10 geriausių išmaniųjų spynų, veikiančių su "Alexa

Paskelbta 2021-10-20

10 geriausių išmaniųjų spynų, veikiančių su "Alexa


Išmanioji spyna - tai spyna, kurią galima naudoti be raktų. Tokios su "Alexa" suderinamos durų spynos naudojamos jau kurį laiką, tačiau išmaniosios spynos vis dar yra palyginti nauja koncepcija, tačiau su "Alexa" suderinamos durų spynos tvirtai tampa išmaniųjų namų gaminių dalimi. Naudojant su "Alexa" suderinamą durų spyną, naudotojams suteikiama galimybė balso komandomis valdyti su "Alexa" veikiančias išmaniąsias spynas.

Remdamiesi "Amazon" apžvalgomis ir naudotojų atsiliepimais, atrinkome 10 geriausių šiuo metu rinkoje esančių su "Alexa" veikiančių išmaniųjų spynų. Didžiausias "Amazon" svetainėje pateikiamas apžvalgos įvertinimas yra 5 balai.

 

10. Haifuan D6300 "Bluetooth" skaitmeninis durų užraktas (4.2)

Haifun D6300 Bluetooth skaitmeninis durų užraktas suteikia naudotojams keturis būdus atidaryti duris: suderinama programėlė, M1 kortelė, prieigos kodas ir mechaninis raktas. Tai suteikia naudotojams tam tikro lankstumo pasirenkant, kaip valdyti savo išmaniąją durų spyną; spyną taip pat galima valdyti nuotoliniu būdu, jei ji prijungta per papildomus vartus, atliekančius koncentratoriaus funkciją, o į sąranką įtraukus koncentratorių, taip pat yra galimybė per koncentratorių užtikrinti suderinamumą su "Alexa".

Kitas svarbus privalumas, kurį vartotojai gali patirti naudodami skaitmeninį durų užraktą, yra kodinės apsaugos funkcija. Kodo apsaugos funkcija leidžia naudotojams įvesti teisingą PIN kodą, bet pridėti papildomų skaitmenų, kad suklaidintų bet kokius stebėtojus, bandančius nukopijuoti kodą. Padidintas šio išmaniojo užrakto saugumo elementas patenkino "Amazon" naudotojus.

 

9. August Wi-Fi Smart Lock (4.2)


August Wi-Fi Smart Lock yra kompaktiško ir elegantiško dizaino bei skirtingų spalvų, kurios suteikia naudotojams galimybę priderinti spyną prie savo durų spalvos. Tai reiškia, kad "August Wi-Fi Smart Lock" galima įrengti neatrodant ne vietoje, o tai svarbu daugeliui "August" naudotojų. Vienas naudotojas "Amazon" komentavo, kad "mažesnis dydis yra daug patogesnis ir atrodo ne toks stambus ir ne vietoje. Man taip pat patinka paprastesnis, integruotas "WiFi" palaikymas". Užraktas ne tik puikiai atrodo, bet naudotojai taip pat turi galimybę pridėti papildomą "August Smart Keypad" klaviatūrą. Išmaniosios klaviatūros pridėjimo nauda būtų panaudota, jei kas nors pamirštų savo išmanųjį telefoną ir negalėtų patekti į savo namus.

Išmanusis užraktas "August Wi-Fi Smart Lock" naudoja automatinio užrakinimo funkciją, kad išeinant iš namų lauko durys visada būtų užrakintos. Automatinio užrakinimo funkcija veikia tikrindama, ar jūsų durys užrakintos per tam tikrą laikotarpį iki 30 minučių. Jei durys neužrakintos, išmanusis užraktas jas užrakins už jus. Ši funkcija labai naudinga tiems naudotojams, kurie dažnai pamiršta užrakinti savo turtą, nuolat turi naudoti raktus arba turi svečių, kuriuos reikia valdyti nuotoliniu būdu per atstumą. Kitas "Amazon" apžvalgininkas komentuoja: "Norėjau išmaniosios spynos durims iš garažo į virtuvę, kad nereikėtų kaskart išeinant iš namų su savimi nešiotis raktų." Po savaitės naudojimo esu labai patenkintas šia spyna. Kiekviena funkcija veikia taip, kaip aprašyta rugpjūčio mėn." Išmanioji spyna naudojasi geografiniu aptvėrimu ir atpažinusi jūsų išmanųjį telefoną automatiškai atrakina duris, kai atvykstate namo. Šios spynos privalumas yra tas, kad niekada nereikia raktų, o norint atidaryti duris, nebūtina iš kišenės išsitraukti telefono, kad jį užrakintumėte.

 

8. Išmanioji spyna "Alfred" (4.3)


Alfred Smart Lock - tai "Bluetooth" ryšį palaikanti, tinklui pritaikyta motorizuota išmanioji spyna, suderinama su "Alexa". Alfredą galima visiškai valdyti išmaniuoju telefonu ir jis kaupia svečių žurnalą, todėl galėsite matyti, kas įėjo į patalpas. Galima užprogramuoti 20 unikalių PIN kodų vienkartiniam arba terminuotam naudojimui, todėl naudotojai gali kontroliuoti įėjimą nepriklausomai nuo to, kur jie yra.

Nesudėtingas "Alrfred" išmaniojo užrakto funkcionalumas labai patinka "Amazon" naudotojams. Daugumoje atsiliepimų komentuojama, kaip Alfredo išmaniąja spyna ir programėle lengva naudotis, ji veikia nepriekaištingai ir yra labai gerai suprojektuotas įrenginys, kuris puikiai atrodo. Šis naudojimo paprastumas užtikrino, kad "Alfred Smart Lock" pasiekė labai teigiamą atsiliepimų įvertinimą.

 

7. Kwikset Halo WiFi išmanusis užraktas (4.3)


"Kwikset Halo WiFi Smart Lock" naudoja "Kiwkset" programėlę, kad išmaniuoju telefonu užrakintų arba atrakintų spyną. Išmanioji spyna siunčia patvirtinimo komandas į išmanųjį telefoną, o per "Kwikset" programėlę galima nuotoliniu būdu užrakinti ir (arba) atrakinti duris, jei vartotojai pamirštų jas užrakinti, kai jie patys arba jų svečiai išeina iš namų. Automatinis užrakinimas yra funkcija, kuria "Amazon" naudotojai buvo patenkinti, nes ji gali suteikti naudotojams ramybę ir sutaupyti laiko, nes nereikia grįžti į savo nuosavybę ir tikrinti, ar jie tikrai užrakino duris.

Kai spyna prijungta prie "WiFi", galima peržiūrėti įvykių istorijos žurnalą. Tai naudinga naudotojams, ypač jei žurnale yra neatpažintas įrašas. Galima sukurti naudotojų prieigos kodus ir tvarkaraščius, o galimų kodų kiekis nustatomas paminkliniu 250. Tai didesnis skaičius nei daugelyje panašių išmaniųjų spynų, suderinamų su "Alexa", todėl tai labai naudinga naudotojams, kuriems reikia valdyti didelį skaičių žmonių, atvykstančių ir išvykstančių į jų nuosavybę.  Kwikset naudoja klaviatūrą, ir tai, atrodo, sulaukė palankumo, kai vienoje "Amazon" naudotojo apžvalgoje teigiama: "Man patinka klaviatūra, tai nėra jutiklinis ekranas, todėl ji veikia akimirksniu! Kitas klaviatūras reikia paliesti, kad jos įsijungtų, tada reikia paspausti du mygtukus, tada įvesti kodą. Iki to laiko vagis jau būna jus sučiupęs!"

 

6. "Ultraloq U-Bolt Pro" (4.4)

Ultraloq U-Bolt Pro yra 6-in-1 išmanioji spyna, suteikianti naudotojams galimybę įsidiegus vieną įrenginį naudoti spyną, kurioje naudojamos visos šiuolaikinės išmaniųjų spynų technologijos.  Spyną galima valdyti 6 būdais: išmaniojo telefono programėle, piršto atspaudu, PIN kodu, automatiniu atrakinimu, stebuklingu sukrėtimu ir mechaniniu raktu.  Tai suteikia "U-Bolt Pro" lankstumo, kuris nėra dažnai sutinkamas išmaniųjų spynų srityje, be to, spyna gali būti valdoma naudojant "Amazon Alexa" arba "Google Home", šis lankstus metodas yra viena iš priežasčių, dėl kurių "Amazon" naudotojai ją labai gerai įvertino.

"Amazon" naudotojai komentavo, kad spyną lengva įdiegti, ir net kai vartotojams kilo problemų, jie vis tiek liko patenkinti dėl puikaus klientų aptarnavimo, o vienas "Amazon" apžvalgininkas nurodė, kad džiaugiasi, jog jiems nebereikia raktų, bet yra patenkintas, kad turi atsarginį variantą, jei sugestų baterija, teigdamas: "Naudoju jį 2 savaites. Mano žmonai tai patinka, nebereikia jokių raktų. Malonu turėti atsarginę galimybę atidaryti spyną raktu, jei sugestų baterija arba sugestų įrenginys." O kitas naudotojas teigė: "Malonu, kad galite naudoti savo vaikų biometrinius duomenis, o ne slaptažodį, kurį jie netyčia ar tyčia gali pasakyti savo draugams ar kitiems asmenims (mano vaikams 5 ir 6 metai)." Iš atsiliepimų matyti, kad išmaniąją spyną "6-in-1" galima lanksčiai įdiegti savo namuose.

 

5. "Simplisafe" išmanioji spyna (4,4)


Išmanioji spyna "Simplisafe" užsitarnavo gerą reputaciją ir aukštą "Amazon" apžvalgų balą dėl kelių skirtingų funkcijų, pavyzdžiui, galimybės automatiškai užrakinti duris, kai kas nors pamiršta tai padaryti, trukdyti įsibrovėliams automatiškai užrakinant duris 30 minučių, jei įvyksta 15 nesėkmingų PIN kodo įvedimų, ir gauti į išmanųjį telefoną siunčiamus įspėjimus, kai kas nors ateina ar išeina į jūsų nuosavybę. Klientai džiaugiasi, kaip gerai ši sistema dera su kitais "Simplisafe" sistemos produktais, kaip lengva ją įdiegti ir kaip gerai ji veikia ją įdiegus. Tai vieni iš labiausiai sutampančių punktų, kurių ieško vartotojai, o "Simplisafe", atrodo, tai suprato ir įgyvendino, užtikrindama šio išmaniojo užrakto patogumą.

Kita išskirtinė "Simplisafe" išmaniosios spynos funkcija - durų pažeidimų prevencijos funkcija, kai spyna, prieš ištraukdama užraktą, nustato, kada durys uždarytos, ir tai padeda nepažeisti durų rėmo, kai durys užtrenkiamos. Užraktas turi PIN kodą ir gali būti naudojamas išmaniuoju telefonu arba įvedant kodą į PIN kodą. Naudotojams siunčiami pranešimai, įspėjantys apie durų atidarymą arba užrakinimą, o tai yra viena svarbiausių išmaniosios spynos funkcijų. Simplisafe atitinka daugelį vartotojų ieškomų langelių, todėl suprantame, kodėl ji užėmė aukštą vietą "Amazon" svetainėje.

 

4. "Yale Assure Lock" (4.4)


Yale Assure Lock yra durų spyna, veikianti su "Alexa" ir integruota į jūsų išmaniųjų namų sistemą. Ją taip pat galima valdyti per balso asistentą, pavyzdžiui, "Amazon Alexa". Didelės šios "Yale" spynos integracijos galimybės padėjo jai pasiekti labai teigiamą atsiliepimų įvertinimą "Amazon" svetainėje.

Unikalūs kodai gali būti siunčiami žmonėms, kad būtų galima taikyti veiksmingą įeigos kontrolės valdymo sprendimą, įrengiant "Alexa" spynas savo nuosavybėje. Baigus naudoti kodą, jį galima ištrinti, kai to prireikia. Be unikalių kodų, spyna taip pat gali automatiškai užsirakinti, kai prie durų artėjama mobiliuoju telefonu. "Amazon" naudotojai komentavo, kad yra labai patenkinti šios "Alexa" spynos kokybe ir konstrukcija, palyginti su kitomis rinkoje esančiomis spynomis.

 

3. "Schlage Connect Smart Deadbolt" (4,5)


Schlage Connect Smart Deadbolt yra "Z-Wave" išmanioji spyna, kuriai reikia "Z Wave" išmaniųjų namų sistemos, kad spyna būtų valdoma per balso asistentą, pavyzdžiui, "Amazon Alexa". Ryšys per "Z Wave" užtikrina aukštesnį saugumo lygį ir suteikia "Alexa" išmaniajam užraktui mažiau trukdžių nei "Bluetooth" ir "Wifi" tinkluose, nes "Z Wave" naudoja specialias dažnių juostas.

Naudojant pirštų atspaudams atsparų jutiklinį ekraną, su šeima, draugais ar kitais svečiais galima bendrinti iki 30 prieigos kodų. Jūsų duris galima užrakinti arba atrakinti nuotoliniu būdu per išmanųjį telefoną naudojant "Zigbee" sertifikuotas programėles, įskaitant "Amazon Alexa" ir "Amazon Key" programėlę, be to, kartu su spyna pateikiamas atsarginis raktas, kad prireikus būtų galima naudoti atsarginį sprendimą. Vieno "Amazon" naudotojo apžvalgoje teigiama, kad jam patinka ši spyna, nes jis ją naudoja savo bute ir buvo atsargus dėl rakto naudojimo. Dabar svečiams tereikia įvesti kodą, kad patektų į butą, ir nereikia jaudintis dėl pamestų ar nukopijuotų raktų.

 

2. "Wyze Lock" (4,5)


Wyze užraktas tapo populiariu tautų išmaniųjų namų sistemos papildymu dėl paprasto nustatymo ir kainos. Vienoje "Amazon" apžvalgoje komentuojama: "Lėtai pereisiu prie išmaniųjų namų. Visada norėjau išmaniosios spynos, o kai pasamdėme šunų prižiūrėtoją artėjančioms atostogoms, teko ją įsigyti. Ši spyna buvo kaip tik tai, ko ieškojau, nes šunų prižiūrėtoja sugebėjo pakankamai lengvai patekti į namus, o šios prieigos kontrolė buvo valdoma nuotoliniu būdu mums atostogaujant, be to, ji padėjo mano dukrai patekti į namus, kai ji pametė raktus."

Užraktas "Wyze Lock" turi daug funkcijų, kurias turi dauguma rinkoje esančių išmaniųjų užraktų: įėjimą be rakto, prieigos dalijimąsi, durų padėties nustatymą, valdymo balsu galimybes ir automatinį užrakinimą / automatinį atrakinimą. Turėdama daugelį šių funkcijų, "Wyze Lock" siūlo aukščiausios kokybės funkcijas už mažesnę kainą.

 

1. "Lockly Secure Pro" (4.7)


Užrakte "Lockly Secure Pro Dead Bolt" įrengtas pažangus 3D pirštų atspaudų jutiklis. Išmanioji WiFi durų spyna turi unikalią skaitmeninę klaviatūrą su PIN kodu, sugeneruojamu pagal "pin genie" technologiją kiekvieną kartą, kai kas nors prie jos prieina, todėl šnipinėjančioms akims labai sunku atspėti teisingą kombinaciją, nes visada permaišomos skaičių vietos. Galima įrašyti iki 99 pirštų atspaudų, vadinasi, jų užteks visiems jūsų šeimos nariams, draugams ir svečiams.

Įsigyjant spyną, prie jos pridedama "WiFi" centralė, todėl duris galima lengvai valdyti iš bet kurios vietos patogiai naudojantis išmaniuoju telefonu per "Bluetooth" arba "WiFi", kad ir kurioje pasaulio vietoje būtumėte. Lockly Secure Pro galima valdyti "Alexa" balso komandomis, prie sistemos pridėjus "Amazon Echo Dot", norint su šia spyna naudoti "Alexa", būtina turėti "Echo Dot". "Amazon" naudotojai komentavo, kad unikalios PIN funkcijos yra labai naudingos geresniam saugumui užtikrinti. Ši spyna ypač puikiai tinka butams, viešbučiams ar kitokio tipo apgyvendinimo įstaigoms, kuriose žmonės atvyksta ir išvyksta, tačiau įeiti į jas reikia unikalių slaptažodžių kodų.

 

Eurodogital telefonspynės

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5486Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį