"Qualcomm" pristato daiktų interneto sprendimus, skirtus skatinti skaitmeninę transformaciją įvairiose pramonės šakose

Paskelbta 2021-10-22


Galimybė sujungti neprijungtuosius dar niekada nebuvo tokia paplitusi. "Qualcomm Technologies, Inc." iki šiol yra sukūrusi daiktų interneto ekosistemą, kurią sudaro daugiau nei 13 000 daiktų interneto klientų, padedančių paspartinti skaitmeninę transformaciją ir prijungtų produktų kūrimą. Šiandien "Qualcomm Technologies" plečia savo paramą daiktų interneto ekosistemai ir pristato septynis naujus sprendimus, padedančius užtikrinti naujos kartos daiktų interneto įrenginių plitimą: "Qualcomm QCS8250", "Qualcomm QCS6490 / QCM6490", "Qualcomm QCS4290 / QCM4290" ir "Qualcomm QCS2290 / QCM2290".
 
Šie sprendimai yra nuo pradinio lygio iki aukščiausios klasės, kad būtų išplėsta prieiga prie įvairių pramoninių ir komercinių taikomųjų programų. Šie naujausi "Qualcomm Technologies" daiktų interneto sprendimai yra specialiai sukurti tam, kad padėtų patenkinti besiplečiančios daiktų interneto ekosistemos poreikius pagrindiniuose segmentuose, įskaitant transportą ir logistiką, sandėliavimą, vaizdo bendradarbiavimą, išmaniąsias kameras, mažmeninę prekybą, sveikatos priežiūrą ir kt.
 
"Qualcomm Technologies" turi išskirtinę galimybę vadovauti Daiktų interneto ekosistemai, taikydama sisteminį požiūrį. Kartu su neseniai paskelbtu "Qualcomm 315 5G IoT" modemu, šie nauji IoT sprendimai dar labiau iliustruoja mūsų įsipareigojimą skatinti pasaulinę skaitmeninę transformaciją ir teikti sprendimų portfelį, skirtą pramoninėms ir įmonių IoT taikomosioms programoms transformuoti, kad būtų pasiektas pažangiausias našumas ir vientisas ryšys", - sakė Jeffas Lorbeckas, "Qualcomm Technologies, Inc." vyresnysis viceprezidentas ir prijungtųjų išmaniųjų sistemų generalinis direktorius. "Tikime technologijų galia praturtinti gyvenimą per tikslingas inovacijas, kurių sprendimai padeda ekosistemai iš naujo įsivaizduoti, kaip pasaulis jungiasi, veikia ir bendrauja. Šie nauji daiktų interneto sprendimai yra žingsnis šio tikslo link."
 
Septyni nauji Daiktų interneto sprendimai siūlo platų galimybių spektrą įvairiems išmaniesiems įrenginiams ir prijungtiesiems sprendimams su prailginto tarnavimo laiko techninės ir programinės įrangos galimybėmis, kad būtų užtikrintas ilgalaikis palaikymas mažiausiai aštuonerius metus:
 
Qualcomm QCS8250 | Tikslinės taikymo sritys: prijungtoji sveikatos priežiūra, skaitmeninės iškabos, mažmeninė prekyba ir vaizdo bendradarbiavimas
Qualcomm QCS8250 yra naujos kartos "Qualcomm Technologies" aukščiausios klasės pasiūlymas, optimizuotas taip, kad užtikrintų didžiausią našumą ir didžiausią energijos vartojimo efektyvumą, įgalinantis skaičiavimams imlų dirbtinį intelektą pakraščiuose, palaikantis "Qualcomm Wi-Fi 6" sprendimus ir 5G ryšį. Šis sprendimas sukurtas taip, kad užtikrintų aukščiausio lygio našumą naudojant "Qualcomm Kryo 585" procesoriaus architektūrą, "Qualcomm" dirbtinio intelekto (AI) variklį ir galingą vaizdo signalų procesorių (ISP), kad būtų galima palaikyti iki 7 vienu metu veikiančių kamerų, koduojančių iki 4K raiška 120 kadrų per sekundę greičiu. Šiame galingame sprendime siūlomas naujas neuronų apdorojimo blokas (NPU), skirtas itin intuityviam dirbtiniam intelektui, taip pat mašininiam mokymuisi daug skaičiavimų reikalaujančiose daiktų interneto programose, kad būtų galima naudoti išmaniąsias kameras, vaizdo bendradarbiavimą, dirbtinio intelekto centrus, prijungtąją sveikatos priežiūrą ir išmaniąją mažmeninę prekybą. Specialiai sukurta pramoninėms ir komercinėms programoms, ši platforma užtikrina aukščiausią našumo patirtį su lanksčiomis galimybėmis, kurias suteikia mūsų trečiųjų šalių ekosistema, kad būtų galima paspartinti diegimą ir komercializavimą plačiu mastu.
 
Qualcomm QCS6490/QCM6490 | Tikslinės programos: prijungtoji sveikatos priežiūra, logistikos valdymas, mažmeninė prekyba, transportas ir sandėliavimas
Qualcomm QCS6490 ir Qualcomm QCM6490 yra pirmieji optimizuoti Qualcomm Technologies daiktų interneto sprendimai, sukurti siekiant užtikrinti aukščiausio lygio funkcijas, įskaitant pasaulinį 5G ryšį ir žaibišką "Wi-Fi 6E" greitaveiką, skirtą aukšto lygio daiktų interneto įrenginiams. Šis sprendimas su "Kryo 585" procesoriaus architektūra užtikrina didelį našumą ir yra specialiai sukurtas pramoninėms ir komercinėms daiktų interneto programoms, tokioms kaip transportas, sandėliavimas, prijungtoji sveikatos priežiūra, logistikos valdymas ir mažmeninės prekybos kioskai. Šis sprendimas palaiko 5G mmWave/Sub-6 GHz ir "Wi-Fi 6E" dažnius, todėl jis padeda sukurti naujausios kartos patvarius delninius ir planšetinius kompiuterius, pramoninius skaitytuvus ir žmogaus ir mašinos sąsajos sistemas. Dėl galingų jungčių, sumažėjusio vėlavimo, kartu su dinaminiais trigubais interneto paslaugų teikėjais ir pažangia "Edge-AI" bei skaičiavimais, pagrįstais 6-osios kartos "Qualcomm AI Engine", šis sprendimas užtikrina stulbinantį našumą, palyginti su ankstesnės kartos sprendimais, esant mažesniam energijos kiekiui.
 
Qualcomm QCS4290/QCM4290 | Tikslinės taikymo sritys: kameros, pramoniniai delniniai kompiuteriai ir apsaugos skydai
Qualcomm QCS4290 ir Qualcomm QCM4290 siūlo maksimalius vidutinio lygio privalumus, užtikrinančius didesnį našumą. Su "Kryo260" procesoriaus architektūra, užtikrinančia didesnę spartą ir tvirtą įrenginio našumą, bei 3-iosios kartos "Qualcomm AI Engine", ši platforma užtikrina galingą našumą, dinamiškas kameros galimybes ir plačias ryšio galimybes (LTE Cat13, "Wi-Fi 6-Ready"), idealiai tinka pramoninėms ir komercinėms daiktų interneto programoms, tokioms kaip pramoniniai delniniai kompiuteriai logistikoje ir sandėliavime, apsaugos skydai ir kameros. Dėl didesnio intuityvaus įrenginyje esančio intelekto šiuo naujuoju sprendimu pagrįsti įrenginiai padės užtikrinti produktyvią ir efektyvią darbo aplinką.
 
Qualcomm QCS2290/QCM2290 | Tikslinės programos: kamerų programos, pramoniniai delniniai kompiuteriai, mažmeninė prekyba ir sekimas
Qualcomm QCS2290 ir Qualcomm QCM2290 yra patikimi pradinio lygio pasiūlymai, užtikrinantys patikimą veikimą ir energijos taupymą, pasižymintys LTE ryšiu, patobulintomis funkcijomis ir atminties palaikymu, užtikrinančiu mažą energijos suvartojimą. Įrengta "Cortex A53" procesoriaus architektūra, pradinio lygio platforma yra ekonomiškas sprendimas, užtikrinantis didesnį našumą, didesnes grafikos galimybes, geresnę vaizdo kokybę ir geresnį energijos suvartojimą. Ši platforma puikiai tinka mažmeninės prekybos vietoms (POS), pramoniniams delniniams kompiuteriams, sekimo ir kamerų programoms. Be to, QCS2290/QCM2290 bazinės juostos lustas yra suderinamas su QCS4290/QCM4290, o tai padeda klientams naudoti aparatinę ir programinę įrangą įvairiuose daiktų interneto įrenginiuose, kad sumažėtų sąnaudos ir pateikimo rinkai laikas.

"Qualcomm QCS8250", "Qualcomm QCS4290 / QCM4290" ir "Qualcomm QCS2290 / QCM2290" sprendimus galima įsigyti jau dabar. Tikimasi, kad "Qualcomm QCS6490 / QCM6490" sprendimą bus galima įsigyti 2021 m. pabaigoje.

 

https://www.eurodigital.lt/elektronika/saugus-ir-ismanus-namai.html

 

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5420Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį