Kokios VMS programinės įrangos tendencijos vaizdo stebėjimo sistemoms 2021 m.?

Paskelbta 2021-10-15

Kokios VMS programinės įrangos tendencijos vaizdo stebėjimo sistemoms 2021 m.?

Sparčiai augant susidomėjimui stebėjimo sistemomis, didėja VMS programinės įrangos, skirtos vaizdo stebėjimo kameroms, paklausa. Dar visai neseniai rinkos informuotumas apie programinę įrangą, ypač trečiosios šalies, kuri valdo kamerų įrašus, buvo menkas. Tačiau dabar klientai supranta, kad naudojant VMS, vaizdo stebėjimo sistemos tampa veiksmingesnės ir lengviau valdomos.

 

Per pastaruosius kelerius metus rinka taip pat pradėjo naudotis vaizdo analizės programine įranga. Įrodyta, kad vaizdo įrašų turinio analizė padeda sutaupyti laiko ir pastangų, o kartu padidina bendrą saugumą. 2020 m. vaizdo stebėjimo kamerų analizės naudojimas dar labiau išplito, siekiant užtikrinti su pandemija susijusių sveikatos priežiūros gairių, pavyzdžiui, socialinio atsiribojimo ir kaukių laikymosi, vykdymą.

Vaizdo stebėjimo sistema pasitarnauja daugiau tikslų, nei apsiriboja vien saugumu.


Judrumas su mobiliaisiais įrenginiais

Didesnis judrumas su mobiliosiomis programėlėmis taps vis svarbesnis diegiant VMS informuotumo ir reagavimo į incidentus tikslais. Pasak "Genetec" produktų rinkodaros vadovo Laurent Villeneuve, augantis susidomėjimas mobiliaisiais įrenginiais paskatintų didesnį hibridinės architektūros diegimą.

"Taip pat matome, kad vis dažniau naudojami ploni klientai, skirti nuotolinei vietinių sistemų stebėsenai, todėl galime tikėtis patobulinimų ir žiniatinklio programose", - sakė L. Villeneuve'as. "Tai pabrėžia aiškią hibridinės architektūros tendenciją, kuri tampa daugelio organizacijų pageidaujamu metodu. Numatome daug naujų VMS funkcijų, kurios leis perkelti daugiau vaizdo valdymo galimybių į debesiją, tačiau visa apimančioje hibridinėje sistemoje."

 

Platesnis debesijos ir VSaaS technologijų naudojimas

Dirbti uždaroje aplinkoje be jokių debesijos galimybių reiškia prarasti daug funkcijų ir lankstumo. Pavyzdžiui, prijungtos paslaugos padeda klientams išlikti nuolat atnaujintiems ir saugiems, leidžia supaprastinti VMS ir kamerų programinės įrangos atnaujinimus. Debesijos portalai padeda jiems pagerinti bendradarbiavimą dėl atvirų bylų ir išlaikyti visą saugojimo grandinę.

 

"Debesijos saugykla yra pirmas didelis žingsnis link hibridinių įmonių VMS diegimo", - tęsė Villeneuve'as. "Ji ne tik suteikia galimybę atkurti duomenis po avarijos, bet ir padeda organizacijoms laikytis saugojimo politikos ir suteikia daugiau lankstumo, kaip jos nori saugoti vaizdo medžiagą."

 

Valdomos debesijos saugyklos paslaugos (ne paprasta saugojimo dėžutė) gali būti saugi ir patikima vaizdo įrašų archyvavimo sistema, kuri papildys vietinę VMS, suteikdama daugiau trumpalaikio ir ilgalaikio archyvavimo galimybių už skirtingą kainą. Tokios paslaugos suteiks galimybę visiškai valdyti savo vaizdo archyvų gyvavimo ciklą - nuo to momento, kai jie užfiksuojami patalpose, iki jų ilgalaikių archyvų rehidratacijos, praėjus daugeliui mėnesių.

 

Villeneuve'as sakė, kad 2021 m. saugumo skyriai turėtų siekti pereiti prie debesijos ir hibridinių paslaugų - sekdami pavyzdžiu, kurį matome ir vyriausybiniame, ir privačiame sektoriuose.

"Prieš diegdamos naujas debesijos sistemas ir galimybes, organizacijos turėtų nustatyti, kaip ir kur tos paslaugos bus naudingiausios", - tęsė Villeneuve'as. "Naujausi pasiekimai mums parodė, kad VMS sprendimai gali sukurti didelę pridėtinę vertę, neapsiribojant tradicinėmis saugumo operacijomis. Naudojant VSaaS, labai palengvėja nuotolinis objekto stebėjimas. Įdiegti ir atlikti techninę priežiūrą daug paprasčiau, ypač kai yra ribotas nekilnojamasis turtas."

 

Kai vaizdo valdymo galimybės išsiplečia už valdymo centro ribų, apsaugos komandos gauna naudos iš didesnio mobilumo ir situacijos žinojimo, todėl sutrumpėja jų reagavimo laikas. Bendrovė "Genetec" numato, kad VSaaS ir kitos debesijos paslaugos taps svarbia skaitmeninės transformacijos dalimi, leidžiančia organizacijoms greičiau prisitaikyti ir suteikti naujų galimybių saugumo diegimo sistemoms.

 
Atvira architektūra, parengta naujai techninei įrangai

2020 m. parodė, kaip VMS ir saugumo pramonė gali suaktyvinti savo veiklą ir padėti kovoti su pasauline krize. Šiandien yra daugiau įrenginių nei bet kada anksčiau, kurie teikia naujo tipo kontekstinę informaciją, pavyzdžiui, apie temperatūrą, atstumą, greitį, vietą ir kt. Pasak "Milestone Systems" viceprezidento APAC regionui Benjamino Low, ši precedento neturinti plėtra priverstų atvirosios architektūros VMS teikti dar didesnę vertę klientui.

 

"Žvelgiant į 2021 m., sparčiai besikeičianti technologinė aplinka didina duomenų kiekį ir kokybę", - sakė B. Low. "Atviros architektūros VMS turi neapsiriboti vien tik duomenų išsaugojimu ir apdorojimu debesyje ar patalpose, o sutelkti dėmesį į galimybes ten, kur klientui tai prasmingiausia. Ji turi gebėti padėti klientams panaudoti šiuos duomenis, kad jie galėtų priimti geriausius rezultatus duodančius sprendimus."

 

Dar didesnė integracija su vaizdo analizės programine įranga

"Milestone's Low" tikisi, kad vaizdo sistemų su vaizdo analizės sprendimais diegimas plėsis, nes vis daugiau darbuotojų pradės grįžti iš namų į savo darbo vietas. Tai gali tapti pagrindiniu kriterijumi, kai klientai svarsto, kokia VMS jiems labiausiai tinka.

"Organizacijoms reikės išmanios ir lanksčios darbo vietos infrastruktūros, kuri galėtų prisitaikyti prie kintančių reikalavimų ir iššūkių, kylančių dėl naujos normos", - sakė Low. "VMS bus vaizdo analizės sprendimų integravimo pagrindas, suteikiantis tokias galimybes kaip prieigos kontrolė, artumo aptikimas, temperatūros aptikimas, kontaktų sekimas ir panašiai - ateities darbo vieta taps daug efektyvesnė ir saugesnė darbuotojams."

 

Išvada

Apibendrindamas Low pažymėjo, kad VMS rinką 2021 m. daugiausia lemia tai, kaip pasikeitė vartotojų suvokimas apie vaizdo technologijas pandemijos metu.

"Nepaisant to, kad daugelį metų buvo dėmesio centre ir turėjo reikšmingų socialinių, teisinių ir technologinių pasekmių visuomenei, COVID-19 pastūmėjo vaizdo įrašų pramonę į lūžio tašką", - sakė Low. "Dabar vaizdo technologijos pripažįstamos veiksminga priemone kovojant su didžiausia dešimtmečio sveikatos krize. Žmonės pradeda susitaikyti su vaizdo technologija kaip apsaugos priemone ir keičia savo požiūrį."

 

Tai taip pat reiškia, kad nebegalima ignoruoti VMS programinės įrangos, skirtos vaizdo stebėjimo sistemoms, vaidmens. Praėjo tie laikai, kai vaizdo stebėjimo sistemą buvo galima valdyti naudojant elementarią programą. Šiandien patikimai apsaugos stebėjimo sistemai reikia galingo VMS sprendimo, kuris integruotų ne tik vaizdo stebėjimo įrangą, bet ir panaudotų dirbtinio intelekto vaizdo analizės galimybes.

 

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5486Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį