"Dahua Technology" atnaujina "WizSense", siekdama išplėsti dirbtinio intelekto taikymo sritį

Paskelbta 2021-10-28


Dahua Technology, pasaulyje pirmaujanti į vaizdo įrašus orientuotų išmaniųjų daiktų interneto sprendimų ir paslaugų teikėja, neseniai pristatė atnaujintą "WizSense" - dirbtinio intelekto produktų seriją ir išsamius kompleksinius sprendimus, pagrįstus giliuoju mokymusi, kuriuose daugiausia dėmesio skiriama žmogui ir transporto priemonei. Naudotojams naudingos išmaniosios funkcijos, paprasta konfigūracija ir visapusiški produktai. Palyginti su ankstesne versija, atnaujinta "WizSense" siūlo patobulintas funkcijas, kurios neabejotinai pakeis įprastą stebėseną į visiškai naują lygį.

SMD 3.0
SMD 3.0 - atnaujinta SMD Plus versija - siūlo patobulintas funkcijas, kurios pranoko lūkesčius. Remiantis standartiniais bandymų scenarijais, jis gali veiksmingai filtruoti nereikšmingus taikinius, tokius kaip gyvūnai, lapai, šviesa ir t. t., ir užtikrinti didesnį nei 99 % žmogaus ir transporto priemonės aptikimo tikslumą. Be to, jis užtikrina ilgesnį aptikimo atstumą - 25 m (2,8 mm fiksuoto židinio kamera). Ši nuostabi funkcija šiuo metu prieinama IPC, o ateityje planuojama ją išplėsti įvairiose gaminių linijose.

Aktyvus atgrasymas ir laiko pasidalijimo stebėjimas
Aktyvaus atgrasymo funkcija leidžia įrenginiui laiku atgrasyti ir įspėti įsibrovėlius, kad būtų išvengta incidentų. Ji generuoja realiuoju laiku siunčiamus pranešimus, kuriuose nurodomas suveikimo tipas (žmogus arba transporto priemonė), ir suteikia naudotojams galimybę lengvai patikrinti pavojaus signalus pagal užfiksuotus vaizdo įrašus. Be to, jame taip pat yra įmontuotas mikrofonas, sirena ir įspėjamoji lemputė. Palyginti su ankstesnės versijos tradicine balta šviesa, dabar "WizSense" gaminiai turi ryškią raudoną ir mėlyną šviesą, kuri mirksi aptikus taikinį.

Be to, atnaujintame "WizSense" modelyje įdiegta ir laiko pasidalijimo stebėjimo funkcija, leidžianti naudotojams iš anksto nustatyti kameros pozicijas pagal laiko užduotis, kad būtų galima stebėti skirtingas sritis skirtingais laikotarpiais. Pavyzdžiui, mažmeninės prekybos parduotuvės scenarijuje PTZ kamera (pvz., PTZ SD3A serijos) gali aktyviai stebėti pagrindinę įstaigos teritoriją dienos metu, o ne darbo valandomis automatiškai persijungti į įėjimą. Tada, suveikus signalizacijai, ji, naudodama aktyvaus atgrasymo funkciją, įspės įsibrovėlius.

Dvipusis pokalbis ir pritaikomas perspėjimo balso garsas
Panašiai kaip ir ankstesnėje versijoje, atnaujintame "WizSense" taip pat įdiegta dvipusio pokalbio funkcija, leidžianti naudotojams bendrauti su aptiktu taikiniu per DMSS programėlę arba kompiuterio klientą. Ji taip pat leidžia naudotojams sukurti dešimties sekundžių pritaikytą balso garsą, kurį galima naudoti kaip pasisveikinimą, priminimą, įspėjimą ir t. t., kai kamera aptiko taikinį.

Įjungimas ir išjungimas vienu paspaudimu
Ši funkcija yra naujai pridėta funkcija ir vienas svarbiausių šio gaminio atnaujinimo akcentų. Naudodamiesi DMSS mobiliąja programėle arba NVR/XVR vartotojo sąsaja, naudotojai gali vienu metu įjungti ir kameros sireną, ir įspėjamąją lemputę vos vienu mygtuko spustelėjimu, todėl tai labai patogu ir paprasta naudoti.

Kitos aukščiausios kokybės funkcijos
Atnaujinta "WizSense" atlieka išmaniąsias funkcijas iš ankstesnės versijos. Jos perimetro apsauga leidžia naudotojams nubrėžti stebimoje scenoje trikdžių arba įsilaužimo taisykles, kurioms suveikus naudotojams automatiškai siunčiami pavojaus pranešimai. Ji taip pat siūlo veido atpažinimo funkciją, pasižyminčią iki 95 % tikslumu ir <1 s atpažinimo greičiu. Įvykus įvykiui, naudotojai gali naudoti vaizdo paieškos ir veido atributų paieškos funkcijas, kad greitai surastų dominantį asmenį ir nereikėtų peržiūrėti didžiulio kiekio vaizdo įrašų. Be to, remiantis CBR (Constant Bit Rate), jo AI kodavimas dinamiškai paskirsto bitų spartą, todėl užtikrinamas aiškus tikslinis vaizdas, kartu sutaupant daugiau kaip 50 % duomenų srauto pločio ir saugojimo vietos, palyginti su H.265. Jis taip pat nepraranda suderinamumo integruojant su trečiųjų šalių grotuvais ar platformomis.

Be to, "WizSense", turėdama bendrovės "British Standards Institution" (BSI) išduotą ISO/IEC 27701 sertifikatą, atitinka ISO/IEC 27701:2019 privatumo apsaugos reikalavimus.

Turėdama minėtas funkcijas, atnaujinta "WizSense" gali būti diegiama įvairiuose taikymo scenarijuose, pavyzdžiui, privačiose vilose, mažmeninės prekybos parduotuvėse, pramoniniuose parkuose, žuvų fermose ir t. t. Tai idealus stebėjimo sprendimas, klientams siūlantis išmanumą, paprastumą ir visapusiškumą. Vykdydama savo misiją "Sukurti saugesnę visuomenę ir išmanesnį gyvenimą", "Dahua Technology" ir toliau sutelks dėmesį į "inovacijas, kokybę ir aptarnavimą", kad tarnautų savo partneriams ir klientams visame pasaulyje.

https://www.eurodigital.lt/vaizdo-stebejimas/dahua-ip-kameros.html

 

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5506Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį