8 mobiliosios prieigos kontrolės sistemos keičia žaidimo taisykles

Paskelbta 2021-10-22
 

Prieigos kontrolė tradiciškai naudojo korteles ir korteles su barjeriniais vartais arba saugiomis durimis, kad būtų galima kontroliuoti patekimą į skirtingas paskirtas pastato zonas. Tačiau sparčiai populiarėjant mobiliesiems įrenginiams, tokiems kaip išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai ir išmanieji laikrodžiai, nenuostabu, kad prieigos kontrolės paslaugų teikėjai pradėjo naudotis tokiomis technologijomis, siekdami plėtoti ir tobulinti teikiamas paslaugas. Mobilioji prieigos kontrolė suteikia daugiau lankstumo ir saugumo organizacijoms, norinčioms naudoti pažangesnę prieigos kontrolės sistemą.

 

IdentiSys mobiliosios prieigos sistemos

IdentiSys mobiliosios prieigos sistemos siūlo prieigos sprendimus, skirtus "Bluetooth" ir NFC palaikantiems įrenginiams. Mobilioji prieiga gali būti naudojama su bet kokios rūšies mobiliosiomis technologijomis, pavyzdžiui, išmaniaisiais telefonais, nešiojamaisiais įrenginiais ir planšetiniais kompiuteriais.

"IdentiSys" teikia išsamius fizinės prieigos ir saugumo kompleksinius sprendimus visų lygių organizacijoms - nuo mažų ir vidutinių įmonių iki įmonių lygio. "IdentiSys" mobiliosios prieigos sistemos leidžia naudotojams turėti visas ID korteles vienoje piniginėje mobiliajame įrenginyje, todėl galutiniai naudotojai rečiau praranda savo korteles, be to, tai užtikrina paprastą naudojimą.

 

HID Signo Reader 2.0

HID Signo Reader 2.0 yra vienas iš pagrindinių Signo platformos narių. Siūlantys dinamišką požiūrį į saugią elektroninę prieigos kontrolę, "HID Signo" skaitytuvai sukurti taip, kad būtų labai universalūs, nes palaiko įvairias įgaliojimų technologijas, įskaitant "HID Mobile Access" per "Bluetooth" ir NFC galimybes.

HID Signo Reader 2.0 puikiai tinka durų programoms, kurioms reikia siauro kortelių skaitytuvo, ir palaiko neprilygstamą skirtingų įgaliojimų technologijų spektrą įvairiuose formų veiksniuose, įskaitant korteles, laikmenas ir mobiliuosius įrenginius.

 

Linijinis "BluePass" prieigos kontrolės sprendimas
Ekosistema "Linear BluePass Mobile Credential Management Ecosystem" sujungia išmaniuoju įrenginiu pagrįstus mobiliuosius įgaliojimus ir įvairių technologijų "Bluetooth" / "Prox" skaitytuvus, užtikrindama saugesnį ir paprastesnį naudoti įgaliojimų valdymo metodą. Mobilieji įgaliojimai valdomi debesijos pagrindu veikiančioje įgaliojimų valdymo ir išdavimo sistemoje.

"BluePass" sukurta taip, kad ją būtų paprasta naudoti ir kad būtų mažesnės nuosavybės sąnaudos. Naudodamas "Credentials-to-Go" administratorius greitai ir lengvai įsigyja daugiau įgaliojimų. Pasirinkite reikiamą kiekį arba užsisakykite daugiau, kai pasiūla baigiasi, todėl tai idealiai tinka mažoms ir vidutinėms įmonėms.

 

Proxy's Mobile Reader Pro
Proxy Mobile Reader Pro yra mobiliosios prieigos sprendimas, kuris veikia su visomis esamomis prieigos kontrolės sistemomis. Proxy sukurta taip, kad būtų galima tiesiogiai integruoti su esama prieigos kontrolės sistema, todėl administratoriai gali valdyti ir mobiliąją prieigą, ir raktų korteles per esamą darbo eigą.

"Proxy Mobile Reader Pro" palaiko visas pagrindines korteles, raktus ir ženklelius, todėl administratoriai ir darbuotojai gali lanksčiai pasirinkti, ar naudotis mobiliąja prieiga, ar pasilikti turimus įgaliojimus.

 

Hundure PXR-92MSL-BE
Hundure PXR-92MSL-BE yra "Bluetooth" ir NFC kortelių skaitytuvas; norėdami naudotis "Bluetooth" ir NFC funkcijomis durims atrakinti, naudotojai į išmanųjį telefoną turi įdiegti programėlę "Hundure mCard".

Skaitytuvas palaiko "Mifare" unikalaus ID arba bloko skaitymo formatą ir programuojamą rakto vertę. Įrengimas dideliu atstumu galimas naudojant RS-485 ryšio sąsają. Skaitytuvas gali nustatyti ryšio su valdymo pultu būseną ir prireikus automatiškai pakeisti režimą. Hundure PXR-92MSL-BE idealiai tinka švietimo, gyvenamosioms ir bankų įstaigoms.

 

IRT mobilieji sprendimai
ICT mobiliosios prieigos sprendimas ir NFC funkcija, naujausi ICT "tSec" skaitytuvai gali būti naudojami kartu su "Protege Mobile" programėle ir mobiliaisiais įgaliojimais, leidžiančiais atrakinti duris naudojant išmanųjį telefoną.  

"ICT" siūlo atvirus arba valdomus įgaliojimus, o atviri įgaliojimai suteikia papildomą apsaugos lygmenį, nes užrakina įgaliojimą pagal jį naudojančio asmens profilį. Valdomus įgaliojimus administruoja ICT, kiekviena svetainė yra užregistruota su unikaliu visuotiniu svetainės kodu. ICT mobilieji sprendimai idealiai tinka komercinėms, mažmeninės prekybos, finansų, švietimo ir sveikatos priežiūros įstaigoms.

 

STid Mobile ID
STid Mobile ID perkelia prieigos korteles į išmaniuosius telefonus, kur jas galima naudoti kartu su tradicinėmis RFID kortelėmis arba vietoj jų. Mobilusis ID priima ir išsaugo neribotą skaičių virtualių prieigos kortelių mobiliajame telefone.

Mobile ID siūlo 5 skirtingus identifikavimo režimus: ženklelio režimą, skaidrių režimą, bakstelėjimo režimą, nuotolinį režimą, laisvų rankų režimą, todėl Mobile ID yra intuityvus ir paprastas naudoti.  Duomenų privatumui saugiai apsaugoti taikomi šifravimo ir užšifravimo metodai. Dėl intuityvių identifikavimo režimų ir šifravimo bei maskavimo metodų "Mobile ID" idealiai tinka sveikatos priežiūros, kritinės infrastruktūros objektams ir švietimo įstaigoms. 

 

Gallagher Mobile Connect
Programėlė "Gallagher Mobile Connect" leidžia naudotis mobiliuoju įrenginiu kaip prieigos kortele.  Pasitelkdama "Bluetooth" belaidžio ryšio technologijos galią, "Mobile Connect" programinė įranga tiesiogiai sąveikauja su "Gallagher Command Centre", todėl kartu su "Gallagher" arba SALTO skaitytuvais su BLE funkcija sukuriamas itin saugus prieigos įgaliojimas.

Įdiegus "Gallagher Mobile Connect", išmanųjį telefoną galima paversti prieigos kortele. Kelių objektų prieigos įgaliojimus galima saugoti keliose svetainėse, todėl kiekvienai svetainei nereikia išduoti skirtingos kortelės. Galima saugoti pirštų atspaudų duomenis ir smeigtukus, kad būtų galima saugiai naudotis įgaliojimais. "Gallagher Mobile Connect" idealiai tinka sveikatos priežiūros, mažmeninės prekybos, gyvenamosiose patalpose ir biuruose.

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5506Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį