Produkto bandymo ataskaita: Zeno Videopark ZN-IV1304N-P integruotas vaizdo analizatorius

Paskelbta 2021-10-15

Produkto bandymo ataskaita: Zeno Videopark ZN-IV1304N-P integruotas vaizdo analizatorius


Žvelgiant į "išmanųjį" pasaulį, visose gyvenimo srityse daugiau ar mažiau naudojamos išmaniosios programos. Bėgant metams "Zeno Videopark" neatsiliko nuo šios tendencijos ir buvo įsipareigojusi kurti pažangias programas, nuolat pristatydama pažangius produktus, tokius kaip elektrinių pažangusis analizatorius, veidų atpažinimo analizatorius, visapusiškas tikslinis analizatorius, bankomatų pažangusis analizatorius ir elgsenos analizatorius, skirtinguose rinkos segmentuose. Šiame straipsnyje pateikiama išsami "Zeno Videopark" elektrinės išmaniojo analizatoriaus analizatoriaus analizė.

Dėl naujų galimybių, kurias suteikia daiktų internetas ir dirbtinio intelekto technologijos, energetikos pramonėje prasidėjo pažangi transformacija. Elektros energijos eksploatavimas ir techninė priežiūra tapo vis pažangesni ir tobulesni, elektrinių sauga taip pat patraukė vis labiau sauga susirūpinusios visuomenės dėmesį. Todėl pažangus elektrinių saugos valdymas tapo gyvybiškai svarbiu poreikiu, kurio energetikos pramonė negali ignoruoti.

Remdamasi šia rinkos tendencija, "Zeno Videopark" pristatė integruotą išmanųjį vaizdo analizatorių ZN-IV1304N-P (toliau - analizatorius), kuris naudoja savarankiškai sukurtus gilaus mokymosi algoritmus, kad atliktų dirbtinio intelekto analizę apie elektrinės darbuotojus ir prižiūrėtojus, užtikrindamas, kad darbuotojų elgesys atitiktų atitinkamas elektros skirstymo patalpų taisykles, o elektrinės darbuotojų darbo aplinka ir sauga atitiktų standartus. Kokios yra šio analizatoriaus išmaniosios analizės galimybės? asmag.com atliko produkto bandymą ir šiame straipsnyje pateikia rezultatus.


Mažas dydis, integruota integruota konstrukcija
Analizatoriuje pritaikyta įterptinė integruota konstrukcija, jis turi juodo metalo korpusą, kuris yra tvirtas, patvarus ir nedidelis - 215 mm (ilgis) × 160 mm (plotis) × 45 mm (aukštis), todėl analizatorių patogu įmontuoti į integruotą sistemą, skirtą pramoninėms reikmėms.

Sistemoje naudojamas 12VDC 2A maitinimo šaltinis, o energijos suvartojimas yra 10 W (nenaudojant kietojo disko). Be to, analizatoriuje naudojama triguba sarginio šuns grandinės konstrukcija, užtikrinanti, kad jis niekada nesugestų. Darbinės temperatūros diapazonas -10-55 °C, o darbinės drėgmės diapazonas 10-90 proc., įskaitant ir atšiaurią aplinką, pavyzdžiui, elektros patalpas, kuriose jis gali veikti efektyviai ir sklandžiai.


Kelios išmaniosios funkcijos
Analizatoriuje naudojama "Zeno Videopark" savarankiškai sukurta pažangi žmogaus kaulų analizės, elgsenos analizės ir ženklų / identifikavimo analizės technologija. Dirbdamas su monokuline kamera ir siekdamas AI vaizdo išmaniojo išankstinio perspėjimo, jis gali realizuoti atitikties aptikimą, įskaitant (šalmo, uniformos, veido), trišakio, įsilaužimo aptikimą, žmonių kritimo aptikimą, žmonių skaičiavimą, neįprasto sulaikymo aptikimą, objekto palikimo aptikimą, liepsnos aptikimą ir t. t.


Personalo atitiktis

Personalo atitikties aptikimas, įskaitant šalmo, uniformos, veido aptikimą
Naudodamas dirbtiniu intelektu pagrįstą veido atpažinimą, analizatorius gali patvirtinti, ar lankytojas yra užregistruotas sistemoje, gali būti įgyvendintos veido registravimo ir veido durų atidarymo funkcijos.

 

Įdiegtas dirbtinio intelekto algoritmas išanalizuos, ar personalas ir darbuotojai dėvi apsauginį šalmą ir tinkamą aprangą. Jei nustatoma, kad darbuotojas neatitinka reikalavimų, bus įjungtas pavojaus signalas. Bandymų metu pavojaus signalas suveikdavo greitai ir operatyviai, kai tik aptikdavo, kad asmuo nedėvi tinkamos saugos įrangos ir drabužių. 

 
 


Įsilaužimo aptikimas
Nubraižykite vaizdo įraše tam tikrą sritį; pavojaus signalas suveiks, kai kas nors įsibraus į šią sritį. Bandymų metu aptikus neteisėtą įsibrovimą, sistema realiuoju laiku greitai ir operatyviai įjungia pavojaus signalą.

 

Nukritimo aptikimas
Dirbtinio intelekto algoritmas įjungia pavojaus signalą, kai kas nors nukrenta ant žemės. Bandymo metu, kai inspektorius nukrenta ant žemės, sistema realiuoju laiku greitai ir operatyviai įjungia pavojaus signalą.
 

 

Žmonių skaičiavimas
Vaizdo įraše pasirinkite sritį ir iš anksto nustatykite, kiek žmonių gali būti toje teritorijoje. Jei zonoje esančių žmonių skaičius nesutampa su iš anksto nustatytu skaičiumi, įsijungia pavojaus signalas. Bandyme nustatyta neįprasto personalo riba yra 4 žmonės. Kai žmonių yra mažiau arba daugiau nei 4, sistema realiuoju laiku greitai ir operatyviai įjungia pavojaus signalą. r. 
 


 

Palikto objekto aptikimas
Braižydami vaizdo įraše pasirinkite sritį ir skaičiuojamas laikas, kurį įtartinas arba paliktas objektas lieka vaizde. Kai vaizdo įraše pasirodo pašalinis objektas ir lieka jame tam tikrą laiką, iš karto įsijungia pavojaus signalas. Bandyme nustatytas laikas, kurį objektas turi likti vaizde, yra 5 minutės, o kai objektas ten išbūna ilgiau nei penkias minutes, nedelsiant greitai ir operatyviai suveikia pavojaus signalas..
 

 

Liepsnos aptikimas
Sistema naudoja dirbtinio intelekto algoritmus, kad aptiktų vaizdo įraše pasirodančias liepsnas. Aptikus liepsnas, įjungiamas pavojaus signalas ir apie tai nedelsiant informuojami atitinkami stebėsenos darbuotojai.
 

Be pirmiau minėtų AI išmaniosios analizės funkcijų; analizatorius gali naudotis keliais jutikliais ir leidžia jutiklių duomenis suponuoti, todėl svarbius jutiklių duomenis galima intuityviai ir aiškiai rodyti vaizdo įraše. Kai dėl svarbaus įvykio įsijungia pavojaus signalas, apie tai nedelsiant informuojamas vietoje dirbantis stebėjimo personalas.


Geri integravimo gebėjimai
Analizatorius palaiko įvairias sąsajas ir turi: 2 100/1000 Base-TX RJ-45 prievadai, 2 USB2.0 prievadai, 5 perjungimo įėjimai, 4 reliniai išėjimai NC/NO, RS-232 ir 485 prievadai, taip pat garso įvestis ir išvestis, kad būtų galima vietoje prijungti įvairią išorinę įrangą.

Analizatorių galima sklandžiai integruoti su vaizdo stebėjimo sistemomis. Jis suderinamas su tokių prekės ženklų tinklo kameromis, kaip "Hikvision", "Dahau" ir "Uniview", arba bet kurios kitos šalies prekės ženklo kameromis, naudojant ONVIF, GB28181 ir RTSP jungtis. Taip pat pateikiami SDK, kad analizatorius galėtų būti integruotas į įvairias platformas.


Paprastas ir patogus valdymas internetu
Analizatorius atitinka naujausius rinkos poreikius, jame naudojamas "HiSilicon Hi3559A" lustas ir integruota "Linux" operacinė sistema. Sistemoje kartu naudojama pažangi G.711 garso suspaudimo apdorojimo technologija, pagal kurią galima atpažinti realaus laiko vidinį balso ryšį tarp centro ir priekinėje dalyje esančios įrangos. Ji taip pat palaiko vaizdų fiksavimą iš įvairių šaltinių, o vaizdai saugomi vietoje arba įkeliami į stebėjimo centrą.

Analizatoriuje taip pat įdiegta žiniatinklio sistema, o konfigūravimo ir valdymo funkcijas, pavyzdžiui, peržiūros realiuoju laiku, funkcijų konfigūravimo, vaizdo atkūrimo ir pavojaus signalų priėmimo realiuoju laiku, galima atlikti be programinės įrangos ar programų. Jis palaiko standžiojo disko konfigūravimą, kad būtų galima saugoti pavojaus vaizdo įrašus. Įvykus įvykiui, realiuoju laiku reikia įkelti tik pavojaus informaciją ir pavojaus nuotraukas. Atitinkamą vaizdo įrašą galima perskaityti ir atitinkamai atkurti, todėl nereikia nustatyti didelio pralaidumo ryšio.


Prisideda prie pažangiosios energetikos pramonės
Šiuo metu analizatorius plačiai taikomas energetikos pramonėje. Vienu atveju jis integruojamas su priekiniu duomenų rinkimu ir centriniu valdymo valdymu, kad būtų sukurtas sprendimas, skirtas daiktų internetu grindžiamoms elektros energijos paskirstymo patalpoms.

Šiame sprendime aplinkos stebėjimo įrenginiai atsakingi už aplinkos duomenų rinkimą elektros energijos skirstymo patalpoje; analizatorius atsakingas už pavojingų zonų įsibrovimo aptikimą, patekimo į neleistiną zoną aptikimą, kritimo aptikimą, veidų aptikimą ir talpos bei liepsnos aptikimą; o centrinis valdymo valdymas atsakingas už duomenų (aplinkos ir vaizdo duomenų) perdavimą ir pavojaus signalų apdorojimą. Šios trys priemonės papildo viena kitą ir sukuria pažangų, visapusišką stebėjimo sprendimą, kuris integruojamas su įvairiomis stebėjimo posistemėmis ir renka atitinkamus elektros energijos paskirstymo patalpos duomenis, taip išmanant elektrinę.

Elektros energetika yra tik viena iš "Zeno Videopark" integruoto vaizdo išmaniojo analizatoriaus taikymo sričių. Dėl sklandžios integracijos su vaizdo stebėjimo sistema analizatorius leidžia analizuoti vaizdo vaizdą ir naudoti išmaniąsias pavojaus signalizacijas ir gali būti plačiai taikomas įvairiuose sektoriuose, pavyzdžiui, statybų aikštelėse, sveikatos priežiūros, švietimo, bankų ir oro uostų srityse, kad būtų užtikrintas darbuotojų saugumas didelėse vietose.


Produkto savybės:
1. Naudojant "HiSilicon Hi3559A" lustą ir gilaus mokymosi algoritmus, pagrįstus skeleto taikinio aptikimu, labai pagerėjo išmaniosios vaizdo analizės tikslumas.
2. Palaiko atitikties aptikimą, įskaitant (šalmo, uniformos, veido), trišakio, įsilaužimo aptikimą, žmonių kritimo aptikimą, žmonių skaičiavimą, neįprasto sulaikymo aptikimą, objekto palikimo aptikimą, liepsnos aptikimą ir t. t.
3. Galima sklandžiai integruoti su pagrindiniais kamerų prekių ženklais per ONVIF, GB28181- ir RTSP.
4. Palaiko kietojo disko konfigūraciją, kad būtų galima saugoti pavojaus vaizdo įrašus. Pavojaus signalo metu galima įkelti tik pavojaus informaciją ir pavojaus vaizdus realiuoju laiku. Atitinkamą vaizdo įrašą galima perskaityti ir atitinkamai atkurti, todėl nereikia nustatyti didelio pralaidumo ryšio.
5. Labai patikima aparatinės įrangos konstrukcija, kurioje naudojama trigubos sarginės grandinės konstrukcija, užtikrinanti, kad sistema niekada nesugestų.
6. Įdiegta žiniatinklio sistema leidžia vienu metu atlikti peržiūros realiuoju laiku, funkcijų konfigūravimo, vaizdo įrašų atkūrimo ir pavojaus signalų priėmimo realiuoju laiku funkcijas.

Ekspertų įvertinimas:
Analizatorius naudoja "Zeno Videopark" sukurtą skeleto analizę, elgsenos analizę ir ženklų / identifikavimo analizę, kad palaikytų atitikties aptikimą, įskaitant (šalmo, uniformos, veido), trišakio laido, įsilaužimo aptikimą, žmonių kritimo aptikimą, žmonių skaičiavimą, neįprasto sulaikymo aptikimą, objekto palikimo aptikimą, liepsnos aptikimą, todėl idealiai tinka pažangiam ankstyvajam perspėjimui ir neįprasto elgesio aptikimui elektros skirstymo patalpose ir komutacinėse patalpose.

Be energetikos pramonės, analizatorius, sklandžiai integruotas su vaizdo stebėjimo sistema, įgalina daugybę funkcijų, pavyzdžiui, vaizdo vaizdų analizę ir išmaniuosius pavojaus signalus, ir gali būti plačiai taikomas daugelyje sektorių, pavyzdžiui, statybų aikštelėse, sveikatos priežiūros, švietimo, bankų ir oro uostų, kad būtų užtikrinta darbuotojų sauga didelėse vietose.

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5506Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį