"TRENDnet" pristato pirmuosius pasaulyje ONVIF reikalavimus atitinkančius išmaniuosius stebėjimo komutatorius

Paskelbta 2021-10-26


 TRENDnet , pasaulinė patikimų mažų ir vidutinių įmonių bei vartotojų tinklų ir stebėjimo sprendimų lyderė, paskelbė, kad jos Gigabit PoE+ išmaniųjų stebėjimo komutatorių serija šiuo metu jau tiekiama ir ją galima įsigyti. Šie išmanieji stebėjimo komutatoriai yra pirmieji tinklo komutatoriai, pripažinti atitinkančiais ONVIF reikalavimus ir palaikantys ONVIF profilį Q. "TRENDnet" "Gigabit PoE+" išmaniuosiuose stebėjimo komutatoriuose integruotos kamerų valdymo funkcijos, kurios lengvai pasiekiamos stebėjimo komutatoriaus naudotojo sąsajoje. Iš pradžių buvo planuota, kad naujoji išmaniųjų stebėjimo komutatorių serija bus pristatyta parodoje "ISC West 2020" Las Vegase.

Išmaniųjų stebėjimo komutatorių serija "Gigabit PoE+ Smart Surveillance Switch" pristatoma su dviem modeliais: 18 prievadų "Gigabit PoE+ Smart Surveillance Switch" (TPE-3018LS) ir 12 prievadų "Gigabit PoE+ Smart Surveillance Switch" (TPE-3012LS). Per komutatoriaus grafinę sąsają galima valdyti kameras: keisti kameros administratoriaus prieigą, atnaujinti kameros programinę įrangą, palaikyti elektroninius žemėlapius ir keisti IP adresus. ONVIF Conformant žymėjimas užtikrina naudotojams, kad laikomasi Q profilio reikalavimų, o tai garantuoja sąveikos su kitais ONVIF įrenginiais, pavyzdžiui, NVR, IP kameromis ir programine įranga, lygį.

Šiuose išmaniuosiuose stebėjimo komutatoriuose palaikomas PoE savaiminio atstatymo palaikymas, įskaitant PoE įrenginių atstatymą ir komutatoriaus galios planavimą. Jei išmanusis stebėjimo komutatorius nereaguoja arba jei nutrūksta tinklo ryšys su prijungtu įrenginiu, TRENDnet Gigabit PoE išmaniųjų stebėjimo komutatorių serija automatiškai perkrauna arba maitinimo ciklą paveiktam PoE prievadui ir (arba) visam komutatoriui. Šiuose išmaniuosiuose stebėjimo komutatoriuose įdiegta savaiminio PoE atkūrimo funkcija padeda sumažinti bendrą tinklo prastovos laiką ir pagalbos vietoje poreikį, o tai gali būti labai svarbu, ypač kritinių tinklo operacijų metu.

"TRENDnet Gigabit PoE+ Smart Surveillance Switches" yra pirmieji ir vieninteliai šiuo metu oficialiai ONVIF reikalavimus atitinkantys tinklo komutatoriai. Juose yra ir PoE+, ir standartiniai RJ-45 prievadai, taip pat SFP lizdai, skirti tolimajam šviesolaidiniam ryšiui. Išmaniųjų stebėjimo komutatorių serijoje taip pat yra ilgo nuotolio PoE palaikymo funkcija, kuri gali pasiekti iki 656 pėdų (200 m), t. y. dvigubai didesnį atstumą nei dabartinis standartinis PoE atstumas. Priekyje esančiame LED ekrane rodoma naudinga PoE energijos naudojimo statistika. Valdomo komutatoriaus funkcijos apima IPv6, QoS, IGMP snooping, prievadų pralaidumo valdymą ir spanning tree palaikymą.

TRENDnet "Gigabit PoE+" išmaniuosius stebėjimo komutatorius galima įsigyti internetu TRENDnet parduotuvėje arba visame pasaulyje per pasirinktus platinimo ir mažmeninės prekybos partnerius. Iš pradžių "TRENDnet" planavo, kad naujosios serijos "Gigabit PoE+ Smart Surveillance Switch" darbinės demonstracinės versijos bus demonstruojamos "ISC West" stende, tačiau alternatyvią galimybę demonstruoti ir peržiūrėti komutatorius bei jų sąsają galima rasti atitinkamuose "TRENDnet" interneto svetainės produktų puslapiuose. 

 

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
EV
krovimo
įrangaVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai
5247Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį