"Dahua Technology" pristato pagrindinį 2021 m. produktą

Paskelbta 2021-10-25

 

"Dahua Technology", pasaulyje pirmaujanti vaizdo į išmanųjį daiktų internetą orientuotų išmaniųjų sprendimų ir paslaugų teikėja, jau 2021 m. pradžios susitikime pristatė savo pagrindinį produktą. Įgyvendindama savo misiją - kurti saugesnę visuomenę ir išmanesnį gyvenimą - bendrovė pristatė: "WizSense/WizMind" seriją, kurioje daugiausia dėmesio skiriama dirbtinio intelekto vertės perdavimui; "HDCVI 6.0 Plus", kurioje siūloma tolesnė pažanga "over-coax" technologijos srityje, ir "Full-color 2.0", kuri užtikrina puikų veikimą itin prasto apšvietimo sąlygomis, skatindama inovacijas AIoT ateityje.
 
Pastaruoju metu vykstanti technologijų plėtra skatina pramonę pereiti į AIoT erą. Tačiau svarbiausios varomosios jėgos yra realios ir įgyvendinamos taikomosios programos ir vertė, kurią šios programos gali suteikti galutiniams naudotojams. Būdama pirmaujanti produktų ir sprendimų teikėja, "Dahua Technology" ne tik pristato technologijas, bet ir sutelkia dėmesį į naudotojų skaudulius ir jų sprendimą.


Dirbtinis intelektas (WizSense/WizMind)

Pasaulyje sparčiai didėja dėmesys dirbtiniam intelektui. Remiantis "Marketsandmarkets" duomenimis, tikimasi, kad pasaulinės vaizdo stebėjimo rinkos dydis išaugs nuo 45,5 mlrd. dolerių 2020 m. iki 74,6 mlrd. dolerių 2025 m., o jos augimo tempas sieks 10,4 proc. Su technologine pažanga, pavyzdžiui, dirbtiniu intelektu ir giliuoju mokymusi, susiję pokyčiai padidino poreikį pateikti rinkai naujus ir inovatyvius produktus, kad būtų galima spręsti saugumo krizę visais lygmenimis. Dirbtinis intelektas ir gilusis mokymasis pritaikomi įvairiose galutinio naudojimo srityse, o tai suteikia galimybių vaizdo stebėjimo rinkai.
 
Siekdama geriau klasifikuoti ir pristatyti savo dirbtinio intelekto produktus ir sprendimus bei tiksliai pristatyti dirbtinio intelekto vertę klientams, "Dahua Technology" praėjusiais metais išleido kanalų seriją "WizSense" ir projektų seriją "WizMind". 2021 m. šios dvi serijos bus toliau plėtojamos, demonstruojant "Dahua Technology" inovacijas ir stiprybę AI srityje.
 
Daugiausia dėmesio skiriant žmogui ir transporto priemonei, "WizSense" serija yra idealus pasirinkimas mažiems ir vidutinio dydžio taikymo scenarijams, pavyzdžiui, viloms, parduotuvėms, sandėliams, atskirties zonoms ir asmeninėms lauko valdoms, pavyzdžiui, žuvų tvenkiniams ir sodams. Turėdami ribotą biudžetą, šių objektų savininkai ir (arba) valdytojai dažnai susiduria su tuo, kad jų apsaugos sistemose trūksta tokių svarbių funkcijų, kaip žmogaus ir transporto priemonės atpažinimas, išmanioji taikinio paieška ir kt. Dabar su "WizSense" šių dilemų nebėra.
 
"WizSense" serijos produktai ir sprendimai, kuriuose įdiegtos SMD 3.0, dirbtinio intelekto kodavimas ir aktyvus atgrasymas, pasižymi galingomis išmaniosiomis funkcijomis, paprasta konfigūracija ir plačiu produktų asortimentu, todėl dirbtinis intelektas tampa prieinamas visiems. Naudojant patobulintą išmaniąją judesio aptikimo technologiją (SMD 3.0), "WizSense" užtikrina tikslų žmogaus ir transporto priemonės pavojaus signalą, pagerindama gyvūnų filtravimo lygį, todėl naudotojai gali sutelkti dėmesį į tai, kas iš tikrųjų svarbu. Ji taip pat siūlo kameras su įspėjamąja šviesa ir sirena, taip pat realiuoju laiku siunčiamus pranešimus į mobiliuosius telefonus, kad padėtų naudotojams atgrasyti įsibrovėlius ir pašalinti galimus pavojus. Be to, jame įdiegta išmaniosios taikinių paieškos funkcija, leidžianti naudotojams ieškoti taikinių pagal pavojaus signalo suveikimo tipą, gerokai padidinanti taikinių paieškos efektyvumą ir taupanti naudotojų laiką bei darbo sąnaudas.
 
Kita vertus, "WizMind" serija, siekianti suteikti vertikalioms sritims galimybę naudotis pirmaujančiomis dirbtinio intelekto technologijomis, yra konkurencinga, nes teikia tikslius, patikimus ir išsamius dirbtiniu intelektu paremtus išmaniuosius sprendimus įvairioms vertikalioms pramonės šakoms, įskaitant saugų miestą, geležinkelio tranzitą, eismo valdymą, teismų sistemą, statybą, mažmeninę prekybą, energetiką ir kt. Turint atitinkamus biudžetus, šių pramonės šakų projektai gali mėgautis patogumu, kurį suteikia pažangios AI funkcijos ir aukšto lygio pritaikymas.
 
Naudojant AI mikroschemų rinkinius ir gilaus mokymosi algoritmus, "WizMind" pasižymi daugeliu techninių ypatumų, įskaitant vaizdo metaduomenis, veido atpažinimą, privatumo apsaugą, plačios zonos saugumą, neteisėtą automobilių statymą, ANPR, terminį vaizdavimą, objektų stebėjimą ir kt. Teikdama išsamius į žmogų orientuotus sprendimus, "WizMind" leidžia greitai ir tiksliai reaguoti į tai, kas jums svarbu. Be to, jame taip pat įdiegta tikslesnė ir veiksmingesnė dirbtinio intelekto paieškos funkcija, leidžianti surasti taikinius ir generuojanti įvairius žmogaus duomenis tolesnei verslo analizei. Pasižyminti keliais transporto priemonėmis grindžiamais AI sprendimais, ji suteikia daugiau transporto priemonių atributų, kad būtų lengva valdyti, greitai atlikti paiešką ir verslo analizę. Be to, "WizMind" derina gilaus mokymosi algoritmus su terminio vaizdo technologija, kad padėtų naudotojams pasiekti itin didelio atstumo stebėseną atšiaurioje aplinkoje, nekontaktinę temperatūros stebėseną ir ankstyvą gaisrų prevenciją.


HDCVI 6.0 Plus

HDCVI yra gerai žinoma patentuota "Dahua Technology" technologija, todėl HDCVI ir toliau tobulėja, kad apsaugotų klientų investicijas. 2021 m., nuolat didėjant AI XVR įtraukimui, taip pat optimizuojant ir diegiant priekinių kamerų naujoves, HDCVI 6.0 Plus žengia dar vieną žingsnį į priekį, kurdama koaksialinę HD vaizdo stebėjimo sistemą, kuri išlaiko savo paprastas naudoti funkcijas ir pirmauja Over-Coax AI evoliucijoje.
 
HDCVI 6.0 Plus serija, turinti "Real 5MP", "Super Adapt" ir "Enhanced AI", rekomenduojama naudoti mažuose ir vidutinio dydžio scenarijuose, pavyzdžiui, parduotuvėse, sandėliuose, gatvėse ir t. t. Tokiems scenarijams keliami aukšti reikalavimai didelės raiškos vaizdui ir efektyviam taikinių identifikavimui, tačiau dažnai susiduriama su biudžeto apribojimais. Pirmoji "Dahua Technology" komercializuota "Real 5MP" kamera užtikrina 5 MP didelės raiškos 16:9 vaizdo išvestį, pasižyminčią puikiu aiškumu ir neiškraipyto vaizdo kokybe. Kita naujoviška technologija "Super Adapt", kurią "Dahua Technology" pasiūlė ir įgyvendino pirmoji, leidžia kamerai automatiškai atpažinti ir prisitaikyti prie įvairių stebėjimo aplinkų, pavyzdžiui, patalpų, lauko ar intensyvaus apšvietimo, užtikrinant geresnes vaizdo charakteristikas. Patobulintos dirbtinio intelekto funkcijos užtikrina tikslią žmogaus ir transporto priemonės signalizaciją, taip pat greitą taikinio paiešką, todėl po užklausos tampa išankstine prevencija, kad būtų padidintas saugumo efektyvumas.


Visiškai spalvotas - Full-color 2.0

Šiais metais "Full-color", kaip vienas iš svarbiausių bendrovės tikslų, įžengia į 2.0 erą. "Full-color 2.0" pasižymi išsamia produktų sistema ir dirbtinio intelekto programomis, kurios gali aptarnauti platesnį klientų ratą.
 
Remiantis "Dahua Technology" technologinėmis galimybėmis, "Full-color 2.0" naujai įdiegtos 4K ir priartinimo technologijos, kurios užtikrina aukštą našumą. Klientai, turintys pakankamą biudžetą ir reikalaujantys aukštos vaizdo kokybės, neabejotinai galės mėgautis "Full-color 2.0" teikiamomis kokybiškomis galimybėmis. Klientams, kurių biudžetas ribotas, "Full-color 2.0" taip pat siūlo produktus, kurių kaina ir našumas yra subalansuoti. Tuo tarpu tokios dirbtinio intelekto valdomos funkcijos, kaip aktyvus atgrasymas, perimetro apsauga ir dirbtinio intelekto paieška, yra labai svarbios atgrasymo prieš įvykį, trukdymo įvykio metu ir grįžimo atgal po įvykio srityse, atspindinčios "Full-color" šūkio "Spalvotas vaizdas visada, tamsus pasaulis niekada" esmę.
 
"Dahua Full-color 2.0" serijos kameras galima naudoti tokiose vietose, kur yra prastas matomumas, pavyzdžiui, gatvėse, parkuose, vilose ir t. t., nes jos užtikrina spalvotą stebėjimą 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Padėdama naudotojams tamsioje aplinkoje matyti spalvotą žmonių ir automobilių vaizdą, ji pagerina paieškos efektyvumą ir suteikia patogumo renkant įrodymus apie įvykius.
 
2021 m. "Dahua Technology" pristatomas pagrindinis produktas - tai bendras klientų poreikių ir technologijų plėtros rezultatas. Įsipareigojusi vykdyti savo misiją "Saugesnės visuomenės ir išmanesnio gyvenimo kūrimas", "Dahua Technology" ir toliau laikysis pagrindinės vertybės "orientuotis į klientą" ir teiks rinkai išmanius integruotus saugumo sprendimus, sistemas ir paslaugas, kad sukurtų vertę miestų veiklai, įmonių valdymui ir vartotojams.

https://www.eurodigital.lt/vaizdo-stebejimas/dahua-hd-cvi-irenginiai.html

https://www.eurodigital.lt/vaizdo-stebejimas/dahua-hd-cvi-kameros.html

 

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5494Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį