"ZKTeco" dalijasi sėkmės, naudojant biometrinius duomenis, paslaptimis

Paskelbta 2021-10-13

Dabar "ZKTeco" yra visame pasaulyje žinoma biometrinių ir kompiuterinės regos technologijų sprendimų teikėja, siūlanti nuo pirštų atspaudų iki veido ir delno kraujagyslių. Pagrindinė bendrovės būstinė yra Kinijoje, tačiau šiuo metu ji yra įsitvirtinusi visame pasaulyje. Fernando Ducay, "ZKTeco Europe" generalinis direktorius, pasakoja, kas lėmė, kad įmonė per daugelį metų pasiekė tokios didelės sėkmės.
 
"ZKTeco" yra pasaulyje pirmaujanti įmonių biometrinio tikrinimo technologijų tiekėja, besispecializuojanti hibridinio biometrinio tikrinimo srityje. Šiais metais bendrovė debiutuoja "Security 50" reitinge, užimdama 14 vietą. 2019 m. jos pajamos siekė 253,4 mln. dolerių, o augimas, palyginti su 2018 m., siekė 5,79 proc.
 
Nepaisant "ZKTeco" sėkmės, "ZKTeco Europe" generalinis direktorius Fernando Ducay negalėjo neprisiminti kuklios bendrovės pradžios, kai ji buvo tik pirštų atspaudais pagrįstų biometrinių technologijų sprendimų teikėja. "Kai kurie bendrovės įkūrėjai buvo biometrinių technologijų ekspertai. Tuo metu jie manė, kad užuot naudoję RFID arba slaptažodžius, rinkoje galėtų pereiti prie pirštų atspaudų produktų", - sakė Z. Ducay. "Iš esmės jie pradėjo galvoti, kaip įeiti į biometrinių duomenų rinką, ir nusprendė pradėti nuo darbo laiko apskaitos aparatų. 2000-ųjų pradžioje pristatėme pirmąjį laiko apskaitos aparatą, skirtą mažoms ir vidutinėms įmonėms. Šios sistemos sulaukė didelės sėkmės Kinijoje."
 
Vėliau, atsižvelgdama į didelę jų paklausą, bendrovė išplėtė produktų asortimentą ir įtraukė prieigos kontrolės sprendimus. Šiandien bendrovės prieigos kontrolės produktų asortimentas - nuo skaitytuvų ir valdiklių iki turniketų ir parkavimo sistemų. "Mūsų prieigos kontrolės sprendimai diegiami biuruose, visuomeniniuose pastatuose, viešbučiuose, restoranuose, oro uostuose ir vyriausybiniuose pastatuose", - sakė Ducay.
 
Be laiko apskaitos ir prieigos kontrolės, "ZKTeco" ir toliau ieško naujų ir inovatyvių pritaikymų, naudodama savo gaminius ir sprendimus, kad patenkintų konkrečius klientų poreikius. Kaip pavyzdį galima paminėti biometriniais duomenimis patikrintus bankomatus, kuriuose vartotojai gali autentifikuotis naudodami savo biometrinius duomenis, o ne debetines korteles ar slaptažodžius, kurie gali būti pavogti. "ZKTeco" taip pat vykdo kazino projektus, kuriuose iš karto galima aptikti asmenis, įtrauktus į baltąjį arba juodąjį sąrašą.
 
Nuo pirštų atspaudų iki delno venos
 
Technologiniu požiūriu "ZKTeco" visada buvo naujovių ir proveržių priešakyje. Bendrovė viena pirmųjų 2012 m. pradėjo taikyti veido atpažinimo algoritmus, o 2014 m. - delno venos algoritmus. Šiandien abi technologijos įgijo populiarumą visame pasaulyje, ypač pandemijos, kuri paskatino naudotojus rinktis bekontakčius sprendimus, sąlygomis.
 
Ypač delnų venos gali tapti pagrindine technologija dėl savo paprastumo ir tikslumo, sakė Ducay. "Kalbant apie rankas, lengva pridėti ranką prie įrenginio tokiu pat būdu, kaip ir sveikinatės su kolegomis, ir jūsų autentiškumas bus patvirtintas. Tai labai patogu, ir tokius dalykus lengva įgyvendinti", - sakė jis, pridurdamas, kad "ZKTeco" delnų venų sprendimas jau dabar yra ekonomiškai efektyvus. "Daugumoje mūsų parduodamų matomos šviesos veido atpažinimo autonominių terminalų pagal nutylėjimą įtraukiame delną. Žmonės sakys: "Kodėl nepirkti jo? Delno venos funkcija yra, kainos tokios pat".
 
Pasaulinis biometrijos lyderis
 
Šiuo metu būdama tikra pasaulinė įmonė, "ZKTeco" siekia plėtoti įmonės kultūrą, kuri skatina darbuotojų tarpusavio supratimą ir pagarbą. "Reikia suvaldyti, kaip žmonės iš daugiau nei 35 skirtingų šalių gali dirbti kartu... kad bet kuris vieno biuro darbuotojas galėtų persikelti į kitą biurą, ir jie priimtų kultūrą ir gyvenimo būdą, kurį žmonės turi vietiniame biure", - sakė Ducay. "Tai įdiegėme nuo pat pradžių. Laimei, dabar visi "ZKTeco" darbuotojai puikiai žino įmonės kultūrą ir gerbia vieni kitus."
 
Ir "ZKTeco" ne tik leidžia darbuotojams jaustis didelės šeimos nariais; šį namų ir draugijos jausmą įmonė taip pat perduoda partneriams ir klientams. "ZKTeco" turi fantastišką verslo partnerių tinklą. 2017 m. susitikome Madride. Visi kartu važiavome kartingų lenktynėmis ir ėjome į stadioną žiūrėti futbolo rungtynių. Tai vienas iš pavyzdžių, kaip "ZKTeco" sugeba sutarti su savo partneriais".
 
Covid-19 poveikis ir galimybės

Nereikia nė sakyti, kad covid-19 poveikis pasaulinei saugumo pramonei buvo gana didelis, nes galutiniai vartotojai sumažino arba atšaukė svarbius projektus. Tačiau, nepaisant šio sudėtingo laikotarpio, saugumo srityje vis dar yra galimybių, ypač didėjant su pandemija susijusių sprendimų paklausai. Pavyzdžiui, kaukės aptikimo, kūno temperatūros aptikimo, prieigos kontrolės terminalo ir kamerų bei žmonių skaičiavimo sprendimai, kuriais veiksmingai užtikrinamas socialinis atstumas.
 
"Viešosios ir privačios organizacijos turi kontroliuoti asmenų srautus. Ar tai būtų futbolo rungtynės stadione, ar koncertas, ar renginys, labai ribotoje teritorijoje susirenka daug žmonių, todėl vienas iš dalykų, kuriuos turime spręsti, yra tai, kaip naudotojai gali kontroliuoti asmenų srautus vienoje teritorijoje. Tam populiariausias metodas - fizinės apsaugos apribojimai. Todėl rinkoje daugėja mūsų turniketų, kuriais galima žingsnis po žingsnio kontroliuoti, kad žmonės patektų į vieną vietą", - sakė Ducay.
 
Daugiau dėmesio sulaukė ir kontaktų sekimas. "Mes įdiegėme veido atpažinimo sistemą kartu su pasais ir nacionaliniais tapatybės dokumentais. Naudodamiesi mūsų technologija galite patekti į bet kurią vietą su savo pasu arba nacionaliniu asmens tapatybės dokumentu. Taigi, tai yra pagrindas taikyti mūsų sekimo sistemą kovidui. Jei šiame pastate bus koks nors kovidų atvejis, šie duomenys apie visus viduje esančius žmones pateks tiesiai į reikiamą sveikatos visuomenės departamentą arba viešojo saugumo departamentą, ir jie galės tiesiogiai sekti, kokie ryšiai yra tarp kovidų ir kitų žmonių", - sakė Ducay. "Man didelė garbė dalyvauti šiame projekte, nes jis padeda visuomenei apsisaugoti nuo kovidų."
 
Tolesnė sėkmė kelyje
 
Iš tiesų prieigos kontrolės rinka tampa vis konkurencingesnė. Norėdamos sėkmingai veikti, įmonės privalo diegti technologines naujoves ir išnaudoti prieigos kontrolės duomenų rinkimo ir analizės funkcijas minios kontrolei, lankytojų stebėjimui ir kitoms specialioms programoms, neapsiribojančioms vien tik durų atidarymu ir uždarymu, kurti, o visame pasaulyje reikalingose srityse - visada vadovautis privatumo ir BDAR nuostatomis. Šiuo požiūriu "ZKTeco" sekasi gana gerai, tapdama visame pasaulyje pripažinta biometrinių ir kompiuterinės regos technologijų sprendimų teikėja. Galime tikėtis, kad ji ir toliau sėkmingai tęs savo veiklą.

 

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5506Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį