4 pagrindiniai mobiliosios prieigos kontrolės naudojimo privalumai

Paskelbta 2021-11-04


Palyginti su prieigos kontrolės kortelėmis ar raktų pakabukais, mobilieji įgaliojimai turi tam tikrų privalumų, pavyzdžiui, juos lengva išduoti ir galima pridėti papildomų autentifikavimo reikalavimų, pavyzdžiui, biometrinių duomenų, tačiau nereikia įsigyti biometrinių duomenų skaitytuvų. Integruota su prieigos kontrolės sistema mobilioji technologija suteikia galimybę valdyti nuotoliniu būdu ir labai efektyviai reaguoti į avarines situacijas.
 
Mobiliosios technologijos vis dažniau naudojamos įvairiose kasdienio gyvenimo srityse - nuo televizoriaus žiūrėjimo iki maisto užsakymo ir taksi iškvietimo. Kalbant apie fizinę apsaugą ir prieigos kontrolę, mobilieji sprendimai padeda užtikrinti didelį efektyvumą. Toliau išvardijame keturis pagrindinius mobiliųjų įrenginių naudojimo saugumo srityje privalumus.
 
Paprasta išduoti
 
Naudojant mobiliuosius įgaliojimus, kortelės išdavėjui ir turėtojui nereikia būti toje pačioje vietoje parūpinant ir išduodant kortelę. "Ypač universitetuose tai gali padėti sutaupyti daug administracinių pastangų ir laiko semestro pradžioje, kai vienu metu į miestelį atvyksta daug studentų ir jiems reikia patekti į paskaitų auditorijas ir bendrabučius", - sakė Jin Hui, "Gallagher" Šiaurės Azijos regiono vadovas.
 
Didesnis saugumas
 
Išmanieji prietaisai yra mažiau linkę į tapatybės vagystes ir klonavimą. Be to, jie turi papildomų saugumo funkcijų. "Pavyzdžiui, FIDO autentifikavimu pasitiki daugelis pirmaujančių technologijų organizacijų visame pasaulyje. Jame naudojama viešojo rakto kriptografija, o privatus raktas saugiai saugomas telefone, kad būtų sukurtas stiprus autentiškumo nustatymas, atsparus sukčiavimui ir kitoms įprastoms atakoms", - sakė Jin.
 
Organizacijos, naudojančios mobilųjį saugumą, gali lanksčiai pridėti papildomą saugumą naudodamos daugiafaktorinį autentifikavimą per išmaniojo telefono integruotą funkciją. Prie išorinių durų, didelės rizikos zonų arba visomis dienomis pridėjus PIN kodą, biometrinį arba veido atpažinimo kodą, galima ekonomiškai efektyviai padidinti saugumą vietoje.
 
Nuotolinis valdymas
 
Kai mobiliosios technologijos gerai integruotos su prieigos kontrolės sistema, apsaugos operatoriai gali nuotoliniu būdu, naudodamiesi išmaniaisiais įrenginiais, valdyti kasdienius saugumo klausimus, pavyzdžiui, atrakinti duris, valdyti pavojaus signalus ir išjungti kortelių turėtojus praradus įgaliojimus.
 
"Išlaisvindami apsaugos operatorius iš valdymo patalpos, jie gali lengvai reaguoti į saugumo įvykius iš bet kurios vietovės, kai tik jie atsiranda", - sakė Jin. "Ši technologija yra labai svarbi avarinėse situacijose, kai operatoriams reikia realaus laiko saugumo informacijos, tačiau jie gali neturėti prieigos prie valdymo patalpos."
 
Efektyvus reagavimas į avarines situacijas
 
Mobilieji sprendimai gali būti labai svarbūs planuojant avarines situacijas ir reaguojant į jas. Pavyzdžiui, evakuacijos metu mobiliosios technologijos gali būti naudojamos kortelių turėtojų saugumui patikrinti ir sutrumpinti susirinkimo laiką. Naudodami "Gallagher" mobiliąją evakuacijos funkciją (funkciją, kurią galima rasti "Command Centre v8.20" versijoje), prižiūrėtojai, naudojantys mobiliąsias technologijas, tiesiogiai susietas su jų apsaugos programine įranga, gali visiškai matyti judėjimą vietoje, perkelti kortelių turėtojus per "Command Centre" į saugias zonas ir matyti, kurie kortelių turėtojai dar nepranešė apie evakuacijos zoną ir kuriuos gali reikėti stebėti.
 
Be to, mobiliosios technologijos yra labai naudingos avarinio blokavimo metu. Pavyzdžiui, kilus krizei mokykloje, mokytojai iš savo mobiliųjų įrenginių gali užrakinti visą miestelį ir pranešti teisėsaugai apie situaciją. "Push" pranešimai gali būti siunčiami tiesiai į dėstytojų ir studentų išmaniuosius įrenginius, suteikiant jiems svarbią saugumo informaciją.
 
"Iššūkiai, su kuriais susiduriama užrakinimo atveju, yra tokie: užrakinimo inicijavimas gali užtrukti ilgai, taip pat veiksmingas bendravimas su vietoje esančiais žmonėmis. Mobilieji saugumo sprendimai gali užtikrinti saugų ir greitą uždarymo procesą, kartu užtikrinant, kad žmonės gautų informaciją, kurios jiems reikia saugumui užtikrinti", - sakė Jin.
 
Iš tiesų, mobiliosios technologijos sulaukia vis daugiau saugumo naudotojų dėmesio. Vis dėlto faktinis pritaikymas dar nepasivijo. Taip gali būti dėl tam tikrų naudotojų susirūpinimo dėl mobiliųjų sprendimų. Minėta mobiliųjų technologijų naudojimo saugumui užtikrinti nauda, t. y. paprastas išdavimas, didesnis saugumas, nuotolinis valdymas ir veiksmingas reagavimas į ekstremalias situacijas, turėtų padėti organizacijoms įsitikinti, kad mobiliųjų technologijų diegimas saugumo sistemose yra tikrai naudingas.

 

 

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5506Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį