Ar jūsų įranga atspari įsilaužimams?

Paskelbta 2021-10-29

Kibernetinės atakos prieš fizinio saugumo sistemas dabar kelia didelį susirūpinimą. Tačiau šis rūpestis dažnai apsiriboja tik stebėjimo kameromis, prieigos kontrolės sistemomis ir galiniame taške esančiais įrenginiais. Dažnai ignoruojamas komponentas yra apsaugos sistemų instaliacijos dėžės.
 
Korpusai, kuriuose yra elektronikos, ryšių ar kabelių infrastruktūra, yra paprastas kibernetinių įsilaužimų atakos taškas ir galimybė fiziškai užpulti infrastruktūrą. Tačiau daugelis šių objektų yra patalpinti korpusuose, kuriuose numatytos minimalios apsaugos priemonės, atgrasančios bet kokį potencialų užpuoliką.

 

Neišspręsta problema

Eidami gatve dažnai galite pamatyti atviras gatvės komunikacijų spintas. Kartais net galima aiškiai matyti viduje esančią įrangą. Dabar, jei tai būtų su IT susijusi spinta, yra sprendimų, kaip apsaugoti spintas ir korpusus. Būtų įrengtos kameros, kurios nufotografuotų bet kokį bandymą pažeisti spintas, ir būtų audito seka, kas atidarė tas duris.
 
Tačiau fizinio saugumo pasaulyje nebuvo imtasi tokių aukštų apsaugos lygių, kai kalbama apie spintas. Dalis iššūkių kyla dėl to, kad daugelis fizinės saugos specialistų vis dar turi pripažinti, kad šiuolaikiniai įrenginiai dabar yra skaitmeniniai ir gali būti laikomi potencialia kibernetinio saugumo rizika.
 
Neseniai "Comnet/Vanderbilt" generalinis direktorius Iainas Deucharsas teigė, kad šią problemą jų bendrovė bando aktyviai spręsti kurdama sprendimus, padedančius aptvarams tapti protingais. Pažangūs korpusai gali sustabdyti galimas kibernetines atakas, kol jos dar neišėjo iš kontrolės.

 

Kas yra išmanioji korpusų apsauga?

Korpusai skiriasi savo dydžiu, forma, konstrukcija arba montavimo būdu. Tačiau juos vienija tai, kad visi jie turi duris.
 
"Tai ir buvo mūsų atspirties taškas, nuo kurio pradėjome norėdami papildyti spintų apsaugos lygį, nes prie jų galima pridėti magnetinių kontaktų jutiklius, kad būtų galima nustatyti bet kokias galimas grėsmes", - sakė Deucharas. "Mūsų išmanūs spintų apsaugos sprendimai skirti būtent tam. Užtikriname, kad prieiga prie gaubto būtų bent jau stebima, o geriausia - stebima ir kontroliuojama."
 
Paprasčiau tariant, išmaniajame korpuse įdiegti saugos mechanizmai, kurie suinteresuotosioms šalims suteiktų daugiau kontrolės, įspėjant jas apie nepageidaujamus incidentus. Taikomos šios priemonės:

  • Paprastas apsauginis jungiklis, kuris praneša apie durų padėtį
  • Magnetinis užraktas, kuris leidžia nuotoliniu būdu atidaryti ir užrakinti duris
  • Tikslesnei kontrolei užtikrinti - prieigos kontrolės sistemos su laiko ir lankomumo funkcijomis ir valdomais įgaliojimais.
  • Prieigos kodai, kuriuos galima siųsti asmenims, kai įėjimą kontroliuoja klaviatūros sistemos
  • Vaizdo patikra, kuri gali dar labiau patobulinti dizainą, kad būtų įrodyta, jog asmuo yra tas, kuo jis sakosi esąs.

 

Išmaniosios korpuso apsaugos naudojimo privalumai

Tinklai yra visur. Ryšiai lemia visko, ką šiandien naudojame, įskaitant daiktų internetą, vaizdo stebėjimo ir prieigos kontrolės įrenginius, galią. Žinome, kad jie yra naudingi, tačiau taip pat žinome, kad jie yra pažeidžiami kibernetinių atakų.

"Kadangi korpusai dažniausiai skirti apsaugoti eterneto įrenginį nuo motinos gamtos, blogi veikėjai gali gana lengvai įsilaužti į šiuos korpusus", - pažymėjo Deucharas. "Į daugelį jų galima patekti vienu raktu, kuris nėra užkoduotas prie įrenginio. Saugumo vadovai turi suvokti, kad kibernetinis saugumas yra dvejopas. Jis gali būti vykdomas įsilaužiant į tinklą arba fiziškai įsilaužiant į silpniausią fizinį tašką. Bet kuriuo atveju šis įvykis yra kibernetinis pažeidimas, ir jį reikia spręsti aktyviai."

 

Esminis apsaugos sistemų diegėjų vaidmuo

Fizinės saugos pramonė dažnai kaltinama reaktyvumu. Suinteresuotosios šalys dažnai mano, kad užrakinta metalinė dėžė bus pakankamai saugi, tačiau šiuolaikinėje rinkoje taip nėra. Tačiau priversti juos tai suprasti ar pripažinti yra sudėtinga. Sistemų diegėjams čia tenka svarbus vaidmuo.
 
"Švietimas yra svarbi sprendimo dalis - instaliatoriai turi informuoti galutinius naudotojus apie šiuos galimus iššūkius ir kaip sumažinti riziką", - sakė Deucharsas. "Šiuo metu nėra daug sprendimų, skirtų šioms atakoms spręsti, todėl mes suteikiame vertę savo SI partneriams, siūlydami kompleksinę naujovę. Mes sujungiame skirtingus produktus iš skirtingų savo verslo dalių - ir tai padeda mūsų partneriams kurti naujus pajamų srautus ir verslo galimybes."

 

Išvada

Šiuolaikiniai saugumo specialistai ir klientai imasi priemonių, kad užtikrintų, jog įsigytų saugius prietaisus ir įdiegtų juos su visomis standartinėmis kibernetinio saugumo priemonėmis. Tačiau ignoruodami apsauginius korpusus, jie gali tapti silpnąja jūsų saugumo grandimi. Išmanieji korpusai yra būtinybė, kurią instaliatoriai ir klientai turi rimtai apsvarstyti.

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5449Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį