"Bosch" pristato daugialypės terpės vaizdo kamerą su integruotu dirbtiniu intelektu

Paskelbta 2021-10-21

"Bosch" pristato daugialypės stebėjimo sistemos (multi-imager) kamerą su integruotu dirbtiniu intelektu, padedančiu priimti prognozuojamus sprendimus.
Bendrovė "Bosch" pristato naują "Flexidome multi 7000i" kamerų šeimą, kurioje siūlomi IR ir ne IR modeliai, pasižymintys 12 arba 20 megapikselių skiriamąja geba, užtikrinančia itin detalią daugiakryptę apžvalgą. Šios apžvalgos derinamos su integruotu dirbtiniu intelektu (DI), kad būtų galima naudoti prognozuojamuosius sprendimus plačios aprėpties srityse, pavyzdžiui, sankryžose, viešosiose erdvėse ir mažmeninėje prekyboje. Kiekviename vaizdo jutiklyje, pasižyminčiame 3 arba 5 megapikselių skiriamąja geba, veikia integruotas dirbtinis intelektas, kuris į vaizdo kanalus prideda metaduomenis, kad vaizdo duomenys būtų paversti įžvalgomis, kurias galima panaudoti. Tai padeda klientams numatyti nenumatytus įvykius ir užkirsti jiems kelią. Kameros pasižymi didžiausiu lankstumu, nes kiekvienas vaizdo jutiklis gali būti konfigūruojamas nepriklausomai, taikant iki 16 vaizdo analizės taisyklių, todėl klientai gali nuspręsti, į ką sutelkti dėmesį kiekvienoje scenoje. Kameros "Flexidome multi 7000i" siūlo unikalų požiūrį, kuris užtikrina, kad kameros palaiko tvarią verslo praktiką su nuotoline technine priežiūra, konfigūracija ir įrenginių valdymu.
 
Gaukite vertingų įžvalgų iš užfiksuotų vaizdo įrašų naudodami integruotą dirbtinį intelektą
 
Kamerose integruotos išmanioji vaizdo analizė (IVA) ir kameros treniruoklis, abi dirbtinio intelekto formos, naudoja metaduomenis, kad užfiksuotai vaizdo medžiagai suteiktų prasmę ir struktūrą. Mašininiu mokymusi pagrįstas "Camera Trainer" leidžia sistemų integratoriams pritaikyti IVA, kad būtų galima aptikti klientams svarbiausius objektus ar situacijas. Ši analizė generuoja vertingas įžvalgas, padedančias priimti prognozuojamuosius sprendimus, kurie padeda operatoriams reaguoti prieš atsirandant galimai grėsmei ar nepageidaujamai situacijai. Šios įžvalgos gali padėti miestų planuotojams pagerinti patirtį nustatant kliūtis, kurios kelia pavojų žmonių ar automobilių srautui viešosiose erdvėse ar sankryžose. Mažmeninėje prekyboje kameros gali suteikti įžvalgų, padedančių atpažinti klientų lankomumo taškus, kad būtų galima informuoti apie didelės maržos produktų išdėstymą ir taip padidinti pardavimus.
 
Aprėpkite kelias kryptis naudodami vieną patikimą ir patogų sprendimą
 
Visos "Flexidome multi 7000i" kameros turi vieną tvirtą korpusą, kuriame yra keturi nepriklausomi didelės skiriamosios gebos automatiniai kintamojo židinio (AVF) objektyvai su 3 arba 5 megapikselių skiriamosios gebos vaizdo jutikliais, leidžiančiais išsamiai apžvelgti vaizdą įvairiomis kryptimis. Naudojant objektyvų priartinimo galimybes, kamera gali automatiškai aptikti asmenis iki 130 metrų atstumu. Vaizdo jutikliai turi daugialypės ekspozicijos didelį dinaminį diapazoną iki 120 dB, kuris sumažina šešėlius ir subalansuoja netolygią ekspoziciją, kad būtų galima lengvai atskirti objektus ir pėsčiųjų veido bruožus. Visuose infraraudonųjų spindulių modeliuose integruota 360 laipsnių infraraudonųjų spindulių funkcija, leidžianti fiksuoti vaizdą tamsiu paros metu iki 30 metrų (98 pėdų) atstumu. Kameros "Flexidome multi 7000i" turi keturis vaizdo jutiklius, tačiau turi vieną IP adresą, joms reikia tik vienos vaizdo valdymo sistemos licencijos ir jas galima įrengti naudojant tik vieną kabelį. Kiekvieną iš keturių vaizdo jutiklių galima nepriklausomai nustatyti naudojant trijų ašių judėjimą apskritiminiu takeliu, todėl galima fiksuoti vaizdus praktiškai bet kokiu kampu. Tai užtikrina maksimalų patogumą, mažiau kabelių, trumpesnį įrengimo ir konfigūravimo laiką, taigi ir mažesnes sąnaudas.
 
Pasitikėjimu grįstas sprendimas
 
Kameros "Flexidome multi 7000i" yra saugios dėl savo konstrukcijos. Jos siūlo sisteminį požiūrį, kurio pagrindą sudaro integruota saugaus elemento aparatinė įranga su patikimo platformos modulio (TPM) funkcija, kurioje saugiai saugomi visi autentifikavimui ir šifravimui reikalingi sertifikatai ir kriptografiniai raktai. Šis metodas siūlo platų naudotojų valdymą, kad tik įgalioti naudotojai turėtų prieigą prie duomenų, palaiko viešojo rakto infrastruktūros sąranką ir užtikrina programinės įrangos sandarinimą, kad būtų galima aptikti kamerų konfigūracijos nustatymų pakeitimus. Saugus elementas taip pat palaiko iki 4096 bitų ilgio RSA šifravimo raktą, todėl duomenų saugumas užtikrinamas gerokai vėliau nei 2030 m.

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
EV
krovimo
įrangaVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai
5247Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį