"Hikvision PanoVu" panoraminės kameros didina informuotumą apie situaciją ir užtikrina ypatingą ekonomiškumą

Paskelbta 2021-10-11

"Hikvision PanoVu" panoraminės vaizdo kameros padidina informuotumą apie situaciją ir užtikrina ypatingą ekonomiškumą
Plati "Hikvision" panoraminių kamerų "PanoVu" linija leidžia objektams stebėti didžiules aprėpties zonas neinvestuojant į dešimčių stebėjimo kamerų įsigijimą ir įrengimą. Plati "PanoVu" serija turi iki 32 megapikselių skiriamąją gebą ir gali būti įvairių 180° arba 360° konfigūracijų ir funkcijų rinkinių.
 
"Mūsų "PanoVu" panoraminės kameros užtikrina plataus ploto aprėptį ir pasižymi išskirtine verte, nes viena kamera gali pakeisti iki keturių standartinių kamerų. Šios konkurencingos kainos panoraminės kameros ne tik sumažina kelių kamerų įsigijimo išlaidas, bet ir gerokai sumažina įrengimo išlaidas", - sako "Hikvision USA" rinkodaros viceprezidentas John Xiao.
 
"Hikvision PanoVu" kameros yra su 180° arba 360° matymo laukais, 8 MP, 20 MP arba 32 MP raiškos ir turi papildomą infraraudonąjį ir panoraminį apšvietimą, kad būtų galima užfiksuoti aiškius vaizdus itin tamsioje aplinkoje. Visose "PanoVu" kamerose naudojama H.265+ vaizdo suspaudimo technologija, užtikrinanti efektyvų vaizdo perdavimą ir saugojimą.
 
Galimos keturios skirtingos "PanoVu" konfigūracijos:

  • Panoraminiai 180°/360° IR modeliai turi keturis jutiklius, veikiančius dideliu kadrų dažniu, pilnus 180° susietus vaizdus, iki 32 MP skiriamąją gebą ir 40x optinio priartinimo PTZ.
  • Lanksčiosios serijos IR modeliuose yra keturi atskiri jutikliai su motorizuotais 2,8-12 mm automatinio fokusavimo lęšiais ir bėgių konstrukcija su kardaniniais įtaisais, leidžiančiais kiekvieną jutiklį išdėstyti nepriklausomai. Taip pat galima įsigyti įleidžiamojo montavimo ir mažesnių formų įrenginių.
  • "PanoVu Mini IR" modeliuose yra trys jutikliai, veikiantys dideliu kadrų dažniu, ir vienas PTZ, skirtas detaliam vaizdui.
  • Dviejų krypčių serijos IR modeliuose yra dviejų lęšių konstrukcija, leidžianti fiksuoti du atskirus plataus kampo vaizdus, kurie idealiai tinka specializuotam naudojimui koridoriuose, automobilių stovėjimo aikštelėse ir mažmeninės prekybos vietose.

https://www.eurodigital.lt/vaizdo-stebejimas/hikvision-ip-kameros--.html

 

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5494Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį