Tikimasi, kad namų apsaugos rinka klestės pasaulyje po pandemijos

Paskelbta 2021-10-27


Namų apsaugos rinka neliko nepaliesta koronaviruso pandemijos. Sutrikdymas buvo staigus ir reakcinis, tačiau nesitikima, kad jis neigiamai paveiks rinką ilguoju laikotarpiu.

Tiesą sakant, kai kurie vartotojai pandemijos metu išleidžia daugiau pinigų namų tobulinimo projektams, įskaitant išmaniuosius namus ir namų apsaugą. Bendrovės "Omdia" išmaniųjų namų ir saugumo technologijų vyresnysis vyriausiasis analitikas Bleikas Kozakas (Blake Kozak) paaiškino, kad taip yra todėl, kad vartotojai neišleidžia pinigų kelionėms, valgymui restoranuose ar kitoms pramogoms, todėl lieka daugiau disponuojamų pajamų namų ūkio projektams.


Teigiamas ilgalaikis poveikis namų saugumui
Kol kas atrodo, kad COVID-19 patvirtino namų saugumo, kaip būtinos paslaugos, svarbą. Tai ypač pasakytina apie interaktyviąsias sistemas, kurios gali suteikti papildomos vertės - patogumo ir komforto namuose.

"Kadangi dėl COVID-19 namų patirtis tampa dar labiau vertinama, vartotojai daugiau investuos į savo namų apsaugą ir įrengimą", - sakė Bradas Russellas, "Parks Associates" prijungtųjų namų tyrimų direktorius Bradas Russellas.

Kozakas taip pat paaiškino, kad ilgalaikis poveikis gali būti teigiamas, jei paslaugų teikėjai pasinaudos naujomis aprėpties spragomis.

"Pavyzdžiui, senjorų priežiūros vieta daugiausia priklauso nuo asmeninių reagavimo į nelaimingus atsitikimus sistemų (PERS). Tačiau dabar tinkamas laikas pradėti stumti ir siūlyti prijungtąsias namų sistemas, kurios pasyviu, neinvaziniu būdu gali stebėti senjorų elgesį ir elgesio modelius", - sakė jis. Tai ypač svarbu, nes senjorai yra labiau pažeidžiami, todėl socialinis atstumas ir galimybė stebėti bei teikti priežiūrą per atstumą yra labai svarbūs.

Namų apsaugos sistemų ilgalaikis poveikis labai priklauso nuo to, kaip atrodys naujoji norma. "Jei darbuotojai ir toliau dirbs iš namų, o moksleiviai pasikliaus nuotoliniu mokymusi, turės keistis išmaniųjų namų ir namų apsaugos naudojimo atvejai ir diegimas", - sakė Kozakas.

Nepriklausomai nuo to, apsaugos bendrovės turėtų siekti išplėsti ekosistemą už saugumo taikymo sričių ribų. "Jei vartotojai dažniau būna namuose, energijos valdymo, cirkadinio apšvietimo ir oro kokybės poreikis taps svarbesnis, todėl po COVID labiausiai pasiteisins tie paslaugų teikėjai, kurie galės pasiūlyti kompleksinį sprendimą, apimantį kelis naudojimo atvejus", - pridūrė Kozakas.


Namų apsaugos techninės įrangos augimas po COVID-19
Kalbant apie namų apsaugos įrenginių diegimą nuo 2020 m. vasario mėn. iki liepos mėn., susidomėjimas tokiais prietaisais kaip maršrutizatoriai, vartai, patalpų oro kokybės jutikliai ir termostatai išaugo, o kai kurie gamintojai pastebėjo mažesnį kamerų pardavimą, nes vartotojai dažniau būna namuose.

Tačiau tyrimų bendrovė tikisi, kad COVID-19 gali paskatinti naują kamerų ir kitų saugumo prietaisų paklausos augimą, nes šeimos siekia sumažinti neapibrėžtumą. Per pokalbius taip pat buvo užsiminta, kad daugelis vartotojų gali vengti atšaukti paslaugas ar net įrenginius dėl papildomų mokesčių, kurie gali būti taikomi pasirašius sutartį, teigia Kozak. Tai ypač gali būti aktualu, kai vartotojai pasinaudoja namų apsaugos įrangos finansavimu.

 

 

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5506Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį