-Fi" ryšio, yra 4G LTE ryšys ir išplėstas atsarginis akumuliatorius, kad sistema visada būtų prijungta.

 

Didelės raiškos vaizdo kamera su akumuliatoriumi yra pirmoji šioje pramonės šakoje, teikianti HD vaizdo įrašus saugiu radijo dažniu, prijungta prie koncentratoriaus vietoje. Taip užtikrinamas itin saugus patobulintas vaizdo patikrinimas ir neribotas vaizdo įrašų saugojimas, o akumuliatorius veikia ilgiau - iki penkerių metų.

 

Svarbiausias platformos elementas - S5 šeimos daugiafunkciniai jutikliai, kuriuose yra magnetinis durų / langų jutiklis, judesio jutiklis su kelių zonų sferiniais lęšiais, užtikrinančiais didesnę aprėptį, užuolaidų jutiklis ir daugiafunkcinis mygtukas, kurį galima užprogramuoti atlikti įvairius apsaugos ir išmaniųjų namų veiksmus.

 

Atnaujintos debesijos galimybės užtikrina precedento neturintį stabilumą ir lankstumą paslaugų teikėjams, įskaitant interaktyvią ir visiškai pritaikomą išmaniojo telefono programėlę ir administravimo centrą, su patobulintomis ataskaitų teikimo ir analizės galimybėmis, leidžiančiomis pritaikyti ir įdiegti klientų poreikiams pritaikytus sprendimus.

 

"Securitas Direct Switzerland" jau seniai ir vaisingai bendradarbiauja su "Essence Group", mūsų vertingu partneriu, kuris suvaidino neatsiejamą vaidmenį mums tampant pirmaujančiu Šveicarijos saugumo sprendimų teikėju", - sakė Christian Chenaux, "Securitas Direct Switzerland" generalinis direktorius. "Labai džiaugiamės galėdami pradėti šį bandomąjį projektą su "WeR@Home+", kuris yra naujovė ir lanksčiausias sprendimas, kuriuo galime apsaugoti savo klientus nuo nuolat besikeičiančių saugumo grėsmių, suteikdami jiems galimybę sklandžiai valdyti savo namų valdymo ir saugumo protokolus."

 

WeR@Home+ yra neatsiejamas neseniai "Essence Group" pristatytos koncepcijos "Peace of Mind" įgyvendinimo aspektas, kuriuo siekiama suteikti naudotojams geresnę gyvenimo patirtį ir sumažinti atotrūkį tarp jų ribotų išteklių ir didėjančio saugumo poreikio.

Saugūs ir išmanūs namai

 

 

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5506Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį