Įeigos kontrolės valdymas sveikatos priežiūros įstaigose Covid-19 metu

Paskelbta 2021-10-12


Įeigos kontrolės vaidmuo sveikatos priežiūros įstaigose tapo dar svarbesnis pasaulinės pandemijos metu. Ji ne tik gali sukurti saugią ir patikimą aplinką pacientams ir sveikatos priežiūros darbuotojams, bet ir tapti svarbia priemone siekiant sumažinti ligų plitimą. asmag.com kalbėjosi su Davidu Theanu, "Gallagher" Pietryčių Azijos regiono vadovu, kad sužinotų jo nuomonę ir įžvalgas šia tema.

 

Klausimas: Kaip pasikeitė pramonė pandemijos metu? Su kokiomis pagrindinėmis problemomis šiuo metu susiduria sveikatos priežiūros pramonė (ypač Azijoje)?


Thean: Visuotinis COVID-19 poveikis mūsų sveikatos priežiūros sistemai yra akivaizdus, o dar labiau - gydytojams, slaugytojams ir sveikatos priežiūros darbuotojams, kurie dirba visą parą, kad išgelbėtų žmonių gyvybes. Vienas didžiausių iššūkių, su kuriais šiandien susiduria sveikatos priežiūros įstaigos, - kaip stebėti ir kontroliuoti aplinką, kad COVID-19 toliau neplistų tarp pacientų ir personalo, kartu užtikrinant užsikrėtusių ir neužsikrėtusių pacientų atskyrimą.
 
Siekdami išspręsti šiuos iššūkius, sveikatos priežiūros paslaugų teikėjai imasi prevencinių priemonių, pavyzdžiui, riboja žmonių skaičių zonoje, tikrina temperatūrą atvykusiems asmenims, įpareigoja dėvėti kaukes ir fiksuoja lankytojų duomenis, kad būtų galima atsekti kontaktus. Tačiau tokiam per daug užimtam personalui, kaip sveikatos priežiūra, labai svarbu gebėti automatizuoti šiuos procesus ir greitai dalytis svarbia informacija.
 
Kadangi Delta atmaina agresyviai plinta Azijoje, o COVID-19 vakcinos jau pradėtos platinti, sveikatos priežiūros specialistams tapo labai svarbu turėti lengvą prieigą prie COVID-19 vakcinacijos įrašų ir tyrimų rezultatų. Naudodami kompetencija pagrįstą prieigos valdymą, paskirti darbuotojai gali gauti įspėjimą, jei į vietą atvykęs asmuo nėra paskiepytas COVID-19 vakcina arba viršijo testavimo laikotarpį, ir apriboti prieigą prie sričių, atsižvelgiant į įstaigos reikalavimus.

 

K.: Kaip per tą laiką pasikeitė prieigos kontrolės sprendimai, kalbant apie operacijas, taikomąsias programas ir t. t.?


Thean: Įeigos kontrolės technologijos vaidina vis svarbesnį vaidmenį padedant apsaugoti sveikatos priežiūros veiklą, mažinant viruso plitimą ir užtikrinant saugią vietą darbuotojams gydyti pacientus. Užkrečiamųjų ligų valdymas visada buvo svarbus veiksnys, su kuriuo sveikatos priežiūros įstaigoms teko susidurti, ir nors daugelis jų turi patirties ir įdiegtų sistemų šiems iššūkiams įveikti, išmaniosios prieigos kontrolės technologijos gali pagerinti užkrečiamųjų ligų valdymą, kartu pagerindamos veiklos tęstinumą ir efektyvumą.
 
Dabar sveikatos priežiūros sektoriuje labiau nei bet kada anksčiau ieškoma atviros architektūros įeigos kontrolės sistemos, kurią būtų galima sklandžiai ir patikimai integruoti su kitomis sistemomis. Dabar klientai iš savo prieigos kontrolės sistemos reikalauja daugiau - nuo bekontakčių biometrinių duomenų ir kaukės aptikimo iki integruotų lankytojų valdymo sistemų ir automatizuoto patalpų valdymo, kad būtų sumažintos žmogaus pastangos ir poveikis. Iki COVID-19 šios funkcijos buvo geros, bet dabar sveikatos priežiūros įstaigose jos laikomos būtinybe.
 
Per pastaruosius 12 mėnesių matėme, kaip sveikatos priežiūros paslaugų teikėjai naudojo prieigos kontrolės technologiją, kad informuotų tiek vietoje esančius, tiek nuotoliniu būdu dirbančius darbuotojus, užtikrindami, kad svarbiausia informacija būtų gaunama sparčiai besikeičiančioje aplinkoje. Naudojant tokias priemones, kaip "Gallagher Mobile Connect" programa ir priemonė "Broadcast Notifications", su darbuotojais galima greitai susisiekti elektroniniu paštu arba tekstiniu pranešimu su stumiamuoju pranešimu.
 
Daugelis sveikatos priežiūros paslaugų teikėjų taip pat pereina prie bekontakčių įeigos kontrolės sistemų, kurios yra patikimas būdas įstaigoms sumažinti COVID-19 plitimo riziką. Nuo įėjimo į pastatą iki judėjimo po įvairias patalpas - nebereikia ieškoti ir žymėti kortelės, o naudojant bekontaktę prieigos kontrolės sistemą tai galima visiškai automatizuoti.
 
Saugumo požiūriu taip pat matome, kad ligoninės ir medicinos įstaigos naudoja prieigos kontrolės integraciją su darbuotojų pažymėjimais, kad kontroliuotų ir prižiūrėtų patekimą į riboto patekimo zonas, pavyzdžiui, medicinines COVID-19 vakcinų saugyklas. Galimybė sukurti išsamią audito seką iš prieigos kontrolės sistemos leidžia įstaigoms gauti aukšto lygio atsekamumą tiek vidaus reikmėms, tiek reguliavimo auditams.

 

K.: Kaip "Gallagher" išmaniosios prieigos kontrolės sprendimai gali būti panaudoti sprendžiant naujus iššūkius sveikatos priežiūros srityje?


Thean: "Gallagher" atviros architektūros sistema, įvairūs programinės įrangos kūrimo rinkiniai ir REST API yra prieinami integratoriams ir operatoriams, kad jie galėtų lanksčiai integruotis su kitomis sistemomis ir kurti holistinius sprendimus sveikatos priežiūros įstaigoms.

Šiais metais paskelbėme apie mūsų "Command Center" programinės įrangos ir "Invixium IXM TITAN" integraciją - siūlome neliečiamą biometrinį prieigos kontrolės sprendimą, kuris užtikrina kaukės aptikimą, veido atpažinimą ir temperatūros patikrą. Ši integracija idealiai tinka sveikatos priežiūros paslaugų teikėjams, kuriems reikia nustatyti, ar kas nors dėvi kaukę arba turi padidėjusią temperatūrą, prieš suteikiant teisę patekti į objektą. Tai ne tik užtikrina darbuotojų ir pacientų saugumą, bet ir padeda patvirtinti atitiktį vyriausybinėms taisyklėms.
 
Kontaktų atsekamumas tapo labai svarbiu metodu siekiant sulėtinti COVID-19 plitimą, o naudodamos prieigos kontrolės duomenis, įstaigos gali gauti informaciją apie tai, kas ir kada kur buvo. Gallagherio apdovanojimą pelniusi "Proximity and Contact Tracing Report" (Artumo ir kontaktų sekimo ataskaita) gali greitai ir tiksliai nustatyti vietas, kuriose kortelės turėtojas buvo statybvietėje, greitai ir efektyviai atlikdama kontaktų sekimą. Ji taip pat padeda nustatyti asmenis, kurie nebuvo vienoje zonoje su užsikrėtusiu asmeniu, todėl galima paneigti sąlyčio atvejus ir leisti darbuotojams toliau dirbti saugioje aplinkoje.
 
Siekiant sumažinti COVID-19 poveikio riziką darbuotojams ir pacientams, daugelis sveikatos priežiūros įstaigų Azijoje įgyvendino taisykles, kurios neleidžia draugams ir šeimos nariams lankytis taip lengvai ir dažnai kaip anksčiau. Tačiau kai kuriais atvejais paskirtas slaugytojas lankytojas gali būti priimtas kartu su pacientu, kad galėtų teikti specializuotą priežiūrą ir paramą. Gallagher integruota lankytojų valdymo sistema padeda sveikatos priežiūros įstaigoms atidžiai valdyti slaugytojų lankytojų patekimą ir užtikrinti, kad prieš juos įleidžiant į gydymo įstaigą būtų gautas neigiamas testo rezultatas. Išmaniosios sistemos funkcijos supaprastina registratūros užduotis ir automatizuoja lankytojų apdorojimą jiems atvykus, o išankstinės registracijos patikros gali būti atliekamos iš anksto, kad būtų užfiksuoti jų duomenys, patvirtinta, ar jie lankėsi COVID-19 karštajame taške, ir suteikta prieiga prie atitinkamos zonos svetainėje.


K.: Kokią geriausią praktiką ar patarimus rekomenduotumėte sveikatos priežiūros segmento sistemų integratoriams, kad jų sistemos būtų kuo geriau išnaudojamos?


Thean: Teikti bet kokią atskirą sistemą nebėra patrauklu, o dėl spartaus skaitmeninių technologijų diegimo, kurį lėmė pandemija, klientai ieško susietos informacinės platformos, kuri pranoksta bet kokią atskirą apsaugos sistemą. Apsaugos sistemos turi būti išmanios ir turėti galimybę sklandžiai ir greitai dalytis informacija su platesne objekto IT sistema. Pasirinkę patikimą atviros architektūros prieigos kontrolės sistemą, galite būti kūrybingi ir pasiūlyti klientams tikrai reikalingus sprendimus.

https://www.eurodigital.lt/vaizdo-stebejimas/ieigos-kontrole.html

https://www.eurodigital.lt/vaizdo-stebejimas

 

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5420Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį