"Prama Hikvision" siūlo temperatūros patikros sprendimus mokyklų saugumui

Paskelbta 2021-10-27

 

Švietimo įstaigos visoje Indijoje ieško pažangių sprendimų, kaip išspręsti sveikatos ir saugos problemas po to, kai Vidaus reikalų ministerija (MHA) neseniai paskelbė naujas saugaus mokyklų atidarymo gaires. Siekdama padėti švietimo sektoriui saugiai atnaujinti veiklą, "Prama Hikvision" siūlo įspūdingą švietimo sektoriui skirtų sprendimų rinkinį. Keletas tokių sprendimų: temperatūros patikros sprendimas, minios srauto valdymo sprendimas ir socialinio nutolimo sprendimas.
   
Temperatūros patikros be prisilietimo sprendimas yra viena iš šiuo metu naudojamų priemonių, padedančių greitai pastebėti asmenis su padidėjusia odos temperatūra (EST).

Šis metodas sumažina rankinio testavimo laiką ir saugumo riziką aptikimo procese dalyvaujantiems asmenims. Temperatūros patikros kameras plačiai pritaikė dauguma Indijos ir užsienio švietimo įstaigų.

Šiluminės kameros gali tiksliai stebėti visų ateinančių žmonių, studentų, darbuotojų ar lankytojų odos temperatūrą. Jos taip pat įspėja apie pavojų, jei kameros veikimo zonoje pastebimas asmuo su padidėjusia temperatūra arba jei lankytojas nedėvi kaukės. Kameros vienu metu gali nustatyti net trisdešimties žmonių odos temperatūrą.

Saugaus švietimo įstaigų atidarymo sprendimai: Mokyklose ir kitose švietimo įstaigose temperatūros tikrinimo produktai ir sprendimai reikalingi siekiant užtikrinti saugų visų mokinių ir darbuotojų buvimą, taip pat suteikti jiems galimybę greitai patekti į klases, kabinetus ir bendrabučius. Dabar su "Hikvision" temperatūros patikros sprendimais šis procesas tampa daug lengvesnis - ir daug saugesnis.

Lanksčios produktų parinktys: Įvairūs produktai ir sprendimai atitiks daugybę konkrečių poreikių bet kokiam scenarijui.

Temperatūros matavimas be prisilietimo: Efektyvus temperatūros matavimas be artimo prisilietimo užtikrina dar didesnę apsaugą.

Centralizuotas valdymas: Momentinis bendros statistikos vizualizavimas pagerina apsaugą ir palengvina duomenų eksportavimą.

 

Sprendimų apžvalga

Įmontuota temperatūros patikra ir kaukės aptikimas: Mokyklinių autobusų sistema yra vienas svarbiausių mokinių vežimo būdų. Išmanieji "Hikvision" transporto priemonėje esantys temperatūros patikros terminalai palaiko bekontaktį odos paviršiaus temperatūros matavimą, kaukės aptikimą, lankomumo tikrinimą ir garso signalus, kad neįprasta temperatūra būtų aptikta anksčiau ir kelionės autobusu būtų saugios.

Rekomenduojami produktai: Išmanusis transporto priemonės temperatūros patikros terminalas

Temperatūros patikra ir kaukės aptikimas įėjimo vestibiuliuose: Atvykus į mokyklą, mokiniai ir darbuotojai turi būti nukreipiami į iš anksto nustatytus įėjimo vestibiulius, kad prieš įeinant į miestelį būtų galima preliminariai išmatuoti temperatūrą. Galima įsigyti įvairių prietaisų, atitinkančių temperatūros matavimo, kaukių aptikimo ir lankomumo valdymo poreikius.

Rekomenduojami produktai: Greitas įrengimas su termografinėmis kameromis: DS-2TD2617B-6/PA, DS-2TD2636B-13/P, momentinis temperatūros vizualizavimas ir kaukės aptikimas su "DeepinMind NVR


Temperatūros tikrinimas ir kaukės aptikimas prie įėjimo į klases ir bendrabučius

Temperatūrinė patikra be lietimo su prieigos kontrole: "Hikvision" rekomenduoja "MinMoe" terminalus prie įėjimų į klases ir bendrabučius preliminariai temperatūros patikrai, kaukės aptikimui ir prieigos kontrolei.            

Rekomenduojami produktai: DS-K1T671TM-3XF                                                                                             

Kaukės aptikimas atvirose vietose: Atviros erdvės yra tos vietos, kuriose mokiniai užsiima popamokine veikla. Rekomenduojama įrengti IP kameras, skirtas veido kaukėms aptikti ir įsilaužimui aptikti, kad būtų geriau apsaugoti mokiniai.                                                                                                         

Galingas duomenų valdymas ir vizualizuotas demonstravimas: Valdymo kambaryje svetainių vadovai ir apsaugos darbuotojai, naudodamiesi "HikCentral", gali realiuoju laiku peržiūrėti visų prijungtų svetainių statistinius duomenis ir temperatūros įrašus. Aptikus neįprastą temperatūrą, "HikCentral" iš karto sukuria iššokančius langus ir kitus pranešimus.
                                                                                                                                 
Rekomenduojami produktai: "HikCentral" - temperatūros patikra      
Saugus pakartotinis atidarymas švietimo sektoriuje reikalauja, kad visi kartu žengtume į priekį, taikydami rekomenduojamą geriausią praktiką ir palaikydami saugius kasdienius įpročius, kad sumažintume riziką. Naujausios vaizdo technologijos gali padėti įvairioms organizacijoms geriau laikytis nurodymų ir rekomendacijų. Prama "Hikvision", turi specialius produktų paketus, skirtus švietimo vertikalės specifiniams taikymams ir sprendimams, įskaitant mokyklas, koledžus, universitetus ir kitas švietimo įstaigas. Ji turi daugybę taikymo atvejų visoje Indijoje, kad paremtų saugaus švietimo sektoriaus atidarymo priežastį.

Hikvision IP kameros

 

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5506Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį