"Hikvision"nauji "ColorVu" pasiūlymai su 4K ir reguliuojamo objektyvo galimybėmis

Paskelbta 2021-11-03

Bendrovė "Hikvision", daiktų interneto sprendimų teikėja, kurios pagrindinė kompetencija yra vaizdo įrašų srityje, išleido "ColorVu" pasiūlymus, skirtus ryškesniam, 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę teikiamam spalvotam vaizdui, ir pirmą kartą įtraukė 4K ir reguliuojamojo objektyvo kameras į spalvotų kamerų asortimentą.

Vaizdo apsaugos srityje su spalvomis susijusi informacija yra labai svarbi nustatant įvykių detales, ypač naktį. Įprastinės kameros su infraraudonuoju apšvietimu pateikia tik juodai baltus vaizdus, skirtus naktiniam stebėjimui. Todėl žmonės, transporto priemonės ar kiti svarbūs objektai gali būti lengvai neryškūs ir susilieti su fonu, todėl sunku atskirti svarbiausius elementus. "Hikvision ColorVu" technologija išsprendžia šį dažną iššūkį, su kuriuo susiduria daugelis apsaugos kamerų naudotojų, ir leidžia kameroms kurti spalvotus vaizdo įrašus net ir itin tamsioje aplinkoje.

"Nuo 2018 m., kai rinkai pristatėme pirmosios kartos "ColorVu" kameras, jos yra vienas geriausiai parduodamų mūsų produktų. Apsaugos pramonėje ir toliau didėja silpno apšvietimo kamerų paklausa, todėl džiaugiamės, kad mūsų naujieji "ColorVu" pasiūlymai gali suteikti klientams dar ryškesnių vaizdų", - sakė "Hikvision" tarptautinių produktų ir sprendimų centro prezidentas Frankas Zhangas.


Patobulintos "ColorVu" galimybės su 4K ir reguliuojamo objektyvo kameromis
Naujai išleistos "ColorVu" kameros siūlo rinkai praturtintas galimybes, nes apima ir "Turbo HD" (DF8T serijos / DF3T serijos / DF0T serijos), ir tinklo gaminius. Praturtinta "ColorVu" serija gali patenkinti daugybę klientų poreikių - nuo didelio našumo produktų iki biudžetui draugiškų pasirinkimų ir išmaniųjų sprendimų.

Dabar "Hikvision" į savo gaminių asortimentą įtraukė 4K "ColorVu" kameras, dėl kurių spalvotas vaizdas dieną ir naktį pasiekia itin didelės raiškos lygį. Dėl geresnės vaizdo kokybės ir turtingesnių detalių "4K ColorVu" kameras galima naudoti dar įvairesniuose scenarijuose, įskaitant stadionus, oro uostus, uostus ir automobilių stovėjimo aikšteles, kur būtinas aiškus ir didelės raiškos vaizdas.

Be to, "Hikvision" naujuosius "ColorVu" modelius papildė reguliuojamojo objektyvo kameromis (DF8T-Z serija), kad būtų galima kurti visą parą veikiantį spalvotą vaizdą visais objektyvo nuotoliais. Su 2,8-12 mm automatiniais reguliuojamais objektyvais "ColorVu" kameros leis naudotojams priartinti spalvotus vaizdus naktį.


Patobulintas spalvotas vaizdas naudojant AA gamybos technologiją
Naujai išleistuose "ColorVu" kamerų objektyvuose išlaikyta F1,0 super-aperture konstrukcija, todėl į objektyvą patenka keturis kartus daugiau šviesos nei į įprastines kameras (kurios turi F2,0). Didelės raiškos kamerų su didele F1,0 diafragma fokusavimas yra itin techniškai sudėtingas pramonėje, reikalaujantis labai griežtos ir tikslios gamybos. Gamindama "ColorVu" kameras "Hikvision" pritaikė pažangią aktyvaus išlyginimo (AA) technologiją, kad reguliavimo tikslumas būtų 4 pikselių tikslumu, t. y. net mažesnis nei 1/30 plauko skersmens.

Tuo tarpu dėl optimizuotų jutiklių "ColorVu" kamerų naktinis spalvotas vaizdas atvaizduojamas daug ryškiau nei įprastų kamerų. Naujas 3D dinaminio triukšmo mažinimo (DNR) algoritmas padeda kameroms aiškiai įrašyti papildomas nutolusias detales ir išgauti ryškesnius vaizdus. Be to, "ColorVu" kamerose įrengta švelni ir šilta papildoma šviesa, kuri apšviečia, kad būtų užtikrintas spalvotas vaizdas net ir nulinio apšvietimo aplinkoje.


Greita taikinio paieška naudojant "AcuSense" technologiją
Daugumai apsaugos kamerų naudotojų reikia sutelkti dėmesį tik į žmonių ir transporto priemonių sukeltus pavojaus signalus, ypač naktį. Šiose naujai išleistose "ColorVu" kamerose galima integruoti pažangiausią "Hikvision" technologiją "AcuSense", kad naudotojai galėtų sutelkti dėmesį tik į saugumui svarbius įvykius. Įgalintos gilaus mokymosi algoritmų, "ColorVu" kameros gali atskirti žmones ir transporto priemones nuo kitų judančių objektų, pavyzdžiui, lietaus, lapų ir gyvūnų. Pavojaus signalas suveikia tik tada, kai įvyksta iš anksto nustatytas įsilaužimo tipas. Naudojant šį sprendimą vaizdo įrašai rūšiuojami pagal žmonių ir transporto priemonių kategorijas, o objektų klasifikavimas gerokai padidina paieškos efektyvumą.

Hikvision vaizdo stebėjimo kameros

 

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
EV
krovimo
įrangaVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai
5357Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį