Nauja "Hikvision" ITS kamera - geresniam eismo saugumui ir eismo srautui

Paskelbta 2021-11-05


Bendrovė "Hikvision", daiktų interneto sprendimų teikėja, kurios pagrindinė kompetencija - vaizdo įrašai, paskelbė apie naujausią eismo produktų pasiūlymą - "All-Rounder ITS" kamerą, skirtą kelių eismo saugumui gerinti ir eismo srautui optimizuoti. Kaip matyti iš pavadinimo, ši kamera apima įvairius įgūdžius ir gebėjimus - viename korpuse ji gali aptikti greitį, nustatyti eismo pažeidimus, automatiškai atpažinti valstybinius numerius ir analizuoti transporto priemonių požymius.
 
"Hikvision" visada plečia vaizdo technologijų ribas. Be vaizdo kamerų suvokiamo regos diapazono, gebėjimai suprasti kitų rūšių "pojūčius" leistų dar tiksliau stebėti ir pranešti apie įvykius ar avarijas", - sako "Hikvision" tarptautinių produktų ir sprendimų centro prezidentas Frankas Zhangas. "Tai daugiamatis suvokimas - tendencija, kuri, mūsų manymu, ateityje turės įtakos saugumo pramonei."
 
Naujoji ITS kamera suprojektuota ir sukurta atsižvelgiant į šią daugiamatę koncepciją. Tai pirmoji "Hikvision" kamera, kurioje į vieną įrenginį integruoti trys kitu atveju atskiri moduliai, nesumažinant našumo, todėl kamera yra tvarkinga ir lanksti, kad ją būtų galima lengvai ir ekonomiškai efektyviai įdiegti reiklioje aplinkoje.


Kelių eismo saugumo gerinimas ir eismo srauto optimizavimas   
Gaminyje viename korpuse yra HD kamera, greičio radaras ir šviesos matrica. Konkrečiai, jis veikia su daugkartinio sekimo radaru, kuris nuolat stebi iki dviejų arba trijų eismo juostų - priklausomai nuo kameros modelio - ir nustato stebimoje zonoje esančių objektų greitį ir padėtį iki 300 km/val. greičiu. Jei transporto priemonė pažeidžia leistiną greitį, įmontuotas radaras įjungia prijungtą kamerą ir nufotografuoja transporto priemonę bei jos valstybinį numerį.
 
Jei pažeidžiamos kelių eismo taisyklės, pavyzdžiui, važiuojama neteisingu keliu, netinkamai naudojamasi eismo juosta ar net nesinaudojama saugos diržu, kamera užfiksuoja atitinkamos transporto priemonės vaizdus, atpažįsta jos valstybinį numerį ir atitinkamą informaciją, įskaitant transporto priemonės tipą, spalvą, prekės ženklą ir judėjimo kryptį, kurią realiuoju laiku galima perduoti valdžios institucijoms arba išsaugoti transporto priemonėje.
 
Įvykių aptikimas padeda pagerinti bendrus vairavimo standartus, o tai galiausiai sumažina eismo įvykių skaičių, pagerina kelių eismo saugumą ir dar labiau išlygina eismo srautus.


Kameros vidus
Naudojant giluminio mokymosi algoritmus, kamera gali atpažinti daug daugiau valstybinio numerio ženklų ir efektyviau nei įprastos ANPR sistemos. Jos GMOS jutiklis dar labiau užtikrina ryškesnį ir tolygesnį vaizdą, kurį galima atkurti sudėtingomis apšvietimo sąlygomis, ypač prasto apšvietimo aplinkoje.
 
Kameroje įmontuotame papildomame apšvietime įmontuotas 16 švieselių masyvas, užtikrinantis iki 40 metrų infraraudonosios spinduliuotės diapazoną naktį.
 
Kadangi visos šios funkcijos yra integruotos, pats vienas gaminys lenkia įprastus ITS gaminius, nes užima mažiau vietos ir turi mažiau kabelių, todėl jį lengviau sumontuoti. Jį galima lanksčiai montuoti ant stulpo arba šone, todėl konfigūravimas vietoje tampa lengvas.  
 
"Hikvision All-Rounder" ITS kamera idealiai tinka įvairioms scenoms, pavyzdžiui, miesto keliams, greitkeliams, tuneliams ir rinkliavų stotims.

 

https://www.eurodigital.lt/vaizdo-stebejimas/hikvision-ip-kameros--.html

 

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5486Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį