10 didžiausių vaizdo stebėjimo bendrovių

Paskelbta 2021-10-12

10 didžiausių vaizdo stebėjimo bendrovių, įtrauktų į šių metų "Security 50", sudaro liūto dalį visų vaizdo stebėjimo pajamų, o tai rodo, kad geriausių prekių ženklų dominavimas vaizdo stebėjimo srityje yra nusistovėjęs ir artimiausiu metu greičiausiai išliks.
 
Šiais metais vaizdo stebėjimas yra didžiausia produktų kategorija Saugumo 50-tuke. Iš viso yra 38 bendrovės, kurios visą arba dalį savo veiklos skiria vaizdo stebėjimui. Kartu 2019 m. jų bendros pajamos sudarė 20,8 mlrd.
 
Vis dėlto įdomu pažymėti, kad nors 10 didžiausių bendrovių sudaro mažiau nei trečdalį visų vaizdo stebėjimo bendrovių, jų pajamos yra visai kitokios. Kartu dešimtuko geriausiųjų pajamos sudarė maždaug 17,76 mlrd. dolerių, arba 85,5 proc. 20,8 mlrd. dolerių bendros sumos.
 
Dešimt didžiausių vaizdo stebėjimo bendrovių yra gerai žinomi dideli prekių ženklai: "Hikvision", "Dahua", "Bosch", "Axis", "Uniview", "Tiandy", "Hanwha Techwin", "Infinova", FLIR ir VIVOTEK. Vertinant pagal metus, šių metų Top 10 išlieka beveik nepakitęs, palyginti su 2019 m. Tačiau pasikeitė jų pajamos, kurios tik padidėjo.
 
Galima daryti prielaidą, kad dėl savo pajamų dydžio, plačios rinkos aprėpties, partnerių ekosistemos ir technologinių pajėgumų šios didelės bendrovės artimiausiais metais ir toliau dominuos vaizdo stebėjimo srityje.

 

Daug žadanti vaizdo stebėjimo ateitis
 
Tapo vis akivaizdžiau, kad didžiausios vaizdo stebėjimo bendrovės persiorientavo nuo pavienių produktų pardavimo. Siekdamos padidinti pajamų srautus, jos verčiau orientuojasi į sprendimus ar projektus įvairiose vertikaliose srityse, pavyzdžiui, valdžios, išmaniųjų miestų ir transporto srityse.
 
Panašiai ir vaizdo stebėjimo bendrovėms, kurios daugiausia dėmesio skiria konkrečioms nišoms, vertikaliai orientuotiems sprendimams, paprastai sekasi geriau nei toms, kurios orientuojasi tik į pavienius produktus. Pavyzdžiui, Kinijoje įsikūrusi "Streamax Technology", užėmusi 15 vietą ir patekusi į "Security 50", daugiausia dėmesio skiria mobiliesiems vaizdo stebėjimo sprendimams. Bendrovės pajamos 2019 m. išaugo 32,2 proc. Panašiai ir Taivano bendrovė "Hi Sharp", kuri taip pat orientuojasi į mobilųjį vaizdo stebėjimą, pasiekė 8,13 proc. augimą, t. y. palyginti geriau nei jos Taivano kolegos.

 

Dirbtinis intelektas, duomenų analizė įgauna įgauna vis didesnę reikšmę dėl Covid-19
 
Jau dabar dirbtinis intelektas ir statistika vaidina svarbų vaidmenį vaizdo stebėjime, padėdami galutiniams naudotojams siekti saugumo ir veiklos tikslų, pavyzdžiui, nustatyti neįprastą elgesį, atpažinti VIP asmenis arba išsiųsti papildomus darbuotojus, kai eilė per ilga. Dabar, pandemijos metu, analitika ir dirbtinis intelektas taip pat gali padėti vykdyti ligų prevenciją ir kontrolę, ir tikimasi, kad tai taps tendencija pasaulyje po pandemijos.
 
"Tai yra nauja norma. Ekonominė ir socialinė žala jau privertė vyriausybę skirti lėšų bandymams sumažinti antrosios bangos galimybę, todėl turėtų atsirasti COVID produktų paklausa viešosiose įstaigose, ypač mokyklose ir pasienyje", - sakė Munyaradzi Maponga, "Safeguard Alarms" generalinis direktorius. "Vis dažniau bus paplitusios vaizdo stebėjimo sistemos, integruotos su dirbtiniu intelektu, kad būtų galima stebėti žmonių judėjimą ir elgesį bei teikti duomenis apie galimo užkrato plitimo riziką."
 
"Kalbant apie technologijų segmentus, pandemija iš tikrųjų sukelia naują susidomėjimą įvairiomis technologinėmis galimybėmis, pradedant vaizdo stebėjimu ir analize, baigiant tapatybės ir prieigos valdymo sprendimais, apimančiais tiek skaitmeninę, tiek fizinę prieigą, ir įvykių valdymo bei saugumo operacijų centro (SOC) sprendimais", - sako "Frost & Sullivan" saugumo pramonės analitikė Danielle VanZandt. "Vaizdo stebėjimas, ypač tos sistemos, kurios apima integruotus analizės sprendimus, bus labai svarbus, kad klientai galėtų atnaujinti fizinių vietų atidarymą darbuotojams ar klientams, taip pat užtikrinti, kad būtų galima aktyviai stebėti visuomenės sveikatos protokolus, susijusius su atstumais ar užimtumo apribojimais. Analitikos sprendimai, kurie gali pasitarnauti keliems naudojimo atvejams, t. y. skaičiavimų analizė, galinti išmatuoti atstumus ir žmonių skaičių tam tikroje teritorijoje, bus vieni iš svarbiausių svarstomų sprendimų, nes daugelis saugumo komandų daug atidžiau vertins saugumo technologijų pirkinius, kuriuos ketina įsigyti."

 

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
EV
krovimo
įrangaVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai
5357Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį