"Dahua HDCVI 6.0 PLUS" - pirmaujanti dirbtinio intelekto evoliucija

Paskelbta 2021-10-18

"Dahua HDCVI 6.0 PLUS" - pirmaujanti dirbtinio intelekto evoliucija per koaksialinį kabelį.

Per daugelį metų "Dahua Technology", pasaulyje pirmaujanti į vaizdo įrašus orientuotų išmaniųjų daiktų interneto sprendimų ir paslaugų teikėja, buvo HD-over-Coax raiškos, intelekto ir naudojimo galimybių plėtros lyderė. Siekdama dar labiau patenkinti įvairius klientų poreikius, "Dahua" pristatė naujausią savo didelės raiškos kompozitinės vaizdo sąsajos (HDCVI) serijos atnaujinimą - HDCVI 6.0 PLUS. HDCVI 6.0 PLUS yra vienas iš pagrindinių "Dahua" 2021 m. produktų, juo sprendžiami esami stebėsenos iššūkiai pramonėje, kurie neabejotinai bus naudingi ir montuotojams, ir galutiniams naudotojams.

Šiuo metu rinkoje populiarėjant plačiaekraniams 16:9 ekranams, vaizdo kokybės praradimas dėl tradicinio 4:3 vaizdo išvesties ištempimo tapo vis aktualesne problema, ypač stebėjimo srityje, kur itin svarbus vaizdo aiškumas ir tikslus taikinių identifikavimas. Todėl "Dahua HDCVI 6.0 PLUS" yra kaip tik tinkamas šios, atrodytų, dažnai pasitaikančios problemos sprendimas. Jos "Real 5MP" yra pirmaujanti technologija HD-over-Coax rinkoje, siūlanti nuostabų 16:9 kraštinių santykį, kad geriau tiktų įprastiems HD ekranams. Palyginti su ankstesnės versijos 5 MP@20 kadrų per sekundę, "Real 5MP" technologija užtikrina 5 MP@25 kadrų per sekundę išvestį ir didelį FOV. Pateikdama tikslius ir ryškius vaizdus, "Real 5MP" technologija užtikrina geresnę vaizdo patirtį ir leidžia tiksliai atpažinti bei identifikuoti taikinius scenoje.

Be vaizdo iškraipymo, naudotojai taip pat dažnai susiduria su sudėtingomis apšvietimo sąlygomis, kurios gali neigiamai paveikti stebėjimo efektyvumą. Tradicinė šios problemos sprendimo priemonė - montuotojams rankiniu būdu reguliuoti kameros nustatymus, kad būtų užtikrintas vaizdo efektyvumas, o tai lemia papildomas laiko ir darbo sąnaudas. Dėl "Dahua HDCVI 6.0 PLUS" "Super Adapt" technologijos šis skaudulys tampa praeitimi. Dėl gebėjimo atpažinti, ar stebima scena yra patalpoje, lauke, ar esant plačiam dinaminiam diapazonui, ji gali automatiškai sureguliuoti kameros nustatymus (pvz., ryškumą, spalvą, kontrastą ir baltos spalvos balansą), kad jie atitiktų faktinę sceną, todėl nebereikia konfigūruoti rankiniu būdu vien tam, kad būtų optimizuotas vaizdo našumas. Jis gali prisitaikyti prie sudėtingo apšvietimo aplinkos, todėl idealiai tinka įvairiems taikymo scenarijams, pavyzdžiui, prie durų, koridorių, salių ir net langų. Vidaus patalpų scenarijuose ši technologija gali gerokai padidinti tamsių stebimos scenos sričių ryškumą, užfiksuoti aiškias ir sodrias detales. Lauko scenarijams "Super Adapt" technologija gali padėti išvengti per didelio apšvietimo aplinkoje, kurioje yra intensyvaus apšvietimo sąlygos, o tai labai pagerina vaizdo kokybę.

Be to, "Dahua HDCVI 6.0 PLUS" taip pat pasižymi patobulintu dirbtiniu intelektu, kuriame įdiegtas didelio našumo dirbtinio intelekto lustas ir pažangus gilaus mokymosi algoritmas, leidžiantis tiksliai atpažinti žmones ir transporto priemones stebimoje scenoje. Puikus "Dahua" gaminio, pasižyminčio patobulintu dirbtiniu intelektu, pavyzdys yra "Cooper-I" serija. Jame įdiegta išmanioji judesio aptikimo funkcija (SMD) Plus, kuri gali tiksliai atpažinti žmones ir transporto priemones ir veiksmingai filtruoti klaidingus pavojaus signalus, kuriuos sukelia nereikšmingi objektai, pavyzdžiui, maži gyvūnai, lapai, lietus, šviesa ir kt. Kartu su "Dahua" HDCVI kamera "trys viename" (TiOC) SMD Plus siūlo tarpusavyje susietą sireną ir prožektorių, kuriuos galima vienu metu įjungti ir išjungti vienu spustelėjimu įjungiant ir išjungiant įjungimo ir išjungimo funkciją, kad būtų veiksmingai atgrasomi įsibrovėliai. Ji taip pat gali atlikti dirbtinio intelekto paiešką, kad surastų taikinius pagal kategorijas, taip sutaupydama daug duomenų srauto pralaidumo dėl dirbtinio intelekto kodavimo ir užtikrindama efektyvią taikinių paiešką be būtinybės peržiūrėti didžiulį kiekį vaizdo įrašų. Be to, ši serija taip pat leidžia įrašyti pagal įvairius scenarijus pritaikytą pavojaus signalo garsą, kurį per DMSS programėlę galima įkelti į priekines kameras. 2021 m. sėkmingai išleista "Cooper-I" serija pozicionuojama kaip pradinio lygio produktų linija, kurioje siūlomi ekonomiški ir dirbtinį intelektą palaikantys sprendimai, tinkantys įvairiems taikymo scenarijams, todėl dirbtinis intelektas tampa įtraukus ir prieinamas visiems.

Dahua HDCVI į pramonę atnešė šviežių idėjų ir naujų galimybių, todėl visada teiks ekonomiškesnius, saugesnius ir patogesnius sprendimus savo klientams. Turėdama pažangias technologijas, tokias kaip "Real 5MP", "Super Adapt" ir patobulintą dirbtinį intelektą, "Dahua HDCVI 6.0 PLUS" pirmauja dirbtinio intelekto evoliucijoje, veiksmingai fiksuodama aiškius ir ryškius vaizdus bei tiksliai atpažindama žmones ir transporto priemones stebimoje scenoje, todėl naudotojai gali sutelkti dėmesį į tai, kas iš tikrųjų svarbiausia. Įsipareigojusi vykdyti savo misiją "Sukurti saugesnę visuomenę ir išmanesnį gyvenimą", "Dahua Technology" ir toliau sutelks dėmesį į "inovacijas, kokybę ir aptarnavimą", kad tarnautų savo partneriams ir klientams visame pasaulyje.

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5494Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį