"Dahua Technology" pristato atnaujintą "WizMind", kad pagerintų dirbtinio intelekto patirtį

Paskelbta 2021-10-19

 

"Dahua Technology", pasaulyje pirmaujanti į vaizdo įrašus orientuotų išmaniųjų daiktų interneto sprendimų ir paslaugų teikėja, neseniai išleido atnaujintą "WizMind" seriją, siūlančią platų į projektus orientuotų produktų portfelį ir lanksčius dirbtinio intelekto sprendimus įvairioms pramonės šakoms.

Atnaujinta "WizMind" serija, paveldėjusi bendrovės aukščiausios klasės dirbtinio intelekto sprendimus, orientuotus į žmogaus, transporto priemonės, objekto ir terminę technologiją, pasižymi aukščiausios klasės dirbtinio intelekto algoritmais su išplėstomis funkcijomis, įskaitant žmogaus ir transporto priemonės vaizdo metaduomenis, veido atpažinimą, privatumo apsaugą, plataus masto saugumą, neteisėto stovėjimo vietos aptikimą, automobilių stovėjimo vietos valdymą, objektų stebėjimą ir t. t., suteikdama vertikalioms rinkoms daugiau galimybių naudotis dirbtiniu intelektu.

Žmogumi pagrįstos programos
Pritaikius naujausią AI lustą ir algoritmus, atnaujintame "WizMind", pagrįstame žmogumi paremtomis programomis, integruotos pažangesnės AI funkcijos, įskaitant privatumo apsaugą 2.0, veido atpažinimą 2.0, žmogaus vaizdo metaduomenis 2.0, plačios zonos saugumą 2.0, žmonių skaičiavimą, stereoanalizę ir kt. Teikdama išankstinio perspėjimo, tikslios taikinio paieškos ir kitas pagrindines AI funkcijas, kad būtų laiku reaguojama į incidentus, ji taip pat palaiko pažangią klientų srauto, minios tankio, taikinio krypties ir kitų metaduomenų analizę, padedančią optimizuoti verslą ir priimti sprendimus.

Remiantis praeivių duomenų baze, veidų atpažinimo 2.0 funkcija pašalina pasikartojantį žmonių, dažnai pasirodančių įvykio vietoje per tam tikrą laiką, skaičiavimą, taip užtikrinant tikslesnę klientų srauto ir dažnumo statistiką tolesnei verslo analizei. Tuo pat metu jis leidžia naudotojams nustatyti realiuoju laiku siunčiamus pranešimus apie VIP asmenis arba dažnai scenoje pasirodančius žmones, kad primintų administratoriams imtis atitinkamų priemonių. Be to, "Human Video Metadata 2.0" nuo šiol turi asmeninių apsaugos priemonių aptikimo ir pavojaus signalo funkciją, kad būtų pagerinta darbuotojų sauga statybvietėse ir gamyklose.

Siekiant sustiprinti naudotojų privatumo apsaugą, "Privacy Protection 2.0" siūlomos papildomos okliuzijos parinktys (netaisyklingi daugiakampiai, mozaikos ir spalvoti blokai) ir palaikomas kodų eksportavimas pagal nurodytus tikslus, užtikrinant žmonių ir vietų privatumo saugumą.

Transporto priemonėmis grindžiamos programos
Atnaujintose transporto priemonėmis pagrįstose "WizMind" taikomosiose programose integruota ANPR, automobilių stovėjimo vietų valdymo, transporto priemonių metaduomenų 2.0 ir neteisėto stovėjimo aptikimo technologija, kad būtų galima aptarnauti įvairias transporto priemonėmis pagrįstas scenas, įskaitant degalines, pastatų įvažiavimus ir išvažiavimus, automobilių stovėjimo aikšteles, miesto kelius ir kt.

Naudojant gilaus mokymosi algoritmą, "Dahua" automobilių stovėjimo vietų valdymo technologija gali tiksliai nustatyti ir rodyti automobilių stovėjimo aikštelės būklę ir laisvų stovėjimo vietų skaičių, kad padėtų vairuotojams išvengti spūsčių ir pagerinti automobilių statymo patirtį. Atnaujinta neteisėto stovėjimo aptikimo sistema palaiko įvairios informacijos, įskaitant valstybinį numerį, laiką ir vietą, taip pat kitą pažeidimo informaciją, uždengimą ant transporto priemonės momentinės nuotraukos, taip suteikiant išsamesnių įrodymų tyrimui. Be to, dvigubo PTZ sistema gali aprėpti didesnę teritoriją ir net užfiksuoti detalius transporto priemonių vaizdus esant užtemdymui. Naudodami kartu ANPR technologiją ir transporto priemonių vaizdo metaduomenis 2.0, naudotojai gali fiksuoti pažeidimus, sekti nelegalias transporto priemones, taip pat rinkti statistinius duomenis verslo analizei.

Objektais grindžiamos taikomosios programos
Visiškai nauja atnaujinto "WizMind" funkcija - "Dahua" objektų stebėjimo technologija, kurioje naudojami gilaus mokymosi algoritmai, orientuoti į iki šešių rūšių objektų, įskaitant maišus, dėžes ir kitus pasirinktinius objektus, aptikimą. Ji gali veiksmingai filtruoti klaidingus pavojaus signalus, kuriuos sukelia šviesos trukdžiai, gyvūnai, lapai ir kiti nereikšmingi objektai, kad klientams būtų pateikta tiksli pavojaus informacija. Naudojant su administratoriumi sujungtą signalizaciją, ji gali padėti keleiviams laiku rasti pamestą bagažą ir dingusį daiktą arba aptikti užsikimšimą prie priešgaisrinio išėjimo, taip gerokai sumažinant turto nuostolius ir padidinant saugumo lygį.

Termovizoriaus naudojimo būdai
Dahua termovizoriaus technologijoje naudojamas pirmaujantis pramonėje termovizoriaus jutiklis kartu su puikiu vaizdo apdorojimo algoritmu, kad būtų užtikrintas 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę veikiantis tolimojo stebėjimo našumas. Įdiegus pažangias bendrovės dirbtinio intelekto galimybes, "Dahua" termovizoriaus kamera gali tiksliai atpažinti iki 20 km nutolusias transporto priemones ir iki 8 km nutolusius žmonių taikinius. Siūlant didelio kontrasto vaizdus, jos intelektinės analizės funkcijos, paremtos dirbtiniu intelektu, gali veiksmingai aptikti neįprastą elgesį, pasiekti labai tikslius pavojaus signalus ir padidinti bendrą apsaugos sistemų veikimo efektyvumą. Be to, dėl puikių aparatinės įrangos parametrų kamera gali atlaikyti įvairias sąlygas įvairiais taikymo scenarijais, todėl yra idealus pasirinkimas oro uostų ir sienų perimetro apsaugai, kritinės infrastruktūros perkaitimo aptikimui, miškų gaisrų prevencijai, jūros paviršiaus laivų aptikimui ir kt.

"WizMind" ekosistema
Dahua WizMind yra visiškai suderinama su pagrindinėmis vaizdo valdymo sistemomis, PSIM ir įvairia signalizacijos stebėjimo programine įranga. Kartu su "Milestone", "Qognify", "Network Optix", "Luxriot" ir kitomis platformomis ji užtikrina pažangias funkcijas, įskaitant veido atpažinimą, žmonių skaičiavimą, perimetro apsaugą ir šilumos žemėlapį. Be to, "Dahua DHOP" leidžia trečiosioms šalims naudotis "WizMind IPC" ir termovizorinėmis kameromis, todėl kamerų funkcijas galima pritaikyti pagal kliento poreikius. Dahua Technology taip pat pateikia pakankamą API, leidžiančią integruoti su įvairiomis technologijų partnerių sistemomis.

Dėl minėtų techninių ypatumų atnaujinta "WizMind" serija suteikia tikslius, patikimus ir išsamius dirbtiniu intelektu paremtus išmaniuosius sprendimus įvairioms vertikalioms pramonės šakoms, įskaitant eismo valdymą, statybas, mažmeninę prekybą, energetiką ir kt. Vartotojai, turintys projektų poreikių šiose pramonės šakose, gali mėgautis pažangių AI funkcijų teikiamais patogumais ir gauti naudos iš aukščiausios klasės pritaikytų sprendimų.

Siekdami laikytis taikomų teisinių reikalavimų ir apsaugoti asmens privatumą, siūlome rinktis tinkamą sprendimą pagal faktinius poreikius, taip pat atitikti vietos teisinius reikalavimus.

https://www.eurodigital.lt/vaizdo-stebejimas/dahua-hd-cvi-kameros.html

 

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5420Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį