"Hikvision" surengė 2021 m. AI Cloud aukščiausiojo lygio susitikimą, skirtą pramonės šakų skaitmeninei transformacijai skatinti

Paskelbta 2021-10-14


"Hikvision" rengia 2021 m. aukščiausiojo lygio susitikimą dėl dirbtinio intelekto debesijos, kad paskatintų skaitmeninę pramonės šakų transformaciją.


Kovo 29-31 d. Hangdžou mieste "Hikvision" surengė 2021 m. AI Cloud aukščiausiojo lygio susitikimą. Aukščiausiojo lygio susitikimo tema buvo "AI pagreičio didinimas", o daugiausia dėmesio buvo skiriama tam, kaip AIoT technologijos padeda atskleisti visą skaitmeninės transformacijos potencialą.

 

"Ar technologijos tarnaus pramonės šakoms, ar technologijos keis pramonės šakas? Mes tvirtai renkamės pirmąjį modelį. "Hikvision" glaudžiai bendrauja su įvairiomis pramonės šakomis, kad sužinotų jų poreikius, ir atitinkamai optimizavome savo technologijas ir produktus, kad sukurtume vertę klientams ir bendruomenėms", - sakė "Hikvision" generalinis direktorius Hu Yangzhongas savo pagrindinėje kalboje aukščiausiojo lygio susitikime.

 

"Hikvision" sukūrė išbaigtą techninę architektūrą, pradedant suvokimu, duomenų sinteze ir baigiant taikymu. "Hikvision" sprendimai taikomi įvairiose pramonės šakose, pavyzdžiui, energetikos, metalurgijos, finansinių paslaugų, švietimo, sveikatos priežiūros, taip pat komercinėse įmonėse ir bendruomenėse, suteikiant galimybę visose jose vykdyti skaitmeninę transformaciją.

 

Aukščiausiojo lygio susitikimo metu keli "Hikvision" klientai pristatė, kaip dirbtinio intelekto ir daiktų interneto derinys padėjo įgyvendinti jų skaitmeninę transformaciją. Pavyzdžiui, nekilnojamojo turto paslaugų pramonėje kai kurios pirmaujančios įmonės naudojo "Hikvision" dirbtinio intelekto galimybes, kad įgyvendintų išmanųjį atpažinimą pagal įvairius scenarijus, pavyzdžiui, automobilių stovėjimo aikštelės, gaisrų gesinimo ir objektų stebėjimo, o tai didina bendruomenių saugumą ir valdymą. Energetikos pramonėje dirbtinis intelektas ir daiktų internetas yra esminės skaitmeninių tinklų kūrimo varomosios jėgos. Taikant "Hikvision" dirbtinio intelekto technologijas, galima įgyvendinti pažangias elektros tinklų patikras.

 

"Daiktų internetas + AI" yra svarbus skaitmeninės transformacijos palaikymo kelias, o "Hikvision" bendradarbiauja su įvairiais pramonės dalyviais, kad nutiestų tiltą tarp fizinio ir skaitmeninio pasaulių", - sakė "Hikvision" vyresnysis viceprezidentas Xu Ximing.

 

Aukščiausiojo lygio susitikime "Hikvision" paskelbė apie savo AI atviros platformos atnaujinimą, kuris gali padėti naudotojams lengviau kurti savo išmaniuosius algoritmus pagal konkrečius verslo poreikius. Tuo tarpu naudojant "Hikvision" aparatinės įrangos atvirąją platformą, trečiųjų šalių algoritmus taip pat galima įdiegti į "Hikvision" aparatinės įrangos įrenginius, o tai suteikia daugiau įvairių išmaniųjų funkcijų pramonės šakoms. Pavyzdžiui, didelis oro kondicionierių gamintojas, naudodamasis "AI Open Platform", išmoko specialiai jam pritaikytą algoritmą ir įdiegė jį į "Hikvision" kameras, kad padėtų patikrinti savo gaminių vientisumą. Kamerai užfiksavus, kad trūksta tam tikro komponento, įsijungia pavojaus signalas, primenantis kokybės inspektoriams dar kartą patikrinti gaminį, taip gerokai padidinant kokybės tikrinimo efektyvumą.

 

Šiame aukščiausiojo lygio susitikime, kuris suteikia unikalią galimybę dalytis pramonės ir technologijų žiniomis, patirtimi ir idėjomis, dalyvavo daugiau nei 5 000 "Hikvision" klientų, pramonės lyderių, akademinių ekspertų ir partnerių.

 

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5506Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį