Kaip naujausia "Hikvision" judesio aptikimo funkcija padeda greičiau aptikti realias grėsmes saugumui

Paskelbta 2021-10-25


Tradicines judesio aptikimo technologijas naudojančios apsaugos komandos reguliariai susiduria su klaidingais pavojaus signalais, kuriuos sukelia įvairios priežastys - nuo smarkaus lietaus iki krintančių lapų, tekančio vandens ar net praeinančių laukinių gyvūnų. Siekdama padėti komandoms greičiau nustatyti ir reaguoti į tikrus saugumo pažeidimus, "Hikvision" į savo judesio aptikimo funkciją įdiegė pavyzdinę "AcuSense" technologiją, kuri padeda atpažinti žmonių ir transporto priemonių taikinius ir nukreipia apsaugos komandas tiesiai prie reikalingų vaizdo įrodymų.

Iki šiol dauguma tradicinių judesio aptikimo sistemų įspėjamiesiems signalams įjungti naudojo "pikselių pokyčius". Nors šis metodas gali užfiksuoti realias grėsmes saugumui, pavyzdžiui, perimetro sieną pralaužusį įsilaužėlį, taip pat yra didelė klaidingų pavojaus signalų rizika.

Tai ypač aktualu "judesio intensyvaus naudojimo" aplinkoje, pavyzdžiui, šalia tekančio vandens, judrių kelių ar ūkių, kuriuose klajoja dideli gyvūnai. Tokiose erdvėse daugelis judesio aptikimo sistemų nesugeba atskirti įprastų ar laukiamų judesių nuo potencialių grėsmių saugumui, todėl yra neveiksmingos.

Be to, įvykus pažeidimui, sunku rasti vaizdo įrodymus. Erdvėse, kuriose nuolat vyksta judėjimas, komandos turi rankiniu būdu peržiūrėti kiekvieną filmuotos medžiagos minutę - tai didina darbo krūvį, nusivylimą ir galiausiai - išlaidas.


Keičiame žaidimą su "AcuSense" valdoma judesio aptikimo funkcija 2.0
Siekdama išspręsti šiuos iššūkius, "Hikvision" patobulino savo judesio aptikimo funkciją naudodama "AcuSense" technologiją. Tai pakelia judesio aptikimą į kitą lygmenį su funkcijomis, leidžiančiomis atskirti žmones ir transporto priemones nuo kitų objektų bet kokioje aplinkoje, ir įrankiais, leidžiančiais vaizdo įrašų paiešką atlikti kuo išmaniau ir greičiau.


Dėmesys sutelkiamas į realias grėsmes saugumui su žmonių ir transporto priemonių aptikimu
Pirmasis pagrindinis būdas, kuriuo "Hikvision Motion Detection 2.0" pagerina saugumą, yra tas, kad administratoriai gali lengvai konfigūruoti perspėjimus, kai į aplinką patenka žmonės arba transporto priemonės. Jei teritorijoje paprastai būna daug lankytojų ar pėsčiųjų, sistemas galima sukonfigūruoti taip, kad jos nekreiptų dėmesio į tam tikras ekrano sritis ir perspėjimus generuotų tik tada, kai, pavyzdžiui, į neleistiną zoną įvažiuoja žmogus ar transporto priemonė.

Naudodamos automatinius įspėjimus apie į riboto patekimo zonas įvažiuojančias transporto priemones ar žmones, apsaugos komandos gali daug greičiau ir veiksmingiau reaguoti į galimus saugumo pažeidimus - tai padeda padidinti žmonių ir turto apsaugą.


Greitesnė vaizdo įrašų paieška
Antrasis svarbus judesio aptikimo 2.0 privalumas - galimybė atlikti vaizdo įrašų paiešką pagal žmonių ar transporto priemonių pasirodymą per tam tikrą laikotarpį. Tai reiškia, kad administratoriai gali iškviesti ir atkurti žmonių ir transporto priemonių vaizdo įrašus, kurie buvo įrašyti galiniuose įrenginiuose, pavyzdžiui, NVR ar DVR, ir jiems nereikia vartyti valandų valandas trunkančių vaizdo įrašų.
Ši funkcija reiškia, kad kelių valandų ar net dienų apsaugos vaizdo įrašus galima peržiūrėti vos per kelias minutes, o komandos gali greitai rasti aukštos kokybės vaizdo įrašus apie įvykusius svarbius saugumo pažeidimus.


Paprasta numatytoji konfigūracija
Nors sistemos su "Hikvision Motion Detection 2.0" siūlo sudėtingas funkcijas saugumui pagerinti, jas taip pat galima greitai ir paprastai konfigūruoti ir naudoti.

Viena iš priežasčių yra ta, kad naujosios sistemos automatiškai įjungia judesio aptikimą, taip užtikrindamos, kad apsaugos komandos užfiksuotų kiekvieną potencialią grėsmę saugumui, kai tik sistema pradeda veikti.

Įspėjimai, kuriuos sukelia judėjimas arba teigiamas žmonių ar transporto priemonių atpažinimas, automatiškai siunčiami apsaugos komandoms, todėl galima greitai ir veiksmingai reaguoti.

https://www.eurodigital.lt/vaizdo-stebejimas/hikvision-ip-kameros--.html

 

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5506Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį