"Bosch" judančių kamerų asortimentą papildė nauju "Autodome IP starlight 5100i IR" modeliu su integruotu dirbtiniu intelektu

Paskelbta 2021-11-05

 

Bendrovė "Bosch" pristatė naują "Autodome IP Starlight 5100i IR" judančią kamerą su nauju 1/1,8 colio jutikliu, pasižyminčiu 4 megapikselių skiriamąja geba ir 30 kartų optiniu priartinimu. Ji siūlo HDR X kartu su Starlight technologija ir dvigubu apšvietimu - integruota infraraudonųjų spindulių ir balta šviesa - kad būtų galima užfiksuoti vaizdus, pagal kuriuos galima atskirti asmenis ar objektus, kad būtų galima juos identifikuoti ar įrodyti. Papildyta integruotu dirbtiniu intelektu (DI), kamera neveikdama padeda aptikti objektus dominančiose teritorijose, kad padidintų saugumą miesto stebėjimo ir perimetro apsaugos programose. Lauke naudojamoje "Autodome IP starlight 5100i IR" kameroje, skirtoje naudoti lauke, yra automatinis lietaus jutiklinis valytuvas, kad vaizdas išliktų aiškus esant drėgnoms sąlygoms, ji yra apsaugota nuo atmosferos poveikio, jos atsparumas yra IP66.

 
Saugos gerinimas su integruotu dirbtiniu intelektu, padedančiu priimti prognozuojamus sprendimus
 
Siekiant, kad vaizdo saugumas taptų prognozuojamuoju, svarbu atsižvelgti į vaizdo duomenų interpretavimo naudą ir į tai, kaip jis gali padėti įmonėms daugiau nei vien tik saugumas. Siekiant paremti šią filosofiją, "Autodome IP starlight 5100i IR" turi integruotą "Essential Video Analytics" funkciją. Šis integruotas dirbtinis intelektas leidžia kamerai į užfiksuotus vaizdo duomenis įtraukti prasmę ir struktūrą su metaduomenimis, kurie yra pagrindas paversti šiuos duomenis į naudingas įžvalgas. Svarbios įžvalgos, pavyzdžiui, judančių objektų aptikimas, padeda sukurti sterilias zonas, kuriose nustatoma riba, draudžianti bet kokią veiklą. Šios sterilios zonos sustiprina pastatų, automobilių stovėjimo aikštelių ir riboto patekimo zonų perimetro apsaugą ir padidina bendrą saugumą. Kameros dirbtinis intelektas taip pat gali leisti iš valandų valandas saugomo vaizdo įrašo akimirksniu gauti reikiamą medžiagą ir analizuoti įvykio vietą pateikiant įvairią statistiką, kad operatorius galėtų greičiau ir veiksmingiau reaguoti į galimas grėsmes.
 
Naudojamas vaizdo įrašas 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę
 
Vienas didžiausių miesto stebėjimo iššūkių - užfiksuoti naudingą vaizdo įrašą dienos metu ir esant prastam apšvietimui bei tamsiam paros metui. Autodome IP Starlight 5100i IR siūlo HDR X kartu su Starlight technologija ir dvigubu apšvietimu - integruota infraraudonąja ir baltąja šviesa - kad būtų galima fiksuoti naudingus vaizdus 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Naujoji HDR X technologija pasižymi iki 133 dB dinaminiu diapazonu, užtikrinančiu tobulą ekspoziciją ir pašalinančiu su judesiu susijusius artefaktus scenose, kuriose sudėtingos apšvietimo sąlygos ir dienos metu judantys objektai. Silpno apšvietimo scenose Starlight technologija užtikrina aiškius ir tinkamus vaizdus su spalvų filtravimu iki 0,010 liukso. Naktį, ypač tamsiose scenose, fotoaparato balta šviesa užtikrina spalvotus vaizdus visiškoje tamsoje iki 60 m (196 pėdų). Integruotas infraraudonųjų spindulių apšvietimas gali padėti atpažinti objektus nespalvotai iki 320 m (1 049 pėdų) dėl integruoto išmaniojo infraraudonųjų spindulių pluošto, kuris užtikrina optimalų objektų apšvietimą nepriklausomai nuo priartinimo lygio. Matoma balta šviesa atgraso nuo įsilaužimo, vaikščiojimo ir kitos nepageidaujamos veiklos miesto stebėjimo aplinkoje.
 
Saugus dizainas, patvarumas ateičiai

 
Visos "Bosch" IP kameros yra saugios jau nuo pat pradžių - tai sisteminis požiūris, kurio pagrindą sudaro įmontuotas patikimos platformos modulis (TPM), kuriame saugiai saugomi visi autentifikavimui ir šifravimui reikalingi sertifikatai ir raktai. Taikant šį metodą užtikrinamas platus naudotojų valdymas, kad prieigą prie duomenų turėtų tik įgalioti naudotojai, palaikoma viešojo rakto infrastruktūros sąranka ir užtikrinamas programinės įrangos sandarinimas, kad būtų galima aptikti kamerų konfigūracijos nustatymų pakeitimus. Kadangi "Bosch" kompanija yra įsipareigojusi užtikrinti saugumą ir tvarumą, visos "Bosch" kameros palaiko nuotolinę konfigūraciją, valdymą ir planavimą. Sistemų integratoriai kartu su klientais gali dirbti nuotoliniu būdu ir atlikti tokias paslaugas, kaip konfigūracijos nustatymų keitimas ar programinės įrangos atnaujinimų diegimas, taip užtikrindami, kad sistemos atitiktų aukščiausius patikimumo standartus. Taip sumažinamas kelionių į darbą ir į darbą skaičius, todėl užtikrinama tvari verslo praktika, kuri yra ekonomiškai gyvybinga, socialiai atsakinga ir draugiška aplinkai.

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
EV
krovimo
įrangaVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai
5245Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį