"Prama Hikvision" pradeda ĮSA iniciatyvą, kuria siekiama padėti darbuotojams ir partneriams kovoti su Covid-19

Paskelbta 2021-11-03


Indijai toliau kovojant su niokojančia antrąja "Covid-19" banga, "Prama Hikvision" suintensyvino savo pastangas padėti saugumo specialistų bendruomenei. Būdama atsakinga organizacija, "Prama Hikvision" paskelbė vienintelę tokio pobūdžio ĮSA iniciatyvą visoje Indijoje, pagal kurią savo artimiausiems darbuotojams, partneriams ir galutiniams vartotojams dovanoja nemokamus deguonies koncentratorius.
 
Darbuotojai ir registruoti partneriai gali pasinaudoti paslauga prisijungę prie šios svetainės ir pateikę išsamią informaciją apie poreikį. Bendrovė taip pat įsteigė atskirus pagalbos linijos telefono numerius, kuriais galima pateikti užklausas ir suprasti tolesnį procesą. Be to, "Prama Hikvision" yra numačiusi padovanoti deguonies koncentratorių saugumo pramonės asociacijoms, įskaitant FSAI (Indijos gaisrų ir saugumo asociacija) ir FOCUS (Kritinių komunalinių paslaugų forumas).
 
Ashish P. Dhakan, "Prama Hikvision India Pvt. Ltd." generalinis direktorius ir vykdomasis direktorius, sakė: "Antroji banga paveikė daugelį mūsų darbuotojų, partnerių ir jų šeimų visoje Indijoje. Šiais išbandymų laikais tvirtai palaikome savo darbuotojus ir partnerius, teikdami nemokamus deguonies koncentratorius pagal šią ĮSA iniciatyvą. Darbuotojų gerovė ir rūpinimasis jų artimaisiais visada buvo mūsų prioritetas, todėl ir šį kartą tikimės suteikti kuo daugiau pagalbos ir paramos visiems artimiesiems."
 
Prama Hikvision, pirmaujanti Indijos vaizdo apsaugos produktų ir sprendimų tiekėja, inicijavo šią deguonies koncentratorių dovanojimo programą, kuri yra jos įmonių socialinės atsakomybės (ĮSA) kampanijos dalis. Pagrindinis šios iniciatyvos tikslas - spręsti ūmaus medicininio deguonies trūkumo problemą aprūpinant deguonies koncentratoriais savo tiesioginius darbuotojus, partnerius ir galutinius vartotojus. Įmonė deguonies koncentratorius teikia nemokamai, kad juos būtų galima naudoti ir grąžinti. Ši ĮSA iniciatyva leis padėti ir paremti kovą su Covid-19.
 
Norint pateikti paraišką deguonies koncentratoriams gauti pagal "Prama Hikvision" ĮSA iniciatyvą, pareiškėjui reikia užpildyti informaciją interneto svetainėje, pateikiant galiojančius dokumentus ir paciento duomenis, kaip nurodyta sąlygose. Bendrovė teikia deguonies koncentratorių pristatymo paslaugas visoje Indijoje. Šie aparatai turi būti grąžinti bendrovei, kai pacientas pasveiksta nuo Covid-19, kad juos būtų galima atiduoti kitiems pareiškėjams.

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5486Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį