"Hikvision AX PRO" belaidė signalizacijos sistema: patikimas įsilaužimo aptikimas

Paskelbta 2021-10-21


Apsaugos nuo įsilaužimo sistemos turi gebėti akimirksniu ir patikimai aptikti saugumo pažeidimus, kartu sumažinant klaidingų teigiamų rezultatų skaičių. Kad padėtų įmonėms ir namų savininkams tai pasiekti, "Hikvision" sukūrė AX PRO belaidę signalizacijos sistemą, kuri apima itin patikimus vaizdo patikros sprendimus, saugų belaidį duomenų perdavimą ir platų modernių signalizacijos detektorių asortimentą.


Pristatome "Hikvision" AX PRO belaidės signalizacijos sistemą
Siekdama padėti įmonėms ir namų savininkams padidinti saugumą, "Hikvision" sukūrė savo AX PRO belaidę signalizacijos sistemą. Ji apima nuotolinę vaizdo patikrą, skirtą saugumo pažeidimams aptikti, saugią belaidžio signalizacijos ir vaizdo vaizdų perdavimo technologiją ir platų belaidžių gaminių, kurie greitai ir patikimai įjungia pavojaus signalus įsilaužimo ar kitokio saugumo pažeidimo atveju, asortimentą. Sistemą taip pat sudaro AX PRO koncentratorius, prie kurio galima prijungti iki 210 detektorių, kad būtų patenkinti konkretūs klientų saugumo poreikiai.
 
Šis asortimentas idealiai tinka namų apsaugai bei mažoms ir vidutinėms įmonėms, palaikant "paprastumo per naujoves" principą aptikti pavojaus signalus. Sistemą sudaro 5 pagrindiniai "Hikvision AX PRO" belaidžių pavojaus detektorių tipai:
 
1) "Hikvision AX PRO" judesio pavojaus detektoriai
AX PRO asortimente yra dviejų tipų judesio detektoriai: "vieno elemento" detektoriai ir "dvigubos technologijos" detektoriai.
 
Vieno elemento detektoriai naudoja pasyviąją infraraudonųjų spindulių (PIR) arba mikrobangų technologiją judantiems įsibrovėliams aptikti ir įsibrovimo pavojaus signalams įjungti realiuoju laiku. Dviejų technologijų sprendimuose derinamos skirtingos technologijos, pavyzdžiui, PIR, mikrobangų arba kameros, siekiant patikrinti įsilaužimo grėsmes ir sumažinti klaidingų teigiamų signalų skaičių.
 
Tokio sprendimo pavyzdys - mūsų PIRCAM judesio detektorius, kuriame PIR derinama su išmaniąja kamera. Šis sprendimas fotografuoja, kai suveikia PIR jutiklis, todėl namų savininkai ar įmonių apsaugos komandos gali nuotoliniu būdu patikrinti įsilaužimo incidentus.
 
2) "Hikvision AX PRO" stiklo dūžio detektoriai
AX PRO stiklo dūžio detektoriai AX PRO veikia su įvairių tipų ir storio stiklais. Šiuos detektorius galima įrengti tiek ant sienų, tiek ant lubų, nukreiptų į stiklo plokštes ar langus.
 
Detektoriuose naudojami aukštos kokybės plačiajuosčiai mikrofonai, kuriais stebimi garsūs aukšto ir žemo dažnio garsai. Stiklo dūžio atveju garsūs žemo dažnio garsai susidaro dėl smūginių bangų, kai į stiklo paketą atsitrenkiama (pavyzdžiui, sunkiu daiktu). Tuo pat metu aukšto dažnio garsas patvirtina, kad stiklas suskilo arba sudužo. Toks žemo ir aukšto dažnio garsų stebėjimo metodas užtikrina, kad detektoriai gali atskirti garsų aplinkos triukšmą, stipraus vėjo sukeltą vibraciją ir tikrą stiklo dūžį - tai padeda sumažinti klaidingų teigiamų rezultatų skaičių.
 
AX PRO asortimentą sudaro vieno elemento stiklo dūžio detektorius ir PIR judesio detektorius, į kurį įeina stiklo dūžio aptikimo technologija.
 
3) "Hikvision AX PRO" durų atidarymo detektoriai (magnetinių kontaktų detektoriai)
Hikvision durų atidarymo detektorius sudaro dvi dalys: magnetas, pritvirtintas prie durų arba lango, ir antrasis blokas, pritvirtintas prie rėmo. Kai durys ar langas atsidaro, jungiklis sugenda ir detektorius suveikia.
 
AX PRO asortimente yra du judesio signalizacijos detektoriai. Pirmasis yra standartinis įrenginys, kuris aptinka iki 43 mm dydžio durų atidarymo "tarpus", ir plonas, diskretiškesnis įrenginys, kuris aptinka iki 53 mm dydžio durų atidarymo tarpus.
 
4) "Hikvision AX PRO" smūgio detektoriai
AX PRO smūgių detektoriuose naudojami aukštos kokybės G jutikliai, kuriais stebimos įvairių tvirtinimo paviršių, įskaitant medines sienas, betonines sienas ir stiklus, vibracijos charakteristikos.
 
Tai leidžia "Hikvision" detektoriams išfiltruoti klaidingus teigiamus rezultatus, kuriuos sukelia įvairūs veiksniai, įskaitant smulkius, kietus objektus, atsitrenkiančius į sieną; dinaminį slėgį, kurį sukelia vėjuotas oras; techninės priežiūros komandas, įkalančias vinis ar atliekančias kitus darbus pastate.

5) "Hikvision AX PRO" aplinkos detektoriai
Į "Hikvision AX PRO" belaidžio ryšio asortimentą taip pat įeina daug papildomų detektorių, skirtų namų ir įmonių saugumui pagerinti. Tai nešiojami ir sieniniai pavojaus mygtukai, EN 14604 sertifikuotas dūmų detektorius su 10 metų veikiančia baterija, vandens nuotėkio detektorius ir temperatūros detektorius.

 

Pagrindinės belaidės apsaugos sistemos AX PRO savybės:

  •     Pirmaujanti AX PRO centralė

    kuri leidžia į vieną įrenginį integruoti 210 detektorių.

  •     AX PRO įsilaužimo patikrinimo kaip paslauga (IVaaS)

    kuri užtikrina tiesioginę vaizdo patikrą pagal 7 sekundžių vaizdo įrašą, kad naudotojai galėtų greitai patvirtinti pavojaus įvykius savo sistemoje.

  •     Apsauga nuo trukdžių

    su signalo peršokimu per 50 dažnių, kad būtų apsaugotas sistemos vientisumas.

  •     Saugus ir patikimas belaidis ryšys

    su mūsų galinga "Tri-X" technologija, kuri užtikrina aukščiausio lygio saugumą ir našumą.

  •     Greitas ir paprastas montavimas

    montuotojams tereikia nuskaityti įrenginio QR kodą ir įjungti įrenginį, kuris automatiškai prisijungia prie centralės.

  •     Greitas ir paprastas konfigūravimas

    naudojant AX PRO mobiliąją programėlę, interneto portalą ir "Hik-ProConnect.

 

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5494Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį